batman begins

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  batman begins

Batman'ın dönüşü hakkinda...
  muhtesemdi. pelerin filan... off...
  eh iste... yoklugunda aramamıştık.
  kotu be. o ne oyle zibidi gibi maske filan?
| Sonuçlar
filme gidin aklınızı kaybedin, sonra eve gelin bütün soundtracklerini indirip dinleyip yine aklınızı kaybedin, sonra joker 'ı bir dahaki filmde kimin oynayacağını düşünerek bir kez daha aklınızı kaybedin.  

En son Assuncao tarafından 20 Haz 2005 21:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Assuncao

20 Haz 2005 17:42

Mesaj Gönder

bugun gidebildim filme..
bence ilk iki batman filmi haric bugune kadar yapilmis butun cizgiroman uyarlamalarini solda birakir.. hersey cizgiromanla uyum icinde ozellikle karakterler cuk oturmus, herseyin sebebini, nerden geldigini, neyin niye oldugunu (film olarak) biliyoruz artik... ayrica spider-man filmleri gibi cizgi film kivaminda da olmamis, hersey kercekci...
danny elfman in muzigini ve gercek alfredi ozledim kerci filmi izlerken ...  
fotoğrafı yok

Joker.

21 Haz 2005 17:33

Mesaj Gönder

yeni joker kim olucak acaba? ikinci filmi oraya baglar gibiler, ilk batman e degil tabiki...  
fotoğrafı yok

Joker.

21 Haz 2005 17:39

Mesaj Gönder

christopher nolan Bravo Bravo Bravo
christian bale Bravo Bravo Bravo
david goyer Bravo Bravo Bravo  
fotoğrafı yok

Joker.

21 Haz 2005 18:00

Mesaj Gönder

soru: sulari kaynatan mikrodalga zimbirtisi neden insanlardaki suyu da buharlastirmiyor?????  
fotoğrafı yok

Joker.

21 Haz 2005 18:30

Mesaj Gönder

vay ben bu adanin azinaaaa........ hersey gec geliooo bi bokuuu zamninda goremios Razz  

JeMM

22 Haz 2005 06:46

Mesaj Gönder

valla film ilk filmle beraber serinin en başarılısı bence de.
genel kaideler olan bolca meşhur artist,bol efekt,absürd araba gibi öğelere sadık kalınsa da batman'a felsefe katma çabası başarılı olmuş.
filmin bence en kötü tarafı filmi uyuyarak izleyen kız arkadaşımdı Very Happy Very Happy Very Happy  

Prozak

22 Haz 2005 09:00

Mesaj Gönder

peki bu sevurende kiminle kapisiyor, ezeli rakibi kim? Hi  

sputnik

23 Haz 2005 12:33

Mesaj Gönder

gına geldi!.. batman gitsin ve bidaha gelmesin istiyorum..  
fotoğrafı yok

hiç

29 Haz 2005 07:52

Mesaj Gönder

batman sevmem pek, ama film çok güzel olmuş gerçekten...  

FatamorganA

29 Haz 2005 09:31

Mesaj Gönder

türkce ingilizce yada almanca altyazisi olan bana pm atabilirmi bulamiorm butun sitelerde ispanyolcasi var  
fotoğrafı yok

meto

29 Haz 2005 13:26

Mesaj Gönder

darksideinme demiş ki:
bu filme yazık oldu diom başka bişey demiom.. eski dandik batman filmlerinin yarattığı kötü imajı kırması gerekiyordu.. insanların beklentileri düşüktü, çoğu insan da sinemada izlemedi sırf bu yüzden..ama mükemmel bir çizgiroman uyarlaması.
özellikle dark knight returns ve year one gibi batmani batman yapan başyapıtlardan güzelce faydalanmışlar..

bikere yeni batmobilden kalitesi filmin beklentisini bozdular. ya kac senelik batmobil deistirilir mi ya :\
guzelim batmobil ne gunlere kaldin Hass  

sputnik

01 Tem 2005 13:04

Mesaj Gönder

sonunda dvdsini alıp düzgünce seyretme imkanım oldu şu filmi. ve ne kadar iyi bir film oldugunu bir kez daha görmüs oldum. nolan ve goyer cok iyi bir iş cıkartmıs ve ayagı yere basan eli yüzü düzgün bir batman filmi yaratmıslar. bale gayet iyi durmus rolunde. ra's ghul karakteri ve scarecrow'un hikayeye girisi ve hikayenin bruce wayne-batman dönüsümüne bağlantıları da sağlam temeller üzerinden gidiyordu. öyleki filmdeki her ayrıntı her olay, her gidişat ana temaya bir şeyler ekleyen, onu besleyen özelliklere sahiptiler.

her yönü ile bu kadar leziz bir batman filmini bizlere sundugu için nolan ve goyer'e tesekkür etmek istiyorum. umarım aynı kadro ile yine böyle leziz bir yapım izleriz.

hadin  

Lucifer Morningstar

31 Ekm 2005 01:30

Mesaj Gönder

yani sırf christian bale hatırına o slk katie holmes e bile katlandım ama yok olmamış Confused  
fotoğrafı yok

qRaN tuRismO

31 Ekm 2005 15:27

Mesaj Gönder

dün gece vardı seyrettim
gayet iyi ya  

Furai

31 May 2011 13:17

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki