batman begins

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  batman begins

Batman'ın dönüşü hakkinda...
  muhtesemdi. pelerin filan... off...
  eh iste... yoklugunda aramamıştık.
  kotu be. o ne oyle zibidi gibi maske filan?
| Sonuçlar

fotoğrafı yok

c2h5oh

17 Haz 2005 09:45

Mesaj Gönder

batman efsane yaa süper kahrmanlar vardı hep de var olacaklar bai birileri bayılsada bayılmasada bu böle yani  
fotoğrafı yok

chrysanthemum

17 Haz 2005 09:56

Mesaj Gönder

batman i severim Cool  

raid

17 Haz 2005 09:59

Mesaj Gönder

jester®dance demiş ki:
comic bookun ilk hikayesi belkide en iyisi...yonetmen chrisitan bale aksam izliyecem acaip umutluyum...ama micheal keaton kadar batmane uyan yoktur

yönetmen christopher nolan bu arada (momentonun yönetmeni)
şimdiye kadar izlediğim en başarılı batman filmi. her ne kadar tim burton'unkiler de son derece başarılıysa da batman'in o karanlık yanını en iyi resmetmiş olanı bu. christian bale de çok yakışmış bruce wayne rolüne.

clint eastwood yönetsin ve batman'ı da o oynasın istiyordum ama bu da yetti arttı bana  

Bobinkafa

17 Haz 2005 18:44

Mesaj Gönder

kadro bi kere çok saalam,ilk defa sevdiim bi elemanın batman'i oynamasıda çok güsel bişii,ilk 2 bölüm süperdi ama batman'e ısınamamışıtım,işalaa bu sefer eski tadı yakalar die düşünüoru ve umuorum..  
fotoğrafı yok

pink ve floyd

17 Haz 2005 19:38

Mesaj Gönder

mükemmel.mükemmel.mükemmel.süper olmuş.en iyi çizgi roman uyarlaması geri döndü ve gene en iyi olduğunu gösterdi.filmin devamıda gelicek kesin.son sahnede bir sonraki düşmanda belli oldu Hi Hi  

console-master

18 Haz 2005 00:05

Mesaj Gönder

jester®dance demiş ki:

"yonetmen ve" yazmadim christian bale in oyuncu oldugunu bende biliyorum saol

bale'in oyuncu olduğunu bilmediğini iddia etmedim zaten. cümlene yönetmen christian bale diye başlamışsın belli ki chrisler karışmış ben de yönetmenin ismi eksik kalmasın istedim. kişisel alma.

hazır fırsatı doğmuşken clintten batman mi olur diyenlere de bir hatırlatma yapalım. clint'in yönetip oynaması istenen dark knight returns öyküsündeki yaşı kemale ermiş batman. her ne kadar kulağa hoş gelse de 3. bir batman franchise başlatılmayıp batman enflasyonu doğurulmayacağına eminim.  

Bobinkafa

18 Haz 2005 20:09

Mesaj Gönder

.r. demiş ki:

şimdi izledim,

bizim okulda film architecture diye bir kitap vardı, kocaman resimli renkli böyle bir türlü de rafında yakalayamazdık onu, herneyse blade runner da tim burton ın batman i de film architecture tarihine geçmeyi başarmış filmler. yeni ve büyük bütçeli bir film yaparken bununla ilgili de bir sorumuluk hissetmiş olmalılar ki ben çok hoşlandım gotham city'den. e artık dijital efektler var eskisi kadar etkilenmiyoruz herşeyden ama kara kara karanlık bir gotham a dalmaya gitmişim anladım ki.
ben eğlendim o filmde.

blade runner'ın lafı geçmişken çekimler öncesi christopher nolan'ın tüm kadroyu toplayıp blade runner izlettiğini ve işte böyle bir film çekeceğiz dediğini belirtelim. filmi oldukça başarılı bulsam da blade runner gibi bir filmin çekilebileceği konusunda şüphelerim var.  

Bobinkafa

18 Haz 2005 20:13

Mesaj Gönder

nerdeeee michael keaton nerdeeeee jack napier " the joker " Cool nerdeeee kim basingerrrr ahhh ahhhhh  

Marty McFly

19 Haz 2005 06:57

Mesaj Gönder

have you ever dance with the devil in the pale moonlight ? Cool  

Marty McFly

19 Haz 2005 06:58

Mesaj Gönder

.jerfi demiş ki:
ne de batman'in olağanüstülüğü kalıyor...

batman olaganustu degil ki... batman 007 ile ayni yapida bir karakter. kanli canli, sapina kadar senin benim gibi insan. eger superman x-men vs gibi filmleri esas alirsak batman superkahraman statusunde de degil.

film oldukca basariliydi bunu da caktirmadan eklemek isterim.  

chrome

19 Haz 2005 09:36

Mesaj Gönder

kötü diildi ya sıkılmadan izlenio ama ilk batman gibisi olmadı hiçbiri  

keyser_soze

19 Haz 2005 12:11

Mesaj Gönder

ben cok begendim..cok ii bi kadro..
christopher nolan harika bi is cıkarmıs. ebleh suratlı katie holmes dısında filmi gayet sefdim.. michael keaton ı oldum olası batman e yakıstıramadıımdan mı ne, christian bale cuk oturmus bence.. final de güsel baglanmıs. bknz: joker

cillian murphy, kendisini ilk "on the edge" ile izlemistim.. ama bu kadar gay bulmamıstım.. cok efemine..  

miu

20 Haz 2005 11:00

Mesaj Gönder

ahh ahh ılk sınemaaa fılmımdı batman....
bu fılmı de gayet begendım ben..amaa sımdı de tekrar ıslemek ıstıyorum hepsınııı..pofff hep bole oluyorr Kahkaha nerde bulcam sımdı ben batman seriisini Hass  

Caramel macchiato

20 Haz 2005 12:10

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki