stanley kubrick'in nesini seviyosunuz ?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  stanley kubrick'in nesini seviyosunuz ?

herkes de bi stanley kubrick fetişizmi başladı. iyi hoş da bu adamı acabe gerçekten kaç kişi anladı? hade bakalım söyleyin, bu adamın nesini seviyosunuz, neden niçün ?  

Kimmeria

16 Haz 2005 15:22

Mesaj Gönder

ben adamı diilde otomatik portakalı seviyorum gerçekten harika bi film  

Kovenant

16 Haz 2005 15:23

Mesaj Gönder

stanley kubrick in nesinii seviyorsunuz nedemektir

adamın bakışını seviyorum o kameranın diğer ucuna bakışı değil kafasının içinde daha o kameradan çıkacaklara bakmasını seviyorum diyeyim  

rahmetlibaskankenedi

Mesaj Gönder

negatifi we pozitifi aynı filme hatta aynı kareye sıgdırarak karakteri sefilden kahramana kötü adamdan iyi adama dönüştürmesi film içinde film yaratması we bence en önemlisi "full methal jacket" ı çekmiş olması  

FRT.E.

Mesaj Gönder

panshir kaplani demiş ki:
herkes de bi stanley kubrick fetişizmi başladı. iyi hoş da bu adamı acabe gerçekten kaç kişi anladı? hade bakalım söyleyin, bu adamın nesini seviyosunuz, neden niçün ?

başladı ???????

yuh artık...  

En son e go tarafından 16 Haz 2005 15:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

e go

16 Haz 2005 15:25

Mesaj Gönder

gözlerini seviom ben Cool  

balikciguzeli

16 Haz 2005 15:25

Mesaj Gönder

dragonbane demiş ki:
stanley kubrick in nesinii seviyorsunuz nedemektir

adamın bakışını seviyorum o kameranın diğer ucuna bakışı değil kafasının içinde daha o kameradan çıkacaklara bakmasını seviyorum diyeyim

yuh hocam yaa uçmuşunbu cümleyi nereden okudun merak ettim ? Bravo Bravo  

Kimmeria

16 Haz 2005 15:27

Mesaj Gönder

şikayet noktası ya da merak noktası diyelim bunun merkezlendği nokta çok önemli herkes seviyorum diye geçiniyor ve sen bu populist tavrı mı sevmiyorsun yoksa senin sinema anlayışına uymayan bir haksız başarısı var da sen mi kubrick'i?  
fotoğrafı yok

Roggabogga

16 Haz 2005 15:27

Mesaj Gönder

yuh hocam yaa uçmuşunbu cümleyi nereden okudun merak ettim ? Bravo Bravo
okumadım şmdi kurdum..  

rahmetlibaskankenedi

16 Haz 2005 15:28

Mesaj Gönder

şahsiyetini çok efendi bi adam  

SDRSNCKTR

16 Haz 2005 15:29

Mesaj Gönder

roggabogga demiş ki:
şikayet noktası ya da merak noktası diyelim bunun merkezlendği nokta çok önemli herkes seviyorum diye geçiniyor ve sen bu populist tavrı mı sevmiyorsun yoksa senin sinema anlayışına uymayan bir haksız başarısı var da sen mi kubrick'i?

olay şu hocam, herkes seviyorum seviyorum diye zıplıyo ama adamın filmleri gerçekten üzerinde uzun uzadıya konuşulacak filmler. bundan 5-6 yıl önce esamesi okunmazken bu gün sk'yı sevmek moda oldu. gel gör ki kime sorsam niye seviyon diye garip garip cevaplar veriyo. yaa kardeşim adam adama yeni mi keşfettiniz demez mi be yaa?  

Kimmeria

16 Haz 2005 15:31

Mesaj Gönder

filmlerini Smile  

Ongn

16 Haz 2005 15:32

Mesaj Gönder

olay şu hocam, herkes seviyorum seviyorum diye zıplıyo ama adamın filmleri gerçekten üzerinde uzun uzadıya konuşulacak filmler. bundan 5-6 yıl önce esamesi okunmazken bu gün sk'yı sevmek moda oldu. gel gör ki kime sorsam niye seviyon diye garip garip cevaplar veriyo. yaa kardeşim adam adama yeni mi keşfettiniz demez mi be yaa?

e tamam cevap evrdik onu da kabul etmedin ?  

rahmetlibaskankenedi

16 Haz 2005 15:34

Mesaj Gönder

hayir hayir anlamiyosunuz. zaten hiÇbiriniz onu anlamadiniz. onu sevdiğinizi sanıyosunuz ama aslında hiçbiriniz onu anlayamadınız. onu birtek ben anlamıştım. neden gittin staaaaaaaan ? Shocked  

Kimmeria

16 Haz 2005 15:40

Mesaj Gönder

boşver arkadaşım..kimseyi umursamadan filmleri izlemeye devam.popüler olması anlandığı ya da değersizleştiği anlamına gelmez.  
fotoğrafı yok

Roggabogga

16 Haz 2005 15:42

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5   Sonraki