star wars episode 3 trailer -resmi-

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  star wars episode 3 trailer -resmi-

-soner- demiş ki:
palpatine'nin suratinin nasi degistigi konusunda bi teorim var. fazla ucuk gelebilir ama bence olabilirde. official traileri kare kare izlerseniz fragmanin sonlarinda yoda ile palpatine arasinda bi force lightning karsilasmasi oluyo. daha dogrusu yoda bu force lightning'i karsiliyo. dikkatle bakarsaniz arkada yerde yatan kirmizi pelerinli bi ceset gorceksiniz. iste teorim bu noktada ortaya giriyo. fragmandaki tek kirmizi pelerinli adam palpatine. biliyosunuz ki episode 6'dan sonrasini anlatan kitaplarda emperor palpatine'nin force araciligi ile sakladigi klonlarinin icine gidebiliyo. benim teorim buyuk ihtimalle palpatine mace windu'yu harcadiktan sonra (buda bi tahmin) cok zayif dusuyo, yodada windu'yu yalniz birakmaz bence onun arkasindan gitti ise palpatinele kapisip belkide onun supreme councellor olan bedenini oldurmustur. fakat yakinda beklettigi bu seytani bedene kendini aktarmis olabilir palpatine kisa bi surede. sonrada yodayla lightning duellosuna girmistir. boyle bi teorim var. hic bi sekilde gercek diye iddia da etmiyorum. siz ne diyosunuz bakalim buna?
force lightning düellosu diyemeyiz bence ona. yoda force lightning kullanmıyo cunku force lightning bi darkside gücü. ha kullanabilir belki ama kullanmıo, burda da kullancanı sanmam. anca force lightning i emer saberla. ben hala kendi teorimdeyim Smile  
fotoğrafı yok

gone

16 Mar 2005 19:32

Mesaj Gönder

gone demiş ki:
force lightning düellosu diyemeyiz bence ona. yoda force lightning kullanmıyo cunku force lightning bi darkside gücü. ha kullanabilir belki ama kullanmıo, burda da kullancanı sanmam. anca force lightning i emer saberla. ben hala kendi teorimdeyim Smile

bende yoda force lightning kullaniyo demedim ama ustun turkcemden dolayi oyle anlasiliyo Kahkaha . pardon yani... bu film harbiden de cok guzel olucak.. umarim en sonunda tum serilerin hakettigi oscari alir bu film. insallah ewan mcgregor(obi wan kenobi), ian mcdiarmid (palpatine), natalie portman (amidala), hayden christensen (anakin), ee tabii bide george lucas amca bu sefer oscar' in guclu adaylari olcaklar...  

-Soner-

16 Mar 2005 21:46

Mesaj Gönder

film`in yapimi ve bi cok guzel sahneleri gosteren bi link daha. sixty minutes`da george lucas ile yapilan sole$i ile beraber, star wars fan`lerine bi teaser daha Smile

http://sixtyminutes.ninemsn.com.au/sixtyminutes/stories/2005_03_20/story_1323.asp

Temptress

22 Mar 2005 09:04

Mesaj Gönder

-soner- demiş ki:

bende yoda force lightning kullaniyo demedim ama ustun turkcemden dolayi oyle anlasiliyo Kahkaha . pardon yani... bu film harbiden de cok guzel olucak.. umarim en sonunda tum serilerin hakettigi oscari alir bu film. insallah ewan mcgregor(obi wan kenobi), ian mcdiarmid (palpatine), natalie portman (amidala), hayden christensen (anakin), ee tabii bide george lucas amca bu sefer oscar' in guclu adaylari olcaklar...

hayden gitsin önce oyunculuk dersi alsın bence.

hadin  

Lucifer Morningstar

22 Mar 2005 12:52

Mesaj Gönder

force be with you hocam  

swunk

25 Mar 2005 21:15

Mesaj Gönder

http://movies.go.com/moviesdynamic/movies/movie?name=starwarsepisodeiii_2000&genre=scifi&studio=20th%20century%20fox

hemen bakin 'here, here and here' dedigi yerlere tiklayin yeni tv spot lari eklenmis

"the jedi turned against me. don't you turn against me." -anakin  
fotoğrafı yok

Joker.

12 Nis 2005 17:35

Mesaj Gönder

11 sene olmuş arkadaş... bitmişiz biz ya...  

Uchiha Sasuke

03 Kas 2016 16:28

Mesaj Gönder

is it posiible to learn this power  

Darth Denuz

03 Kas 2016 21:37

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2