star wars episode 3 trailer -resmi-

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  star wars episode 3 trailer -resmi-

http://www.semihd.com/gg/swep3tr.mov

daha önceki basliklarla verilenler serinin önceki versiyonlarindaki bonus görüntülerle yaratilan fanmade lerdi. bu hakikisi.  

chrome

11 Mar 2005 09:46

Mesaj Gönder

http://www.e-graphix.co.uk/that_video.avi  

Boba

12 Mar 2005 02:02

Mesaj Gönder

twisted land of oz demiş ki:
en son verdiin link suana kadarki en iyisi olsa bile halen widescreen versiyonunu göremedim K?zg?n K?zg?n bunlar kenarlardan kesik! nerden anl1yorsun..anakin clonelarla temple 1 da1tmaya giderken simetri yok..widescreende tam olarak veriliyor bu

http://pdl.stream.aol.com/aol/us/moviefone/movies/2004/lucasfilm/hyperspace/rednalob_480_dl.mov

widescreen. yeni online oldu herkese starwars.com da.  

Boba

14 Mar 2005 19:34

Mesaj Gönder

nasi gececek simdi 2 ay Rolling Eyes  

joker

14 Mar 2005 20:04

Mesaj Gönder

palpatine ne ayar veriyo tum jedilara valla... icim kan agladi tum jedilar hakkin rahmetine kavusurken ama o surat ifadesi, "are you threatining me master jedi???!!!" diyisiylede karizmasi resmen tavana vurdu adamin... mace windu' ya o kadar yuklenmeyin, anakin' in sutu bozuksa o naapsin?? ustelik jedi counsel' inin aldigi karari iletmek onun gorevi kendi dusuncesini iletmiyoki orda "you are not a master" dediginde... haa ama ona guvenmiyorum dediginde anakin' imi yoksa palpatine' imi kastediyo orasi iki ucu b.klu degnek... (bu mace windu' yu masum gostermeye calisan bi bakis acisidir...) bu arada dikkat ederseniz fragmanin sonunda yoda vs. palpatine kapismasi var coruscant'taki senato'da.... oy oy oy...  

-Soner-

14 Mar 2005 21:08

Mesaj Gönder

hans olo da forcun yogun oldugunu kim söyledi?  
fotoğrafı yok

gone

14 Mar 2005 21:34

Mesaj Gönder

-soner- demiş ki:
palpatine ne ayar veriyo tum jedilara valla... icim kan agladi tum jedilar hakkin rahmetine kavusurken ama o surat ifadesi, "are you threatining me master jedi???!!!" diyisiylede karizmasi resmen tavana vurdu adamin... mace windu' ya o kadar yuklenmeyin, anakin' in sutu bozuksa o naapsin?? ustelik jedi counsel' inin aldigi karari iletmek onun gorevi kendi dusuncesini iletmiyoki orda "you are not a master" dediginde... haa ama ona guvenmiyorum dediginde anakin' imi yoksa palpatine' imi kastediyo orasi iki ucu b.klu degnek... (bu mace windu' yu masum gostermeye calisan bi bakis acisidir...) bu arada dikkat ederseniz fragmanin sonunda yoda vs. palpatine kapismasi var coruscant'taki senato'da.... oy oy oy...

bence ayar orda verilmiyor. 1 tane sith lordun 4 tane jedi masterı alması cok zor, hatta imkansız gibi geldi bana.. bence orda ya kacıodur, ya da 1-2 tanesini indiriodur en fazla ki mace winduyu sanirim palpatine degil grevious indircek  
fotoğrafı yok

gone

14 Mar 2005 21:37

Mesaj Gönder

bu arada ordaki jedilar tanıdık. mace windunun solundaki kit fisto, saginda yakınındaki agen kolar onun sagindaki de tiin saesee Cool  

En son gone tarafından 14 Mar 2005 22:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fotoğrafı yok

gone

14 Mar 2005 22:02

Mesaj Gönder

marcus demiş ki:

herifin leia`dan cocuklari direk force senstive doguyorlar. jedi twins serisinde ikizlerin ozellikle force`un sirf annelerinde degil babalarindada cok yogun oldugunu seziyorlar.

hataa bak bu da databank`den kocum::
"in his day, mace was one of the best lightsaber fighters of the jedi order. it was said only two opponents ever bested him -- yoda, and dooku. "

oyle droid mroid kesmez mace ustayi , deler gecer Wink

o zaman dooku mu indircek mace'i? izlemeden göremicez ama evet grevious baskalarini temizlicek sanırm.
han soloda force olma olayi starwarsturk te cok tartısılmıstı zamanında jedi twinste öyle dendigini senden duyyorm, okumadm zaten. araştırcam...  
fotoğrafı yok

gone

14 Mar 2005 22:08

Mesaj Gönder

marcus demiş ki:

anakin kesicek...

jedi twins bir zaman adi deil.
bir kitap serisi
han solo ve leia`nin ikizleri olio , ve bu ikizlerin dayilarinin jedi academy`deki maceralari vs...

zaman adı oldgunu söyleyen olmadı zaten. Wink okumadım zaten demişim, okumamışsın.
herkes kendini lucas sanıo anlaşılan...  
fotoğrafı yok

gone

15 Mar 2005 02:20

Mesaj Gönder

trailer ı şimdi izledim
bu cancelor a ne oluyor. o nie stress olmuş maze e girişiyor?  

Hur General

15 Mar 2005 11:39

Mesaj Gönder

enteresan bir bilgi

http://www.theinquirer.net/?article=21761

hiç beklemezdim valla.  

WHooPS

15 Mar 2005 13:15

Mesaj Gönder

marcus demiş ki:
benim anlamadigim palpantine`in yuzu nasil o kadar cabuk degisio ?
jedilarla kavga ederken felan mi olio yoksa dark side of the force`dan mi ?

ya birden bire olması cok zor gibime gelio. benim teorim suratı zaten öyle ama gölgelio, nasıl sith lord oldugunu, force manyagı oldugunu gölgelio, suratını da gölgeleyebilir diorm ben. clouded the dark side is  
fotoğrafı yok

gone

15 Mar 2005 18:49

Mesaj Gönder

bundan bikaç hafta önce kadıköyden aldığım kolpa bi dvd de trailerını izledim.ama çok yapay göründü.inşallah yanılıyorumdur.sanki senelerdir 19 mayısı bekliyomuşum gibi geliyo.bu yüzden askere gitmedim yahu  

Ruthless vato

15 Mar 2005 19:16

Mesaj Gönder

palpatine'nin suratinin nasi degistigi konusunda bi teorim var. fazla ucuk gelebilir ama bence olabilirde. official traileri kare kare izlerseniz fragmanin sonlarinda yoda ile palpatine arasinda bi force lightning karsilasmasi oluyo. daha dogrusu yoda bu force lightning'i karsiliyo. dikkatle bakarsaniz arkada yerde yatan kirmizi pelerinli bi ceset gorceksiniz. iste teorim bu noktada ortaya giriyo. fragmandaki tek kirmizi pelerinli adam palpatine. biliyosunuz ki episode 6'dan sonrasini anlatan kitaplarda emperor palpatine'nin force araciligi ile sakladigi klonlarinin icine gidebiliyo. benim teorim buyuk ihtimalle palpatine mace windu'yu harcadiktan sonra (buda bi tahmin) cok zayif dusuyo, yodada windu'yu yalniz birakmaz bence onun arkasindan gitti ise palpatinele kapisip belkide onun supreme councellor olan bedenini oldurmustur. fakat yakinda beklettigi bu seytani bedene kendini aktarmis olabilir palpatine kisa bi surede. sonrada yodayla lightning duellosuna girmistir. boyle bi teorim var. hic bi sekilde gercek diye iddia da etmiyorum. siz ne diyosunuz bakalim buna?  

-Soner-

15 Mar 2005 21:00

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki