ali baba ve 7 cüceler

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  ali baba ve 7 cüceler

cem yılmaz ın son filmi

fena değil güzel, cem yılmaz filmografisi için de arog'lar gora'ları saymazsak benim favorim pek yakında ama bu son filmi de güzel , prodüksiyona emek + para harcandıgı belli

( spoilerlı yorum geliyore .... )

cem yılmaz yine 2 karakterde başrolde
şenay / boris mancov

kayınbiraderi ilber ile birlikte filmin % 90 ında varlar, bu sefer diger roller azınlıkta

zafer algöz sadece 2. yarıda var
barış manço - izzet altınmeşe nostaljisi güzeldi

yosi mizrahi gereksiz buldum, komik desen komik 1 adam degil, oyunculuk desen hak getire

rus kız irina ile bu yosi kişisi filmin vasatları

ormandaki manhunt sahneleri güzel, kafa uçmalar karından deşmeler vs.

kolonya imalatçısı fena halde bir siyasetçinin tıpkısının aynısı olmuş ismi lazım degil Kahkaha
onun rol yosi yerine daha uzun olabilirmiş

müzikler dedigim gibi barış manço ( komşunun tavugu komşuya kaz görünür dersen in koro versiyonu var , bomba yapmışlar

veeee 8. cüce var promosyon hadi onu da yazmayayım gidin izleyin , Bravo Bravo Hi  

hit the road jack

16 Kas 2015 10:17

Mesaj Gönder

bi beklentin olmadan gidersen gülersin,cem yılmaz var diye kahkaha atıcam diye gidersen sıkılırsın  

Boris Mançov

16 Kas 2015 10:50

Mesaj Gönder

vakit kaybıydı benim için  

moonshield

16 Kas 2015 14:49

Mesaj Gönder

bu adamın filmleri tam bir sıçış demek zorundayım.  

Uchiha Sasuke

16 Kas 2015 18:30

Mesaj Gönder

artik guldurmuyor

simdi de isbank reklaminda canlandirdigi herif olmus a.k  

YedekteBekleyenMelek

16 Kas 2015 18:55

Mesaj Gönder

tırt.  

Delinin Zoru

16 Kas 2015 22:05

Mesaj Gönder

genelde beğenilmemiş. hatta vasatın altı diyenler de var. neden inatla film yapıyor anlamıyorum , gerçekten stand up da türkiyenin tartışmasız 1 numarası çekme arkadaş çekme yani , git belgesel çek Confused  

antonios

16 Kas 2015 22:11

Mesaj Gönder

henüz gitmedimde yukarıdaki yorumlara bakınca yine diğer filmleri gibi çok güzel olduğunu düşündürdü.
adam film çekiyo, çok gülmek isteyen stand up a gitsin. hayatında biraz karikatür okumuş insan filmlerinde geçen nüanslara güler, o bile yeter.  

SweepeR

16 Kas 2015 23:23

Mesaj Gönder

öncesinde birkaç filmine gitmiştim; keyfe-keder...

yılbaşına yakındı gittiğim son filmi....

bir daha cem yılmaz filmine gitmem demiştim, lakin bu son filmine de gitmedim...  

ray donovan

17 Kas 2015 01:12

Mesaj Gönder

absürd komedi sevmeyen insan gitmesin filme sonra sürekli "ayy ne boktan film" triplerine giriyor..

gayet eglendim 2 saat boyunca türlü saçmalıklar oldu tabii ki filmde oscarlık bir film bekleyerek giden yukarıda yazdıgım gibi hayal kırıklığına ugrar...cıplak silah vs türevi absürd amerikan komedileri gibi düşünülebilir..

çok güldüm ben sabun köpüğü gibi izledik bitti üstüne aşırı kafa yormaya gerek yok...tv de izlemek isterim ama sansurden izlenmez torrente düsünce indiririz sansürsüz izlemek icin ya da dvd vs...  

Victory

17 Kas 2015 08:48

Mesaj Gönder

cem yılmaz sevdiğim için gitmeyi istiyorum ama kısmet olmazsa internetten bulup izlicem,gülmek güzel şey  

Lucifer Die

17 Kas 2015 18:21

Mesaj Gönder

adam tarzini yaratmaya calisiyo, vurulunca parmakla isaret verme o sirada calan haydi gidelim sarkisi aynisi av mevsiminde vardi . oyle felan gondermeler var.
grand budapest hosteldeki cocuga gonderme, kustirikanin bi filminde de sovyetlerin yikildgndan bi haber insanlar vardi oyle malzemeleri kullanmis iste aklima geliyo.  
fotoğrafı yok

loreley

17 Kas 2015 18:32

Mesaj Gönder

antonios demiş ki:
genelde beğenilmemiş. hatta vasatın altı diyenler de var. neden inatla film yapıyor anlamıyorum , gerçekten stand up da türkiyenin tartışmasız 1 numarası çekme arkadaş çekme yani , git belgesel çek Confused
b.k gibi para var sinemada Surprised  

YedekteBekleyenMelek

17 Kas 2015 20:11

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki