en son ne izledin?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  en son ne izledin?

orange is the new black izliyorum, 7. bölümdeyim baya tatlı Confused  

bubububu

10 Haz 2016 08:55

Mesaj Gönder

orange is the new black se 1 e 10.  

bubububu

10 Haz 2016 17:50

Mesaj Gönder

the fast and the furious: tokyo drift (15.)  

SweepeR

12 Haz 2016 02:22

Mesaj Gönder

belgica . cok iyidi  
fotoğrafı yok

loreley

12 Haz 2016 19:27

Mesaj Gönder

the other side of the door

kocasının işi nedeniyle hindistan'da yaşayan maria, karıştığı bir trafik kazası sonucu iki çocuğundan birini yitirir ve bunalıma girer.
hintli hizmetçileri piki, maria'ya kendi köyünde bulunan bir tapınaktan bahseder. rivayete göre ölenin külleri tapınağın merdivenlerine serpilip tapınağın içinde beklenirse, ölen kişi ile tapınak kapısının arkasından son bir kez iletişime geçilebilmektedir. tek kural, ölüler ve yaşayanlar arasında aynı zamanda bir sınır haline gelen bu kapının, ne olursa olsun açılmaması gerektiğidir...
film son zamanlarda kendini tekrar eden senaryolardan biraz sıyrılmayı başarsa da, temposunu zaman zaman yitiriyor ve bazı mantık hataları da baş gösteriyor. filmdeki karakterler çevrelerinde olan onca olan bitene karşı aşırı ilgisizler ve sanki zeka yoksunluğundan ötürü bunca şey başlarına geliyor gibi.. ölüm varlığını hissettirip bahçedeki bitkileri, havuz balıklarını ve kuşları öldürüyor ama nedense evin en akıllı sakini olan köpeğe bir şey olmuyor. o da arada ziyarete gelen hayaleti hissedip havlamasa sanki tüm ev ahalisi güme gidecek gibi... yeterince özenilmemiş bu çalışmaya benim nacizane notum 5/10, iyi seyirler...  
fotoğrafı yok

B e r k e

13 Haz 2016 06:40

Mesaj Gönder

orange is the new black se 2 e 1.  

bubububu

13 Haz 2016 17:41

Mesaj Gönder

game of thrones
person of interest  
fotoğrafı yok

Arijunot

14 Haz 2016 21:33

Mesaj Gönder

ben de game of thrones  
fotoğrafı yok

loreley

14 Haz 2016 22:54

Mesaj Gönder

vikings s.4 b.5  

Pearl

15 Haz 2016 11:22

Mesaj Gönder

ara  

sertsessiz

15 Haz 2016 13:24

Mesaj Gönder

orange is the new black se 2 e 8.  

bubububu

15 Haz 2016 17:43

Mesaj Gönder

ramazan münasebeti ile behzat ç 1.  

sertsessiz

16 Haz 2016 16:16

Mesaj Gönder

uyumsuz serisi-yandaş
gelecekte geçen filmimizde, önceki bölümlerde herkesin sahip olduğu genlere göre ayrıldığı sisteme isyan eden gençlerimiz, kendi isyancı grupları arasında da bölünme yaşanması üzerine, kendilerine yasak edilen duvarın ardında ne olduğuna bakmaya karar verir.
duvarın ardında genetik çalışmalar yaparak, kaybolan düzeni yeniden kurmaya çalışan birimi bulduklarında ise, zamanla her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayacaklardır...
güzel başlayan serinin yapımcılarının, yeni bölümler çekildikçe savsaklamaya başladıklarını herhalde tek düşünen ben değilimdir... resident evil serisi gibi her bölümde daha da ufak yaşlara hitap eden yapımlar artık ilgililerin titreyip kendine gelmesi gereken bir çağa yaklaşmakta olduğumuzun habercisi gibi, filme naçizane notum 5,5/10, seriyi bitirmek dışında bir amacınız yoksa uzak durun derim, iyi seyirler.  
fotoğrafı yok

B e r k e

20 Haz 2016 12:16

Mesaj Gönder

the conjuring 2 (korku seansı 2): the enfield poltergeist

4 çocuklu bekar bir ingiliz anne, çocuklarından birinin, kaldıkları evde önceden yaşayıp ölen yaşlı bir adamın ruhu tarafından rahatsız edildiğini polise bildirir. polisler de eve gelip olan biteni aynı şekilde rapor edince, olayın ünü yayılır ve kilisenin devreye girmesiyle ilk filmden tanıdığımız ed ve lorrainne konuyu rapor etmek üzere amerika'dan ingiltere'ye gelir. ed aileye yardımcı olmaya çalışırken, psişik lorrainne'in algıları durmuş gibidir, ancak sürekli ed'in öldürüldüğünü rüyalarında görmeye başlamıştır...
ilki gibi ikinci film de tüyleri diken diken etmeyi başarıyor, üstelik bu sefer konu gerçek bir hikayeden alınmış, ilgilenenler filmin sonunda araştırmalarını yaparsa filmin etkisi bir nebze daha artmış olur. filme naçizane notum 7/10, türü seviyorsanız kaçırmayın derim, iyi seyirler...  
fotoğrafı yok

B e r k e

20 Haz 2016 12:29

Mesaj Gönder

game of thrones se 6 e 9.  

bubububu

20 Haz 2016 13:29

Mesaj Gönder