en son ne izledin?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  en son ne izledin?

mc farland usa
bir çok kez okul idaresi ve oyuncularıyla problem yaşamış olan lise spor hocası mr.white, son çare olarak meksikalı göçmenlerin yaşadığı bir kasaba lisesine tayin olur. eğitimlerine devam ederken tarlalarda çalışan, zaman zaman bela ile iç içe yaşayan meksikalı öğrencileri, başta yeni beyaz hocalarını benimsemezler ancak koç, öğrencilerin çok hızlı koşabildiklerine şahit olunca, ulusal yarışmalara katılabilecek bir kros takımı oluşturabileceğini farkeder, ancak tamamen yabancı olduğu bir çevrede koç, kasabanın makus talihini değiştirebilecek midir?
senaryosu gerçek bir hikayeden alınan filmde,koç rolünde kevin costner gene standartlarından taviz vermemiş, o cool duruşa bir tutam şaşkalozluk katarak meksikalı oyuncularla sinemasevere hoş vakit vadetmiş, naçizane notum 8/10, iyi seyirler.  
fotoğrafı yok

B e r k e

16 May 2016 07:07

Mesaj Gönder

ulan hiç tanımadığım birine aşık oluyorum galiba Confused
tekrardan breaking the waves falan izlediğime göre
tabi her bünyede aynı etkiyi yaratmayabilir, o da ayrı  

gandhi

17 May 2016 07:51

Mesaj Gönder

gods of egypt
kung fu panda 3
penny dreadful s03 e03
fear the walking dead s02 e06

gotham s02 e21 ile günü kapatıyorum Confused  

Obi-wan

19 May 2016 20:23

Mesaj Gönder

x men apocalypse
wolverine reyisin filmde pek rolü yoktu
hugh jackman abimize az para vermişler galiba bu parayla dünyayı kurtaramam diyip kaçtı herif Surprised  

KennYyYY

20 May 2016 13:53

Mesaj Gönder

along the roadside. güzel film olmuş Confused  

gandhi

20 May 2016 14:05

Mesaj Gönder

batman vs superman
neighbors 2: sorority rising
captain america: civil war  

Sound of breakfast

21 May 2016 16:20

Mesaj Gönder

x-men: apocalypse  

Lucifer Die

22 May 2016 01:46

Mesaj Gönder

deadpool
gods of egypt  

Sound of breakfast

23 May 2016 00:12

Mesaj Gönder

a.i.

david, oğulları komada olan bir aileye teselli olması için üretilir ve ebeveynleriyle yaşamaya başlar, onun diğer androidlerden farkı gerçekten bir çocuğun duygularına sahip olabilmesidir. her şey yolunda giderken ailenin asıl çocuğu iyileşir ve yaşanan problemler sonucu annesi öz oğlunu seçerek david'i evden gönderir, bu andan itibaren david, gerçek bir çocuk olup annesinin sevgisini tekrar kazanabilmenin yollarını arar...
ilginç konusuyla baştan insanı saran, ancak final sahnesinin uzunluğu dolayısıyla bence etkisini yitirerek biten, modern bir pinokyo uyarlaması. steven spielberg'i böyle duygusal yakalar mıyız bir daha bilmem, nacizane notum 6,5/10  
fotoğrafı yok

B e r k e

23 May 2016 06:59

Mesaj Gönder