en son ne izledin?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  en son ne izledin?

django  

Lucifer Die

27 Mar 2016 23:06

Mesaj Gönder

batman v superman: dawn of justice

justice league'in alt yapısını hazırlamışlar
ben affleckten batman olmaz net
vasatın bi tık üstü beğenmedim Confused  

Obi-wan

28 Mar 2016 11:40

Mesaj Gönder

wonderwoman güzeldi sadece film çok tırttı
hele ki lex hiç olmamış Sad  

Darth Denuz

28 Mar 2016 21:48

Mesaj Gönder

fargo s02 e06  

Sound of breakfast

03 Nis 2016 15:14

Mesaj Gönder

star wars rebels s02 e19-20  

Obi-wan

06 Nis 2016 16:39

Mesaj Gönder

agora

not: dinlerin çıkışını yahut saçmalığını sorgulayanlardansanız mutlaka izlemenizi öneririm. ve dünyanın ilk kadın bilim insanı hypetia'ya ilgiliniz var ise. sorgulamanın eski çağlarda bile ne kadar korkunç ve dehşet verici olduğunu sonuçlarıyla birlikte izliyorsunuz bu filmde. çok bilmenin, araştırmanın, karşı gelmenin ya da kabullenmeyişin sonu tarih boyunca hüsran olmuştur. günümüzde de hala yobaz zihniyetler tarafından bu baskı, karşı geleni hazmedememe olduğu gibi devam ettirilmektedir. din ve iktidar birleşiminin her kıtada ne kadar tehlikeli olduğunun bir örneğidir bu film. hypetia yeryüzü için bir kırılma noktasıdır. hayatını araştırdığında da göreceksiniz. hypetia eğer düşüncelerini yayabilmiş olsaydı belki de yer yüzünün her köşesi iskenderiye kütüphanesi gibi birer ilim, bilim ve kültür yuvası olacaktı.  

isvicresiz bilim adami

07 Nis 2016 15:32

Mesaj Gönder

cok guzel film bu ya
canim haypatya <3  

music

07 Nis 2016 16:16

Mesaj Gönder

ya ne zamandir film dizi vs izleyemiyorum
1 hafta sadece tuvalet ve uyku molasi vererek arka arkaya izlesem yine de bitiremeyecegim kadar izlemek istedigim film birikti :.(  

music

07 Nis 2016 16:19

Mesaj Gönder

fargo s02 e10  

Sound of breakfast

10 Nis 2016 19:05

Mesaj Gönder

colony ye başladım bi onu izliorum
bi de 11.22.63  

neeyiir

10 Nis 2016 19:50

Mesaj Gönder

dare devil 2. sezon 9. bölüm su gibi akıyor Confused  

cakma ninca

10 Nis 2016 23:38

Mesaj Gönder

batman vs superman
başarılı
insanoğlunun sınırsız yok etme arzusunu batman de, sınırsız affetme ve zarar vermeme durumunu da superman de gördük. her zamanki gibi superman lex i bile ölüme terk etmedi.  

SweepeR

11 Nis 2016 01:50

Mesaj Gönder

the dressmaker
kate winslet'in teatral anlatımlı, komik, dramatik ve romantik öğelerden beslenen, keyifle izlenen taşra kasabasında intikam filmi, şahsi puanım 6/10.

memento
nostalji kuşağında 15 sene sonra izleyip tekrar sonuna hayret ettiğim bu güzide filmi, tekrar şaşırabilmek için 15 sene sonra yine izlemeye karar verdim. süreklihafızanızı kaybetseniz, karınızın katilinin peşine nasıl düşersiniz? balık hafızalı kahramanımız sürekli fotoğraf çekip notlar alıyor ama sistem ne ölçüde başarılı oluyor? christopher nolan'ın henüz filmlere imzasını atmayıp kafasını sektörden içeri uzattığı ve takım elbiselerin 2 beden bol giyildiği gençliğime selam olsun...6/10  
fotoğrafı yok

B e r k e

11 Nis 2016 07:05

Mesaj Gönder

london has fallen
filmin özeti god bless amerika  

neeyiir

19 Nis 2016 16:28

Mesaj Gönder

game of thrones se 6 e 1 Confused  

bubububu

25 Nis 2016 16:32