en son ne izledin?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  en son ne izledin?

lucifer se 1 e 2.  

bubububu

02 Şub 2016 22:42

Mesaj Gönder

the big short; eğer finans, banka, borsa vs gibi sayısal işlerle işiniz yoksa hiç izlemeyiniz. hele de ben gibi ezik ve borsa terimlerinden anlamıyorsanız. oyuncu kadrosu çok sağlam ama aldanmayın derim.

the hateful eight; tarantino'yu her zaman savuur ve severim çünkü benim için cidden özgün bir yönetmen. vatandaşı olduğu ülkenin sömürülerine, eşitszliğine, ırkçılığına her zaman hem filmlerinde hem de sosyal hayatında tepki koymuştur. fakat bir django filminde aldığım tadı bunda alamadım, bölümlere ayırması çok güzel, görüntüler, oyunculuklar her şey çok güzel ama ben bu filmde yarım kaldım nedense.

the walk; bu filmi gerim gerim gerilmek için izleyin. baş rol oyuncusuna küfretmek için izleyin ama mutlaka izleyin.

sicario; sırf benicio del toro iin izledim, klasik latin amerika ve uyuşturucu üçgeni vs aksiyon, heyecan severler için mükemmel film. ne kötü ne de çok harika.  

isvicresiz bilim adami

02 Şub 2016 23:13

Mesaj Gönder

lucifer s1 e2
allahım aşk yaaa ♡  

Lucifer Die

03 Şub 2016 01:24

Mesaj Gönder

an inspector calls

1912 londra'sında zengin bir aile müstakbel damatları ile kızlarının nişanını kutlarken, bir polis müfettişi çıkagelir ve
intihar eden alt sınıfa mensup bir kızla ilgili sorular sormaya başlar, aile mensuplarından cevaplar geldikçe intiharla ailenin bağlantısı su yüzüne çıkarken, bir yandan müfettişin esrarengiz tavırları da ailenin şüphesini çekmeye başlar...

benim notum 9/10  
fotoğrafı yok

B e r k e

03 Şub 2016 08:06

Mesaj Gönder

b e r k e demiş ki:
an inspector calls
1912 londra'sında zengin bir aile müstakbel damatları ile kızlarının nişanını kutlarken, bir polis müfettişi çıkagelir ve
intihar eden alt sınıfa mensup bir kızla ilgili sorular sormaya başlar, aile mensuplarından cevaplar geldikçe intiharla ailenin bağlantısı su yüzüne çıkarken, bir yandan müfettişin esrarengiz tavırları da ailenin şüphesini çekmeye başlar...

benim notum 9/10
sen 9 verdiysen izlenir Cool  

Lucifer Die

03 Şub 2016 08:33

Mesaj Gönder

big short bence güzel filmdi ben keyif aldım izlerken. wolf of wall street sevenler için daha ağır bi film belki ama ben bu tarz filmlerden hoşlandığım için sıkılmadım hiç izlerken  

neeyiir

03 Şub 2016 08:54

Mesaj Gönder

gotham s02 e08-09-10  

Obi-wan

03 Şub 2016 12:04

Mesaj Gönder

lucifer die demiş ki:
sen 9 verdiysen izlenir Cool

teşekkür ederim,dedektif olsun çamurdan olsun bana Smile  
fotoğrafı yok

B e r k e

03 Şub 2016 12:53

Mesaj Gönder

b e r k e demiş ki:
teşekkür ederim,dedektif olsun çamurdan olsun bana Smile
ayyynı ben Smile
evladım olsan bu kadar benzersin Kahkaha  

Lucifer Die

03 Şub 2016 13:21

Mesaj Gönder

babalar ve kızları – fathers and daughters.  

bubububu

04 Şub 2016 03:12

Mesaj Gönder

the magicians se 1 e 3.  

bubububu

04 Şub 2016 06:56

Mesaj Gönder

suits se 5 e 12.  

bubububu

05 Şub 2016 01:18

Mesaj Gönder

the vampire diaries se 7 e 10.