bizimkiler___

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  bizimkiler___

komşum oynatma şu elini kolunu...hasta etme vatandaşı.  

Irriducibili

20 Mar 2015 22:34

Mesaj Gönder

cafeeeerrrr
buyrunn - heeeeeeee

efsane hala denk geliyorum ve ilk günkü gibi seyrediyorum..  

KENIROM

21 Mar 2015 11:20

Mesaj Gönder

bana pazar gecesini ve ertesi gün ortaokul lise anılarını hatırlattıgı için hoşlanmam

ali vardı o dizide, sonra kayboldu gitti  

hit the road jack

23 Mar 2015 11:55

Mesaj Gönder

sabri bey hiç sevmezdim  
fotoğrafı yok

Valeria

23 Mar 2015 11:59

Mesaj Gönder

her bölümde aynı şeyler oluyordu ama milletçe 20 sene izledik, bence bu tv tarihinde bir daha yapılamaz. üstelik ticari başarı da mevcut, dizi trt'den başka kanallara da transfer oldu ve hala da izleniyor. böyle başka bir tane yapım bulamazsın.  
fotoğrafı yok

B e r k e

24 Mar 2015 09:34

Mesaj Gönder

b e r k e demiş ki:
her bölümde aynı şeyler oluyordu ama milletçe 20 sene izledik, bence bu tv tarihinde bir daha yapılamaz. üstelik ticari başarı da mevcut, dizi trt'den başka kanallara da transfer oldu ve hala da izleniyor. böyle başka bir tane yapım bulamazsın.

nası bulamam vadi var :0
12 senedir reytinglerde 1 numara. 3 tane film çekti. sharon stone ve andy garcia gibi isimler dizide yer aldı, andy garcia halen dizide. show star atv kanal d tnt de oynadı. daa ne :0  

Emreciksin

24 Mar 2015 16:03

Mesaj Gönder

emreciksin demiş ki:

nası bulamam vadi var :0
12 senedir reytinglerde 1 numara. 3 tane film çekti. sharon stone ve andy garcia gibi isimler dizide yer aldı, andy garcia halen dizide. show star atv kanal d tnt de oynadı. daa ne :0

kurtlarda düşman değişiyor en azından, bizimkilerde cemil'in koş sevim demediği, katilin çöp devirmediği, cıvık babam bunlar affedersin lafının duyulmadığı bir bölüm hatırlamıyorum. bence adamlar sonlara doğru senaryo yazmayı bırakıp, söz havuzu oluşturdular, rastgele sallayıp 5 sene daha diziyi götürdüler. bahsettiğim ticari başarı budur.  
fotoğrafı yok

B e r k e

26 Mar 2015 10:09

Mesaj Gönder

kirarim boynuzunu iblis Confused  
fotoğrafı yok

juxtapose

21 Ağu 2016 01:09

Mesaj Gönder

ne diziydi  

YedekteBekleyenMelek

21 Ağu 2016 06:20

Mesaj Gönder

Alıntı:
ali 15 yil oncesini anlatiyordu, "hey gidi gunler" misali..

YedekteBekleyenMelek

21 Ağu 2016 06:24

Mesaj Gönder

ali'yi bizim yazlığın diskosunda, dummkopfu da minibüste şoföre vermem için para uzatınca gördüm, para üstünü verdikten sonra teşekkür ederim manasına gelen iki gözü aynı anda kırpma hareketi bile yapmıştı bana, duygulanıyorum...  
fotoğrafı yok

B e r k e

24 Ağu 2016 07:01

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3