life of pi (pi'nin yaşamı)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  life of pi (pi'nin yaşamı)

kaplan hasta değil. uyuşturulmuş. (diş tedavisi için) kadın kör ve dokunduğu şeyin bir kaplan olduğunu bilmiyor. o yüzden çok etkileniyor. onu kaplan sevmeye getiren kişi ise arkada triplere giren kel adam (ki kendisi bir seri katildir) bundan çok kısa bir süre sonra ikisinin yatakta olduğu bir sahne var. uyuyan kadının elini kendi ağzına kapatıp hüngür hüngür ağlar katil, yakında olacakları bildiği için. muhteşemdir.  

Bobinkafa

05 Mar 2013 23:46

Mesaj Gönder

eskilerde de çok güzel filmler var, ben katil balina orca.yı indirdim
onu izlicem bir daha.  

MaRaZ Tribu

05 Mar 2013 23:47

Mesaj Gönder

gwshark demiş ki:
kaplan hasta değil. uyuşturulmuş. (diş tedavisi için) kadın kör ve dokunduğu şeyin bir kaplan olduğunu bilmiyor. o yüzden çok etkileniyor. onu kaplan sevmeye getiren kişi ise arkada triplere giren kel adam (ki kendisi bir seri katildir) bundan çok kısa bir süre sonra ikisinin yatakta olduğu bir sahne var. uyuyan kadının elini kendi ağzına kapatıp hüngür hüngür ağlar katil, yakında olacakları bildiği için. muhteşemdir.

oha
amma konuymuş
ben yine de indirip izleyebilirim ve de izlettirebilirim bizimkilere. sanırsam izlemeliyim bunu.  

MaRaZ Tribu

05 Mar 2013 23:48

Mesaj Gönder

bu film değil mi?
http://www.imdb.com/title/tt0091474/?ref_=sr_1  

MaRaZ Tribu

05 Mar 2013 23:49

Mesaj Gönder

burning bright 2010 yapımı oldukça ucuza mal edilmiş bir tv filmi. syfy channel'ın filmleri genellikle ayık kafayla izlenmeyecek kadar kötüdür ama bu nasıl olduysa fena olmamış. bir başyapıt değil tabii ama hoş bir gerilim filmi. ve de kaplanlı. adı da o yüzden burning bright. william blake'in ünlü şiirine gönderme.

tiger, tiger, burning bright
in the forests of the night,
what immortal hand or eye
could frame thy fearful symmetry?  

Bobinkafa

05 Mar 2013 23:52

Mesaj Gönder

maraz tribu demiş ki:
bu film değil mi?
http://www.imdb.com/title/tt0091474/?ref_=sr_1

evet ta kendisi. bu arada bu ilk hannibal lecter filmidir. silence of the lambs'in oscarlara boğulmasından sonra red dragon adı altında bir daha çektiler ama ben tiksindim o filmden o nedenle manhunter'ı tercih ve şiddetle tavsiye ederim.  

Bobinkafa

05 Mar 2013 23:54

Mesaj Gönder

gwshark demiş ki:
burning bright 2010 yapımı oldukça ucuza mal edilmiş bir tv filmi. syfy channel'ın filmleri genellikle ayık kafayla izlenmeyecek kadar kötüdür ama bu nasıl olduysa fena olmamış. bir başyapıt değil tabii ama hoş bir gerilim filmi. ve de kaplanlı. adı da o yüzden burning bright. william blake'in ünlü şiirine gönderme.

tiger, tiger, burning bright
in the forests of the night,
what immortal hand or eye
could frame thy fearful symmetry?

başarısız gerilim gilmlerini seviyorum
başarılılar gerim gerim geriyor
bunu güneşli bir günde kaldırabilir bünyem  

MaRaZ Tribu

05 Mar 2013 23:55

Mesaj Gönder

tamam hemen bu gece soğumadan indireyim onu
teşekkürler valla ansiklopedi gibisin  

MaRaZ Tribu

05 Mar 2013 23:56

Mesaj Gönder

alt tarafı bobin kafayım  

Bobinkafa

06 Mar 2013 00:10

Mesaj Gönder

Very Happy  

MaRaZ Tribu

06 Mar 2013 00:13

Mesaj Gönder

kelime0yunu demiş ki:

35 sayfa değil zaten topik bu sayfayla beraber 5 sayfa ablacım gashjk. 3. sayfanın başı senin filmin sonunu söylemen. 4. sayfanın başı benim postum.

şöyle güzel bir mantığı var
sen gidip de sonunu yazdığında ben daha filmi izlememiştim
ama mantıken yok canım gerçekten sonunu yazmamıştır diye iyimser düşündüm, çünkü beklenen hareket, insanlar film ve kitap sonlarını söylemezler Confused
ama dün akşam izleyince gördüm ki sen gerçekten sonunu yazmışsın

vizyondan kalkması ne demek ya daha aralık 2012 gösterimdi, 2 ay oldu henüz sinemalarda gösterimi. millet internetten, dvdden daha yeni izliyor

sen de yazmasan çok iyi olurdu. anlayan anlar anlamayan anlamaz. spoilerları öyle döşemeyin.

filmlerin sonunu yazmayalım lütfen. çok amaçsız bir hareket zaten. hele ki film henüz yeni olunca. hevesleri kaçırmalayalım Confused  

MaRaZ Tribu

06 Mar 2013 13:54

Mesaj Gönder

pi'nin babası adammış demek zorundayım Confused  

Uchiha Sasuke

06 Mar 2013 15:50

Mesaj Gönder

e hani beğenmemiştin sasuk? Smile  

MaRaZ Tribu

06 Mar 2013 15:54

Mesaj Gönder

öeffff. daha hala devam edecek misin?

yanlış yapıp da bir de üzerine hala laf etmiyor musunuz? yazmayın ya, izliyoruz işte Confused  

MaRaZ Tribu

06 Mar 2013 15:59

Mesaj Gönder

neyini beğeniyim tanrılar aşkına Confused sadece babasını sevdim, o da olsun yani Confused ayıla bayıla bitirdim.  

Uchiha Sasuke

06 Mar 2013 15:59

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6   Sonraki