american horror story

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  american horror story

nip tuck ve glee'nin yaratıcılarından yeni bir korku dizisi.
adı üstünde amerikan korku hikayesi,bir amerikan korku filminde bulunan tüm klişeleri içinde barındırmasına rağmen son zamanlarda izlediğim en başarılı korku hikayesi (sadece dizi olarak değil filmleri de dahil edebilirim! )
bodrum katında kavanozlarda insan hayvan parçalarından tarihinde çeşitli cinayetlere tanık olmuş 16. 17. yüzyıl mimarisi bir evden sorunlu ergen çocukların sorunlu ebeveynlerine kadar seri katil hastası kopya cinayetler işleyenlerden eve her dakika girip çıkan ve eve her taşınana "siz bu evde öleceksiniz" diyen komşunun down sendromlu kızına kadar tam bir amerikan klişesi ama bunlara rağmen gerilim dozu yüksek rahatsız edici bir dizi olacağa benziyor tavsiye ederim

http://www.imdb.com/title/tt1844624/  

kel rapunzel

15 Ekm 2011 22:53

Mesaj Gönder

bu akşamın şu ana kadar en anlamlı başlığı tebrik ediyorum
kadın-erkek-sex-oje-aldatma aldanma dan çürüdük  
fotoğrafı yok

AT HIRSIZI

15 Ekm 2011 23:11

Mesaj Gönder

çok iyi bu yaw ne güzel izledim valla  

Ashitaka

16 Ekm 2011 00:00

Mesaj Gönder

eci veci vokke demiş ki:
yiyosa e serbian filmini izleyin =)

indirdim ama hala izlemedim merak ettiklerim içinde yer almakta  

kel rapunzel

16 Ekm 2011 01:22

Mesaj Gönder

yanmam demiş ki:
bu akşamın şu ana kadar en anlamlı başlığı tebrik ediyorum
kadın-erkek-sex-oje-aldatma aldanma dan çürüdük

ben de anlamsız vampir coverlarından ya da teenage kurtadamlardan çürüdüm ya,walking dead'i gerçekten çok beğenmiştim ama biraz aile dramı modundaydı ilk sezon (bu gece başlıyor diye heyecanlıyım o ayrı )
true blood bile eski tadı vermezken teen wolf ve nine lives of chloe facialarından sonra gerçekten ilaç gibi geldi bu dizi Very Happy  

kel rapunzel

16 Ekm 2011 01:24

Mesaj Gönder

masters of horror, pek severim.  
fotoğrafı yok

Romy

16 Ekm 2011 11:02

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:

yani bir filmi nasıl iğrenç , nasıl sözde, bazı konulara parmak basarmışcasına çekip , sanatsal birşey çektik derizin kasılmış hali

not: içerik ve konsept 0 , irite etmek için çekilmiş anlamsız film kanımca Confused

filmin amacı sanat yapmak değil zaten sömürü filmlerine örnek olur bence  

kel rapunzel

16 Ekm 2011 11:42

Mesaj Gönder

dün akşam pilot bölümü indirdim izledim,bana göre bu yılın elle tutulur yapımlarından olmuş.klasik amerikan korku gerilim öğelerini işleyip aman aman bir korku değil de daha çok rahatsız edici gerici birşey ortaya çıkmış ama bayağ bayağ sürükleyici kendine özgün havası var.sonra yapımcılarına baktım ryan murphy, brad falchuk'mış. nip/tuck'a imza atmış adamlar varsa işin içinde ben bunu takip ederim inş. güzel devam eder,bu yılın terra nova faciasından sonra ilaç gibi gelir.  

unknown person

16 Ekm 2011 16:01

Mesaj Gönder

birazdan izleyeceğim
bakalım nasıl olmuş  

jezzebel

16 Ekm 2011 17:39

Mesaj Gönder

pek şahane. 3. bölümü bekliyorum heyecanla. ayrıca muazzam bir introsu var.  

nola darling

16 Ekm 2011 20:33

Mesaj Gönder

deneyeyim o zaman.  

neeyiir

16 Ekm 2011 20:35

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:

sömürüyü , sömürü yaparak anlatmak çok ucuz numara bence

tarz meselesi hocam bunun gibi milyon tane film var sadece meraklılarına hitap eden filmler bunlar 70ler 80lerde çok çekiliyodu bu tarz filmlerden ama günümüzde pek örneklerine rastlanmıyor. he film güzel mi tartışılır adam kendince b*kunu çıkartmış abartmış olabilir o ayrı  

kel rapunzel

17 Ekm 2011 07:13

Mesaj Gönder

erotic confusion Smile  

muDDy

17 Ekm 2011 15:10

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21   Sonraki