person of interest

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  person of interest

internette dolaşırken benjamin linus olarak lost’da gördüğümüz michael emerson’un yep yeni bir dizide rol alacağını okudum.

gelecek sezonun en iddialı yapımı olarak şimdiden gösterilen “person of interest” in o kadar sağlam bir kadrosu var ki…

michael emerson’a jim caviezel eşlik edecek. the passion of the christ filminde hz. isa rolüyle epey etki yaratmıştı. caviezel’i daha sonra yüzüklerin efendisi’nin gandalf’ı ian mckellen ile oynamış olduğu mini dizi the prisoner’den hatırlıyoruz.

person of interest’ın yapımcı kadrosu da şahane. yapımcı olarak alias, lost ve fringe’den tanıdığımız sıra dışı yapımcı j.j.abrams’ı görüyoruz. ve dizinin senaristi olarak nolan kardeşlerden birini görüyoruz. yazdıkları filmleri söyleyeyimde nasıl bir dizi ortaya çıkacağına siz karar verin; memento, the prestige, the dark knight

dizinin konusuna gelince. biraz klasik konu. yani daha önce birkaç diziye konu olmuş bir durum. suç işleyecek kişiyi önceden tespit edip suçu işlemesine engel olunacak.

tek endişem her bölümde ayrı bir konu işlenecek olma ihtimali. umarım öyle bir şey olmaz.

aşağıda linke tıklayarak dizi ile ilgili birçok fragmanı izleyebilirsiniz.
http://tinyurl.com/6a5weud

haQQo

07 Haz 2011 16:05

Mesaj Gönder

severim böyle dizileri  

mtrrsavar

07 Haz 2011 16:06

Mesaj Gönder

ilk bölüm düştü hanımlar beyler.

izleyin bak.

pişman olmayacaksınız.  

haQQo

25 Eyl 2011 13:08

Mesaj Gönder

j.nolan rahatsızı yapmış yine yapacağını
süper aksiyon dolu bölüm izledim
devamını bekliyorum valla  

Kovenant

25 Eyl 2011 17:50

Mesaj Gönder

konu güzel de...sanki biraz daha detaylandırırlarsa tadından yenmez bi dizi olur.  

FlyinG...[Eldar]

25 Eyl 2011 18:28

Mesaj Gönder

öyle süper ahım şahım bir şey değil,
sıradan kamera dizilerinden bi tanesi,
ordu gibi bi tane adam var her şeyin haddinden geliyor, linus gene donuk donuk bakıyor tren mi bekliyoru ne,
ha massve attack - angel sonlarda çalmaya başlayınca(pi , snatch ve flight of phoenix filmelerindeki sahnelerde filmi koparan parçadırki) aha dedim kopacak dizi derken hiçbirşey olmadı ... tırt yani  

zeke

25 Eyl 2011 20:33

Mesaj Gönder

güzel dizi ilk bölümünü beğendim takip ettiklerim arasına aldım diziyi
ayrıca dizide finch'in tasarladığı bilgisayar ağı zaten mevcut.ingiltere ve avustralya "echelon" adı verilen bu sistemin varlığını 2000lerin başında kabul etmişti  

kel rapunzel

26 Eyl 2011 13:21

Mesaj Gönder

2.bölüm oldukça güzeldi. geriye dönüşlerle makinenin nasıl tasarlandığına şahit oldu.
bence bu dizi çoktan tuttu.  

haQQo

14 Ekm 2011 15:05

Mesaj Gönder

ben de bugün gördüm bu diziyi araştırdım . bazıları beğenmiş bazıları beğenmemiş . indirip bakıcam bi .  

Unicorn

14 Ekm 2011 18:59

Mesaj Gönder

yayınlanan 4 bölümü de izledim dizi yavaş yavaş açılmaya başladı.bi kere oyuncular gerçekten çok başarılı.bağımsız farklı olaylar ışlesede bütünde karakterlere dair olan sır perdesini göreceğiz.bence vakit ayrılmaya değer.. dizi bu dizi bolluğu içinde tavsiye edilir.lostun benjamini ni özlemişim gene vir vir vir konuşup bağlıyo milleti Kahkaha  

unknown person

18 Ekm 2011 20:29

Mesaj Gönder

gayet güzel dizi, soundtrack olarakda çok başarılı.  

muDDy

26 Ekm 2011 22:43

Mesaj Gönder

severek izliyoruz  

ChoCoLatte

27 Ekm 2011 14:03

Mesaj Gönder

her bölüm ayrı bir konu olması haricinde rahatsız eden hiçbir yanı yok. oldukça iyi gidiyor. cim cevizel'in küçük emrah bakışları da olmasa daha süper olacak.  

haQQo

03 Kas 2011 16:32

Mesaj Gönder

neyin yorumunu bekliyon daha. izle dediysek izle.  

haQQo

03 Kas 2011 16:38

Mesaj Gönder

bende sevmiyorum ama bu sanki diğerlerinden farklı gibi.  

haQQo

03 Kas 2011 17:24

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7   Sonraki