dizi önerisi lütfen

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  dizi önerisi lütfen

lie to me  

Anna Karina Nonnel

12 Oca 2011 20:59

Mesaj Gönder

how i met your mother
prison break  

google

23 Oca 2011 12:37

Mesaj Gönder

flash forward,spartacus ve pretty little liars  

mutluluktaklidi

26 Oca 2011 22:56

Mesaj Gönder

türk dizilerinden uzak dur Confused  

antonios

26 Oca 2011 23:45

Mesaj Gönder

komedi için entourage ve weeds öneririm.
ayrıca californication da çok iyi

criminal minds izliyorum bu aralar. konusu genelde seri katilleri yakalamak için uğraşan fbı profilcileri üzerine.

ama şöyle bir durum da var diziyi izlemeye başladıktan bi süre sonra paranoyaklaşmaya başlabilirsiniz. gece otobüsten inip eve yürüken biri geliyor mu acaba şurdan biri çıkar mı acaba diye arakama sağıma soluma bakarken kendimi yakalıyorum bazen.  

B r e e z e

27 Oca 2011 13:14

Mesaj Gönder

b r e e z e demiş ki:
komedi için entourage ve weeds öneririm.
ayrıca californication da çok iyi

criminal minds izliyorum bu aralar. konusu genelde seri katilleri yakalamak için uğraşan fbı profilcileri üzerine.

ama şöyle bir durum da var diziyi izlemeye başladıktan bi süre sonra paranoyaklaşmaya başlabilirsiniz. gece otobüsten inip eve yürüken biri geliyor mu acaba şurdan biri çıkar mı acaba diye arakama sağıma soluma bakarken kendimi yakalıyorum bazen.

criminal minds'in ardindan izleyebilecegin benzer bir dizi de "lie to me"... orda da "profil" olayi var... daha dogrusu orada "vucut dili okuma" uzerine kurulu dizi...  

chirkhin

27 Oca 2011 14:58

Mesaj Gönder

kovenant demiş ki:
sezon 2 de koparsın süper dizi.

bırakmıştım nette görüntü kalitesi biraz kötü diye...lakin bu mesajı yeni gördüm tekrar baslayabilirim...

araya white collar sıkıştırdım...izlemediysen kısmen keyifli gelebilir...

FlyinG...[Eldar]

27 Oca 2011 15:16

Mesaj Gönder

bi son listeyi gözden geçireyim

burn notice...(my name is maykıl weesten...i yuuzt tu bi a sıpay)
chuck (romantik komedi)
the mentalist (ukala olmak iyidir lol )
white collar..(sırf mozz için bile izlenir)
entourage (bunun devamı gelmicek heralde)
tez zamanda laverage (yazım hatası olabilir unuttum)
eureka

outsourced...çok eglenceli dizi...çok fazla bölümü yok ama sanırım şuan yayında ve çekiliyo...

şimdilik bunlar geldi aklıma...

FlyinG...[Eldar]

27 Oca 2011 15:23

Mesaj Gönder

hani şu popüler dizileri bitirdiysen (fringe, flashf, spartacus, chuk, heroes, vs) persons unknown a başladım 7 bölmdeym ilginç hani lost saw fringe karması bişi olmuş bi de lie to me hoş ya ben bayılıyorum o adama  

no Flame

27 Oca 2011 21:52

Mesaj Gönder

kavak yelleri denen sacmaligi izlemeyin de ne izlerseniz izleyin. izlemeyin de kalksın artık yayından su iğrenç dizi!!!  

En son YedekteBekleyenMelek tarafından 30 Oca 2011 11:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

YedekteBekleyenMelek

30 Oca 2011 00:26

Mesaj Gönder

breaking bad tavsiye ederim.  

cakma ninca

30 Oca 2011 01:17

Mesaj Gönder

skins çok izlenilesi bi dizi yalnız sakın amerikan versiyonuyla karıştırma Smile  

cRtoc

04 Şub 2011 03:44

Mesaj Gönder

sherlock
www.sherlockizle.com  

liquified

04 Şub 2011 21:45

Mesaj Gönder

aşk ve ceza salı gecesi  

sweetwitchscarlette

05 Şub 2011 00:54

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Sonraki