the big bang theory yayımlanmamış pilot bölüm

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  the big bang theory yayımlanmamış pilot bölüm

the big bang theory'nin yayımlanmamış pilot bölümü internet alemlerinde gezmekte. anlaşılan şu an izlediğimiz diziden bambaşka bir yol çizmek istemişler. başlıca farklar şunlar.

penny yok onun yerine katie adında bir kız var. penny ile katie arasında da dağlar kadar fark var. nebraska'nın bağrından kopup gelmiş sıcak kanlı, saftirik ve cool ablamız penny yerine düşünülen katie biraz daha sert mizaçlı "street smart" diyebileceğimiz bir parti kızı. kahramanlarımız ona ilk kez sokak ortasında ağlarken rastlıyorlar ve boş oda ve yemek teklif ediyorlar. yani olsaymış penny gibi kapı komşusu değil oda arkadaşı olacakmış bu hanım kızımız. pilot bölümde howard ve raj yok. onun yerine gilda adında nerd bi kız var. leonard'a asılıyor ve daha önce sheldonla yatmış.

yukarıdaki cümleden de çıkarabileceğiniz gibi leonard ve sheldon karakterleri de başta oldukça değişik düşünülmüş. leonard biraz daha olaylara direkt yaklaşan normal insan formuna daha yakın bir tip

sheldon da aseksüel değil. hatta kendisinin hafiften bir kalça fetişi var. onu hayran hayran katie'nin kıçını izlerken görmek garip.

genel anlamda dizi daha karanlık bir havada esprilerse biraz daha yetişki tarzı. katie rolündeki amanda walsh penny'den (kaley cuoco) daha taş sanki.

pilot bölümün tamamını buradan izleyebilirsiniz.

http://www.indavideo.hu/video/big_bang_theory_unaired_pilot  

Bobinkafa

25 Ekm 2010 09:25

Mesaj Gönder

başroldeki çocuk kadar daha itici bir tip gelmemiştir dünyaya.
edvırt nortın'dan sonra tabi.  

haQQo

25 Ekm 2010 09:35

Mesaj Gönder

marcherseule demiş ki:
pilot bölümü izlemedim ama anlatıklarına bakılırsa sevmeyecegim Neutral

sevecek pek bişey yok zaten. kimse sevmemiş o yüzden değiştirmişler. ben sadece bakın böyle de bişi varmış demekteyim.  

Bobinkafa

25 Ekm 2010 09:44

Mesaj Gönder

SmileSmile  
fotoğrafı yok

omurr

25 Ekm 2010 09:58

Mesaj Gönder

biraz daha sert bir dizi olurmuş
ama raj'sız bir big bang düşünemiyorum.
nerd kız olmamış

ama katie'yi bir şekilde yeni bölümlerin içine katmak lazım, penny'ye haksızlık yapmadan Smile  

oezer

25 Ekm 2010 10:36

Mesaj Gönder

nerd hatun : amy farrah fowler
4. sezonda katılıo sanırım
kimin kız arkadaşı olduğunu söylemicem Kahkaha  

jezzebel

25 Ekm 2010 11:25

Mesaj Gönder

http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/2014/08/140805_big_bang_oyuncu.shtml  

Irriducibili

07 Ağu 2014 07:21

Mesaj Gönder

bir sezonda 24 bölüm 24 m$ aq Confused

charlie sheen 'e bölüm başına 1.8 m verilmişti ondan sonra friends oyuncuları ile beraber verilmiş en çok para onlar da bölüm başı 1m$ olmuştu  

fearlesss

07 Ağu 2014 09:11

Mesaj Gönder

evet yeni başladım 4. sezondayım Neutral  

Amelie Poulain

21 Mar 2017 19:20

Mesaj Gönder