paul

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  paul
 


gelmiş geçmiş en muhteşem sitcomlardan biri olan spaced'in kahramanları simon pegg ve nick frost yine birlikte kamera karşısında. biz shaun of the dead ve hot fuzz ile başlayan 3 flavors of cornetto trilogy'nin son ayağı olacak the worlds end için bekleye dururken ikili superbad ve adventureland'in yönetmeni greg mottola ile yeni bir film çevirmiş. mottola da eli boş gelmemiş ve o da kendi süper ikilisini kadroya dahil etmiş. superbad'in polisleri seth rogen ve bill hader dışında sigourney weaver, kristen wiig, jane lynch, jason bateman gibi ünlü isimlere sahip kadro maşallah dream team gibi.

iki ingiliz çizgiroman manyağının karavanlarıyla amerikayı turladıkları sırada buldukları uzaylı olan paul lord of the rings'de gollum'a hayat veren teknikle yaratılmış. yani seth rogen sadece seslendirme yapmamış motion capture tekniği ile animasyonun hareketlerini de belirlemiş.

bakalım simon ve nick yönetmen koltuğunda edgar wright olmadan da spaced, shaun of the dead ve hot fuzz'daki kadar güldürebilecekler mi?  

Bobinkafa

22 Ekm 2010 18:16

Mesaj Gönder

ay ne zaman ne zaman hani nerde?? simon pegg rocks! Kahkaha  

LunaticStar*

22 Ekm 2010 18:34

Mesaj Gönder

pastane vardi paul diye, ulan karnim acikmis Kahkaha  

RayJay

22 Ekm 2010 19:46

Mesaj Gönder

lunaticstar* demiş ki:
ay ne zaman ne zaman hani nerde?? simon pegg rocks! Kahkaha


şubat 2011 ingiltere mart 2011 amerika. azcık daha sabır. 2011/12 de simon pegg'e doyacaksınız zaten. star trek 2 var mission impossible 4 var tenten var (the adventures of tintin: the secret of the unicorn) sonra da bi zahmet edgar wright ve nick frost ile bir araya gelip üçlemenin son filmi the world ends i çeksin. kesmez bu beni diyosan "nerd do well" diye otobiyografik bir kitabı var bu ara çıkan. süper eğlenceli onu oku.  

Bobinkafa

22 Ekm 2010 22:16

Mesaj Gönder

bu 2li süper  
fotoğrafı yok

feridun berk

23 Ekm 2010 02:20

Mesaj Gönder