bulunamayan film kara kentin çocukları

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  bulunamayan film kara kentin çocukları

seri ilanlar yerine sinema da açmanın daha uygun olduğunu düşündüm.
1999 yapımlı olmasına rağmen şimdiden bir sır olmuş orhan oğuz filmi türkiye'de belki de ender rastlanan bir deneme bu filmin dvd'si ya da betacam kaseti bulan elinde olan, gören var mı edinebileceğim bir yer bilen var mı ?
internetten izlemeyi denedim. tavsiye edecek arkadaşlara kötü ses ve çok kötü görüntü mevcut dışarıdan çekim olduğu için youtube'da da filmin tamamı mevcut değil
arşivimde olmasını istediğim bir film kendisi.
değerli sinema severler bu konuda bana yardımcı olursa çok sevinirim.  

cakma ninca

27 Ağu 2010 17:05

Mesaj Gönder

yok mu arkadaşlar bilen  

cakma ninca

27 Ağu 2010 17:21

Mesaj Gönder

bu filmi izlemiştim yeşilçam tv de eevet.
çok psikopat bi filmdi Very Happy  

Emreciksin

27 Ağu 2010 17:22

Mesaj Gönder

ben de merak ettim ama pek umut yok gibi bulması zora benzer  

UKS

27 Ağu 2010 17:34

Mesaj Gönder

betacam bulsam ben bir şekilde aktarırım. ama malesef ona da ulaşamıyorum  

cakma ninca

27 Ağu 2010 17:49

Mesaj Gönder

emreciksin demiş ki:
bu filmi izlemiştim yeşilçam tv de eevet.
çok psikopat bi filmdi Very Happy

mehmet açar ile bir festivalde konuşmuştum bul muhakkak izle demişti.
türkiye'de ender yapılan kara filmlerden değişik bir gerilim türü. özellikle yapılan tarih açısı ile de çok önemli  

cakma ninca

27 Ağu 2010 17:51

Mesaj Gönder

cakma ninca demiş ki:

mehmet açar ile bir festivalde konuşmuştum bul muhakkak izle demişti.
türkiye'de ender yapılan kara filmlerden değişik bir gerilim türü. özellikle yapılan tarih açısı ile de çok önemli

aynen deişik bi filmdi (: peker açıkalın tvden kadının evine felan bağlanıodu felan sanırım sdkjfk
nette bende arastırdım topiğin üzerine download edebilceemiz bi yer var mıdır die. filmin dvdsi vcdsi felan çıkmamış piyasaya. sadece yayın yaban tv kanallarından kaydedilmiş olanları mevcutmuş. o da bi kaç kişide var ama paylaşmıyolar kaynaklarının isteği üzerine heralde.
http://tinyurl.com/338qjnk bu forumda fwwm nickli elemanda var sanırım bi kaydı, baska bi sitede adam filmi bu eleman sayesinde izlediini sölemiş. üye olup msj atman fln lazım belki yollar sana Confused  

Emreciksin

27 Ağu 2010 18:56

Mesaj Gönder

emreciksin demiş ki:

aynen deişik bi filmdi (: peker açıkalın tvden kadının evine felan bağlanıodu felan sanırım sdkjfk
nette bende arastırdım topiğin üzerine download edebilceemiz bi yer var mıdır die. filmin dvdsi vcdsi felan çıkmamış piyasaya. sadece yayın yaban tv kanallarından kaydedilmiş olanları mevcutmuş. o da bi kaç kişide var ama paylaşmıyolar kaynaklarının isteği üzerine heralde.
http://tinyurl.com/338qjnk bu forumda fwwm nickli elemanda var sanırım bi kaydı, baska bi sitede adam filmi bu eleman sayesinde izlediini sölemiş. üye olup msj atman fln lazım belki yollar sana Confused

daha farklı bir yol gördüm ankara üni. iletişim fakültesinde dvd'si varmış bir tanıdık bulup sormak lazım  

cakma ninca

27 Ağu 2010 19:02

Mesaj Gönder

bu arada panikle ankara üniversitesi öğrencisi aramaya daldım.
saolasın emreciksin sayende verdiğin forumda bazı üniversitelerin arşivinde olduğunu öğrenmiş oldum.  

cakma ninca

27 Ağu 2010 19:06

Mesaj Gönder

umarım bulursun (:  

Emreciksin

27 Ağu 2010 19:17

Mesaj Gönder

bulunca buraya da bi haber et, izlemeyenler izlesin bi zahmet...  

Gentleman Jack

27 Ağu 2010 21:43

Mesaj Gönder

yok mu bir bilen sahip olan Rolling Eyes  

cakma ninca

29 Ağu 2010 15:30

Mesaj Gönder

bulmaya çalışalım ozaman  

fisnereceli

29 Ağu 2010 17:03

Mesaj Gönder

elinizde bu film varsa paylaşmaktan çekinmeyin arkadaşlar
gerekirse kaynak sahibine standart dvd ücreti de veririm.  

cakma ninca

30 Ağu 2010 12:41

Mesaj Gönder

up  

cakma ninca

01 Eyl 2010 09:55

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki