ya nolur trt maç yayınlamasın..

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  ya nolur trt maç yayınlamasın..

doğru dürüst maç yayınlarına alıştıktan sonra trt'nin maç yanını ne kötü gelio ööle.. görüntü kötü, kamera az, gol pozisyonu varken amca dağı taşı gösterioo.. yorumcuyla spikerde ayrı bir tür zaten.. Rolling Eyes  

CoSaN

13 Nis 2010 21:36

Mesaj Gönder

ömer üründül olsun bana bişey olmaz
kolektif futbol  
fotoğrafı yok

saralondee

13 Nis 2010 21:37

Mesaj Gönder

en azından gösteriyo.  

frolic

13 Nis 2010 21:38

Mesaj Gönder

trt cidden çok kalitesiz. trt de beleş izlemektense digitürk soyguncusuna para kaptırmayı tercih ederim, soyuyolar ama hiç olmazsa verdikleri yayın kaliteli  

Ian Curtis

13 Nis 2010 21:40

Mesaj Gönder

2-3 hafta önce erdem kıramerde gördüm ö.üründülü
kardeşim ne yalakalık yapıldı bende arkadan türkiyede bi tane aklı başında yorumcu yok filan diyordum aynadan kesti beni Kahkaha  

Obi-wan

13 Nis 2010 21:44

Mesaj Gönder

digiturk 10 yıldır maç çekiyor ve hd kalitesinde çekiyor hem kadro olarak hemde ekipman olarak şu an türkiye'deki en iyi ekipmana ve ekibe sahip.... parasıda ona göre tabiki  

raid

13 Nis 2010 21:47

Mesaj Gönder

bütün macları trt yayınlasın

şifreli ayrımcılık kalksın

bak o zaman gör trt yi  

70 lik Yeni Rocky

13 Nis 2010 21:48

Mesaj Gönder

80binkeremasallah demiş ki:
trt komple kapatılsn

mithos

13 Nis 2010 21:49

Mesaj Gönder

digiturkun hd yayını leş.

d smart çok dha iyi hd yayını var.  

AYI

13 Nis 2010 21:50

Mesaj Gönder

trt nin kullandiği çoğu teçhizat benim bildiğim digiturk un.. burda sorun yönetmenin kötülüğünde.. digitürk te izlediğin maçı şahane olması 5-6 belki 10 bin lira maaş alan yönetmenin elinden çıkarken; trt nin kötü olması 1-2 milyar arası maaş alan memur sıfatında stüdyo yönetmeni tarafından hazırlanan bir maç yayını olması.

bir de bir fark gözlerimizin alıştığı digitürk renk ahengini trt nin kullanmaması.. kendilerine has renk kullandıklarından kötü geliyor..

ama en büyük handikap ömer üründül gibi futbolun f"sinden anlamayan bir adamın yorumcu olması...

spiker soruyo adama(milletin birbirine girdiği anda bekirin sarı kart gördüğü pozisyonda) sizce kartlar ne olur..

"bilmem" diyo herif

zuhahahahahhahahah Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

Olaylar Olaylar

13 Nis 2010 22:07

Mesaj Gönder

alex 3 tane adamı yatırıp harika bi gol attı golün tekrarlarında sadece son vuruşu gösterio, kadınlar mı yönetmenlik yapıo acaba trt'nin maç yayınında çok merak ettim.  

Ang

13 Nis 2010 22:28

Mesaj Gönder

ömer üründül denince şuna benzer birşeyler geliyor aklıma:

tabii şimdi mançester takımı modern futbolun tüm gereklerini yerine getiriyor, ayağa oynuyor, top yapıyor... kadro olarak da kollektif uyumu yakalayınca başarı kaçınılmaz oluyor.  

woz

13 Nis 2010 22:30

Mesaj Gönder

tırt trt ?  

hypn0

13 Nis 2010 22:51

Mesaj Gönder

hypn0 demiş ki:
tırt trt ?

Kahkaha Kahkaha Kahkaha nerden de aklına gelsiğse  

pajinosaluma

13 Nis 2010 23:04

Mesaj Gönder

en çok sevdiğim ikili ilker yasin - ömer üründül... tadından yenmez oluyor maç... bütün maçları bu ikili sunsun...

not: mazoşistim de... Kahkaha  

chirkhin

13 Nis 2010 23:08

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki