everybody's fine

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  everybody's fine

imdb puanı: 7.5/10
tür:aile, dram, macera
yönetmen:kirk jones

süre:1 saat 40 dk
gösterim tarihi: 05 şubat 2010 (türkiye)
oyuncular: drew barrymore, robert de niro, kate beckinsale, sam rockwell

frank (robert de niro) yakın zamanda eşini kaybetmiş ve çocuklarıyla yalnız kalmış bir aile babasıdır. bu yalnızlık ve yaptığı yanlışlar içinde çocuklarının aileden bir bir kopmasına seyirci kalmış ve aradan geçen yıllar sonunda tekrardan ailesini toplamak istemektedir. bu amaçla özellikle kızı (drew barrymore) ile aralarında oluşacak duygusal anlar ve şehir şehir dolaşmasına sebep olan maceralı zamanlar, bir babanın çocukları uğruna büyük çabasını anlatmaktadır.

En son GocmeN tarafından 07 Mar 2010 02:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

GocmeN

07 Mar 2010 01:50

Mesaj Gönder

cok begendim cok duygulandım Sad  

bgum

07 Mar 2010 01:55

Mesaj Gönder

oğlunun depodan çıkan resmi sahnesinde gözlerim doldu =/  

Georgetown

07 Mar 2010 03:11

Mesaj Gönder

robert de niro dan ne zamandır yeni bişeyler izlememiştik:)  

gokhanproject

07 Mar 2010 11:37

Mesaj Gönder

güzel film  

a s

07 Mar 2010 11:53

Mesaj Gönder

georgetown demiş ki:
oğlunun depodan çıkan resmi sahnesinde gözlerim doldu =/

+1  

GocmeN

07 Mar 2010 12:00

Mesaj Gönder

baba olanlar özellikle izlesin filmi...  

splendid

07 Mar 2010 21:50

Mesaj Gönder

izledikten sonra gidip babama sarıldım Confused  

nola darling

20 Mar 2010 12:57

Mesaj Gönder

allah allah, pek rağbet mi görmemiş yoksa yazılmaya değer mi bulunmamış ama çok güzel film. stanno tutti bene yi izlemedim ancak robert de niro'nun hem görünüş hem de performans itibariyle filme bu kadar yakışması, anlatılmak istenenin küt diye insanın suratına vurulması ve özellikle birkaç sahnesiyle izlenmeye değer bir film. filmin başında insanlar değişti, yaşamlar değişti, çocuklarımla görüşmek için randevu almam gerekiyor diyen 94 yaşında bi adam vardı:
"today you shake hands with somebody, you gonna count your fingers to make sure you got five fingers back"!  

LunaticStar*

03 Nis 2010 09:30

Mesaj Gönder