eleştiriyoruz-80630 sinema yazarlar/sahne 5

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  eleştiriyoruz-80630 sinema yazarlar/sahne 5

kill the baby demiş ki:
o para olmasa elbette böyle birşey olmayacaktı,bunu finans gücünden ayrı düşünmek mümkün mü?

bunu diyeceksen niye en başında lotr'dan sermayeyi çıkardığıma itiraz edip, üstüne de bay gibi bi dallamayı işin içine sokarak ortalığı limoni hale soktun ki?  

chrome

19 Oca 2010 00:54

Mesaj Gönder

yazının geri kalanını okumadan mı alıntı yaptın emice?  

kill the baby

19 Oca 2010 00:55

Mesaj Gönder

hah işte o kısmını da ben daha önce yazmıştım. onları çıkarınca ben peter jackson'dan bişi bulamadım diye. sen o başındakini okusan bitecek olay.

ha bunu neye göre dedin dersen, aynı bütce durumları ile king kong var. bence boktan... demekki bu adam paranın da içine edebiliyor. az paranın da (lovely bones)  

chrome

19 Oca 2010 01:01

Mesaj Gönder

lotr'u del toro elinde daha güzel olurdu.
o değil de boromir öldüğünde hangimizin boğazında bir yumru oluşmadı ? arwen'i gördüğümüzde donun içinde bir takım oynamalar olmadı mı ?

lotr'u uwe boll gözünden izleseydiniz eminim peter jackson'nın elini billurunu öpecek olunurdu.  
fotoğrafı yok

Werder Veremem

19 Oca 2010 04:09

Mesaj Gönder

werder vermis veristirmis.
ritchie holmes'u bilmemne oglani yapmis. watson daha kalite bi karakter olmus sahsen. ne o ole holmes butun film boyunca bi gitme nolurbebeim 'istersen dugun dernek davullarla zurnalarla' modunda ortalıkta adamin pesinde gezdi durdu. bi kere de elementary watson demez mi insan ya? ya peki o mark strong'un karizmasina ne demeli? viktorya donemi centilmenini gunumuz gencligine sevdiricem die sempanzeye cevirmenin alemi var midir? yoktur. ben severim baskasinin sevmesine gerek yok. ikincisini cekicekmis ritchie, brad pitt'i moriarty yaparsa mötü kurtarir olmadi bay bay lav...  

nunu

19 Oca 2010 16:53

Mesaj Gönder

kill the baby demiş ki:
guy ritchie'ye büyük yetenek sıfatını yapıştıranların kabahatinden mütevvellit karşı duruş 'kötü lan bu herif'oluyor haliyle.halbuki adam ortalamanın üstü,üstün altı bir eglence adamı.bu niteliği de sharlock holmes'ı gayet eglenceli hale getirmeye yetiyor.
fazlası için mendil açıp dilenmeye gerek yok.

kitten

20 Oca 2010 03:01

Mesaj Gönder

a serious man, oh evet.
şarlık holms, eh popokorn.  
fotoğrafı yok

Werder Veremem

21 Oca 2010 03:30

Mesaj Gönder

a serious man, çok iyi bi film olmasından önce çok iyi insan.
ben çok sevdim ve bu yıl her yerde hakkı yeniyor gibi geliyor.  

ukulelestar

21 Oca 2010 14:17

Mesaj Gönder

şu filmde ciddi seviyede ibranice konuşuluyor değil mi?şu an piyasada bulunan altyazılarda bu dilde diyaloglar çevrilmiyor .ya da en son denediğimde öyleydi.eğer saglıklı bir çeviri varsa link atmanızı rica edicem,eger yoksa,hepiniz ibranice mi biliyosunuz da konvoy oluşturdunuz lan? diye sorup gidicem.  

kill the baby

21 Oca 2010 22:09

Mesaj Gönder

filmin kendisinde ingilizce altyazı var o sahnede.
ki kendisi yalnızca giriş sahnesinde konuşulan bi dil olduğunda, ingilizce altyazı ile tatmin edici bi sonuç almak mümkün.  

ukulelestar

21 Oca 2010 23:28

Mesaj Gönder

tetro'yu izleyenler yorum yapabilir mi? film izlicem 2-3 film arasında kaldım..  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

21 Oca 2010 23:45

Mesaj Gönder

bright star... gorcıs!  

ukulelestar

22 Oca 2010 00:54

Mesaj Gönder

the concert, hartworming, tears in may ays..
dogtooth, oğ may gadd - kaiser sefs..
limits of control, ?????  

nunu

22 Oca 2010 16:36

Mesaj Gönder

the concert'ı ben de çok merak ediyorum.  

ukulelestar

22 Oca 2010 17:31

Mesaj Gönder

a serious man'i begenenlere beni de yazın.

öte yandan kardeşler, true grit ile 'remake'te yeni yaklaşımlar' diye bir bilezik daha takarlarsa kendilerine, bizim taylan biraderler'den ileride engin günaydın'lı bir 'kuyu' güncellemesi beklemekte hakkım.  

kill the baby

23 Oca 2010 17:49

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41   Sonraki