smokin' aces - 2007

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  smokin' aces - 2007

o sniper bozması alette fenaydıı...vurdumu uçuruyodu adamlarıSmile  

VVolk

26 Ağu 2007 08:39

Mesaj Gönder

işte süper Very Happy
garip bi aletti dedimyaa...parçalamıyo vurdumu uçuruyo:)

kısacası film güzeldi bence...yinede sonunu pek anlamasamda:) kim kimin babasıymış kim kimi öldürtmek istemişte onun kalbini diğerine takmak istemiştee neden polis korumuş o adamı yıllarcadaaa:d
anca bukadar anladımm... 5 kere izledim arka arkayaa genede aksiyon a kafa yormaktan son sahnelerdeki olayları anlayamadımVery Happy  

VVolk

26 Ağu 2007 08:46

Mesaj Gönder

ben daha tr ye gelmeden 4 ay önce dvdsini bi yabancı sitenin reklamında gördümde dvix ini indirdim...daha burda yoktu...
orginal izledim ilk baştaa...
daha sonra tr ye gelince alt yazısını indirip bide öle izledim adam akıllı....

ok anladım şimdi konuyu cmtprkl kardeş  

VVolk

26 Ağu 2007 08:52

Mesaj Gönder

jam demiş ki:
nayz nayzz ...sevdimm
transporterla karşılaştırılacak kötü kadar filim de değil

hayir o kadar kotu.

hadin  

Lucifer Morningstar

26 Ağu 2007 16:19

Mesaj Gönder

lucifer morningstar demiş ki:

hayir o kadar kotu.

hadin

o senin kötülüğün  

jam

27 Ağu 2007 01:06

Mesaj Gönder

alicia keys çok yakışmış filme
ben affleck gereksiz filmde
zaten başrol ile alakası yok
aksiyon sahneleri güzel çekilmiş ama kurgu gayet tuhaf  

herbiephonic

12 Eyl 2007 16:30

Mesaj Gönder

dialoglar son derece akıcı ve ,senayo cok güzeldi.alicia keys oyunculuktada iş yapar bence.fakat final sahnesi berbattı.  

Rusty

13 Eyl 2007 14:13

Mesaj Gönder

aksiyon kaynıyor film öle böle değil...  

jam

13 Eyl 2007 14:51

Mesaj Gönder

peh!

hadin  

Lucifer Morningstar

13 Eyl 2007 14:55

Mesaj Gönder

kotu bı fılm dııl ama joe carnahan'ın esas bombası ''narc''...muhtesem bı fılm...  

kill the baby

10 Mar 2008 20:17

Mesaj Gönder

essential demiş ki:
kotu bı fılm dııl ama joe carnahan'ın esas bombası ''narc''...muhtesem bı fılm...

evet narc daha iyi hatta çok iyi ama smokiin' aces eğlencelidir tamam hatta ben affleck ölünce mutlu bile olmuşumdur ama çokda özelliği olan bir film değil.heleki final bana çok arabesk gelir emrah filmleri gibi alternatif sonda fecidir.
ama joe carnahan'nın blood, guts, bullets and octane benim favorimdir zaten narc'ın atası gibi sanki orda denemiş ama narc da oturtmuş gibidir tarzını ve yapısını Kahkaha  

Dante

10 Mar 2008 20:21

Mesaj Gönder

narc'takı ciglik muhtesem...ılk kosarak kovalamaca sahnesıyle baslayan esaslı hamlıgının yanında muthıs dramatık altyapı...ray lıotta'da bana hıc bı fılmde bu kadar esaslı gozukmemıstı...gelecek 4 fılmı gozukuyo carnahan'ın;
bunny lake is missing (2009)
white jazz (2009)
killing pablo (2009)
prıde and glory(2009)

hepsıde 2009...nası iş anlamadık  

kill the baby

10 Mar 2008 20:28

Mesaj Gönder

bende onu anlamadım işte adam gaza geldim gibi edasıyla 4 film fazla bence vardır bir kılllık paydası.
yoksa bir yönetmen ve 4 farklı film imkansız Confused
yaptıysada helal olsun mu demek lazım onuda bulamadım Confused  

Dante

10 Mar 2008 20:33

Mesaj Gönder

fılmlerın 3'unu yonetıyor ve hepsının senaryo yazarı...pes...bu sekılde calısan bı bıldıgım takeshı mııke var...oda artık o kadar uretken dııl...  

kill the baby

10 Mar 2008 20:36

Mesaj Gönder

takashi miike de zaten suyunu çıkardı 90lı yılların sonlarına doğru süperdi şimdi feci bir tarzda ve kıl durumda.
bende anlamadım bu adamı ya delirdi yada içindeki projeleri kustu bakalım umarım 4 projede hoş olur açıkcası smokin' aces finali felaketti  

Dante

10 Mar 2008 20:40

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki