boston legal

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  boston legal

evet yine bir david e. kelly produksyonu ve evet yine bir avukatlik dizisi.

aslinda cok sevdigim bir aktris olan julie bowen'in ikinci sezonda kadroya katildigini ogrendigimde izlemeye karar verdigim bir dizidir. halen birinci sezonu izlemekteyim yani daha asil amacima ulasamamis bulunmakla birlikte dizi cok tatmin edici oldu julie bowen faktoru daha etki etmeden.

ally mcbeal da gormeye alistigimiz boston mazaralari ve gercektende evimiz kadar asina gelen boston mahkeme odalari...

chicago hope
ally mcbeal
boston public
girls club
ve the practice gibi dizilerden sonra gecen sene the practice'in devami gibi en azindan allen shore efsanesinin devami niteligindeki boston legal ve bu sene bir baska hukuk dizisi olan the law firm'i yaratarak televizyonda adini devlestirmeye devam etmekte david e. kelly.

efsane kaptan kirk'i canlandirmis, yaslandikca gobel salarak ve sacma sapan rollerle beni uzmus olan william shatner boston legal deki denny crane roluyle 2005 yilinda en iyi yardimci erkek dalinda emmy kazanmakla birlikte firma ortagi, seks duskunu, bas belasi ama efsane avukat roluyle tekrardan saygimi kazandi (adam emmy kazanmis yillarin aktoru cokta onemliydi senin saygin diyeceksiniz. eh, sizde haklisiniz).

http://www.imdb.com/name/nm0000652/
the practice'te ki allen shore roluyle 2004 senesinde emmy almis ve yeni dizisi boston legal dede ayni karakterle 2005 yili en iyi aktor dalinda emmyi kapmistir kendileri.

kendisi sex, lies and videotape, crash ve secretary gibi deneme filmlerinde ilginc roller denemis ve sahsen wolf filmiyle beynimde kazinmis biridir.

the practice'i takip etmedigim icin (en azindan rol aldigi 8. sezonu izlemedim) ordaki rolu ve oyunculugu konusunda bir yorum yapamiyorum ancak, boston legal daki performansi ayakta alkislanacak duzeyde. sadece james'i yani duzenbaz ve etiksel sorunlari olmayan, amaci icin herturlu seyi yapan ve bunu buyuk bir ustalik ve zariflikle yapan, hazir cevap, herkezin sevmek yada nefret etme konusu ciddi bas agrilar cektigi allen shore'u izlemek icin bile izlenir boston legal.

tabi boyle bir dizi testesteron kokarak seyirci baglayamz

rhona mitra

monica potter

miss match ve surface'ten tanidigimiz lake bell gibi tas hatun faktorleride mevcut.

uzun lafin kisasi guzel dizi tavsiye ederim izleyin. guzel yazilmis dialoglar ve ally mcbeal deki kadar olmasa bile karakterlerin kisisel hayatlari ve is hayatlarina yansiyan yonleri, insan iliskileri, amac ve amaca ulasma cabasi ve metodlarinin son derece iyi islenmis oldugu bir dizi.  

R ist T O

09 Oca 2006 05:15

Mesaj Gönder

zfr demiş ki:
çok emek verilmiş bi topic Very Happy

saol Very Happy  

R ist T O

09 Oca 2006 05:42

Mesaj Gönder

hmm tas hatun faktoru de hic yabana atilamaz bu kadroyla. peh peh peh  
fotoğrafı yok

aytunc

09 Oca 2006 10:19

Mesaj Gönder

william shatner`in rolune bayiliyorum yahu bu dizide  

Temptress

09 Oca 2006 12:37

Mesaj Gönder

temptress demiş ki:
william shatner`in rolune bayiliyorum yahu bu dizide

cok basarili kendisi Bravo

ama james spaderin karakteri allen shore idolum. Bravo Bravo Bravo

aytunc demiş ki:
hmm tas hatun faktoru de hic yabana atilamaz bu kadroyla. peh peh peh

evet

rhona mitranin ingilz aksani ve sac ten goz rengi kombinasyonu hele...  

R ist T O

09 Oca 2006 13:26

Mesaj Gönder

nerde oynuo bu dizi
james spader warsa izlenir  

PennyLane

09 Oca 2006 14:08

Mesaj Gönder

pennylane demiş ki:
nerde oynuo bu dizi
james spader warsa izlenir

turkiyede herhangi bir kanalda gosteriliyormu bilmiyorum.

netten indirmekteyim sahsen  

R ist T O

09 Oca 2006 15:03

Mesaj Gönder

"crane, denny crane" dediği zaman william shatner kopuyorum zaten. megalomanlığın kitabını yazıyor adam her bölümde Very Happy

james spader da başka kopuk bir adam Very Happy alan shore ya Very Happy

boston legal the practice'in "spinn off'" ama the practice'ten çok daha üstün bana göre.  

Dave Grohl

11 Nis 2007 14:29

Mesaj Gönder

sıkılıyorum böyle dizilerden Confused  

Obi-wan

24 Ara 2011 16:32

Mesaj Gönder

çıtırlar olsun tabii dizilerden Confused  

Obi-wan

24 Ara 2011 19:02

Mesaj Gönder