sandwich.

Anasayfa  \  Forumlar  \  Gurme  \  sandwich.

sandvic tercihim
  etli
  tavuklu
  balikli
  baconli
  peynirli
  vegan
  diger ( tarif isterim :? )
  konu sandvicse hic ayirt etmem
| Sonuçlar
acım.v2salatalık yogurt domates elma.. hala acım  
fotoğrafı yok

ilkersarizeybek

01 May 2015 00:00

Mesaj Gönder

ilker efendi demiş ki:
(picture)

soğuttun resmen...  

maeglinn

01 May 2015 00:01

Mesaj Gönder

yuzme sonrasi teknede
icine beyaz peynir, zeytin/zeytin ezmesi, domates, salatalik konmus tas firin ekmeginden sandvici tercih ediyorum.

kisa mesafeli gezilerde (adalar vs)
uno'nun cok tahilli ekmeklerinin arasina gold'un fistik ezmesini surup uzerine biraz da bal gezdirip strech filme sarip yanima aliyorum.  

music

01 May 2015 00:04

Mesaj Gönder

ton balıklı sandviç olsun ömür boyu yerim

ayrıca music in tariflerini itinayla takip ediyorum teşekkürler  

M A B E L

01 May 2015 00:19

Mesaj Gönder

bi' blog acayim diyorum
sonra kim ugrasicak yeeaaa diyip vazgeciyorum Confused
onun yerine minik bi' yer acsam soyle kirmizi beyaz potikareli masa ortuleri olan filan Confused  

music

01 May 2015 00:21

Mesaj Gönder

duran bu iskn erbabidir. kabatas isiklardaki abi de oradaysa halen ayni lezzettedir.  
fotoğrafı yok

Burr

01 May 2015 00:27

Mesaj Gönder

yüzme sonrası teknede!! bak karada değil sahilde değil teknede:)) blog yerine tükan da çok orjinal  
fotoğrafı yok

ilkersarizeybek

01 May 2015 00:32

Mesaj Gönder

aynen. teknede.
ambiyans insaniyim.
takildigin yerleri skeler.  

music

01 May 2015 00:35

Mesaj Gönder

buralarda subway gayet iyi gidiyo..  

maeglinn

01 May 2015 00:42

Mesaj Gönder

ömrümü geçiririm sandwichle ya  

Joje

01 May 2015 08:06

Mesaj Gönder

ekmek

ekmeksiz bir diyet bireylerde kalp damar rahatsızlıklarında, böbrek hastalıklarında, yeme ve davranış bozukluklarında, diyabet hastalığında, karaciğer hastalığında ve daha birçok sağlık probleminde artışa neden olabiliyor.

tam buğday, çavdar, çok tahıllı ya da yulaflı ekmeklerin faydalari:

- kan şekerinizi dengelediği için tokluk hissi sağlıyor ve tatlı ihtiyacınızı kontrol altına alıyor.
- tam tahıl ekmeğinde yer alan b grubu vitaminler metabolizmada anahtar rol oynayarak metabolizma hızınızın yavaşlamasını engelliyor.
- tam buğday, çok tahıllı, çavdar ekmekleri şişmanlatmaz aksine zayıflamaya yardımcı olur! düzenli tam buğday, çok tahıllı, yulaf ve çavdar ekmekleri tüketimi karın çevresi yağlanmasını azaltır.
- tam tahıllı, tam buğday ve çavdar ekmeklerinin glisemik indeksi düşük ve diyet lifi yüksek olduğundan zayıflama diyetlerinde mutlaka bulunmalı.
- kalorisi düşük bir besindir ve çok kısa sürede enerji metabolizmasına katılıp enerjiye çevrilir.
- öğünlere 1 parça ekmeği çiğneyerek başlamak daha kontrollü bir öğün geçirmenizi ve tokluk hissetmenizi sağlar. karbonhidrat kaynağı bir besin olan ekmek, çok daha kısa sürede beyne tokluk sinyalleri iletir. tam tahıllı ekmek içeren diyet, lif oranı yüksek olduğu için acıkmayı geciktirir ve uzun süre tokluk sağlar.
- stresi önleyip depresyona karşı yatkınlığı azaltır.
- maya ve lif içeriği sayesinde sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına katkıda bulunur.
- mide sağlığımız için koruyucu bir besindir.
- kan dolaşım bozukluğu ve yüksek tansiyon hastalıklarına karşı etkilidir.
- kolon kanseri ve hemoroid hastalıklarına karşı koruyucu etkisi de vardır.
- bitkisel kaynaklı olduğu için kolesterol içermez ve kandaki kolesterol düzeyinin kontrolüne yardımcı olur.
- tam tahıllı ekmekler, b12 hariç tüm b grubu vitaminlerin temel kaynağı olduğu için tiroid rahatsızlığı olanlar için de en ideal bir besindiri.
- antioksidan içeriği yüksek olan ekmek, kandaki ürik asit miktarını kontrol altına almaya yardımcı olur.  

music

01 May 2015 12:37

Mesaj Gönder

ilker efendi demiş ki:
(picture)
Kahkaha  

schizophreny

01 May 2015 12:43

Mesaj Gönder

ekmek yerine baska malzemeler kullanilarak da sandvicler hazirlamak mumkun tabi.
wasa, gobek salata filan...  

En son music tarafından 01 May 2015 12:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

music

01 May 2015 12:51

Mesaj Gönder

labne, kirmizi pul biber ve dereotunu bir kapta harmanlayip iki wasa arasina surerek de pratik bir atistirmalik yapilabilir.
bunun hazirlari da var tabi ama evde hazirlanan seyler bana gore her zaman daha lezzetli <3  

music

01 May 2015 12:56

Mesaj Gönder

bu arada ankette
sosisli, kofteli ve jambonlu/dilli vs seceneklerini atlamisim
hepsi icin 'etli' secenegi var
demokratik bir anket olamadi uzgunum asdf :,(  

music

01 May 2015 12:57

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki