istanbul üniversitesi sınavsız 2.üniversite?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  istanbul üniversitesi sınavsız 2.üniversite?

4 yıllık lisan mezunu veya mevcut öğrencileri için sınavsız girişin mümkün olduğu 2.üniversite'ye kaydolcam sanırım.

istabul üniversitesi işletme bölümü;açıköğretim ve uzaktan eğitim olsa dahi çift diplomanın bir zararı olmaz diye düşünüyorum Very Happy

marmara maliye bölümü okuyan birinin istanbul işletme bölümünden alacağı dersler hangileridir ve eğitim süresi ne kadardır fikri olan veya 2.üniversiteye kaydolan arkadaşlar varmıdır?  

vieras

22 Ekm 2012 16:26

Mesaj Gönder

2. üniversiteyi yeni duydum desem . neden tekrar lisans okuyorsun master yap .  

PERFECTSMILE

22 Ekm 2012 16:31

Mesaj Gönder

canı sıkılıyomus  

manevra

22 Ekm 2012 16:36

Mesaj Gönder

master yapmayı zaten ayrıca düşünüyorum,derse katılma bir çok dalda şarttı bizim marmara'da gerçi ben boğaziçi istiyorum international business management,boğaziçi içinde çok zor diyorlar bilemedim

olmuşken buda olsun madem sınavsız,bide ortak dersler fazlaysa aradan çıkar diye düşünüyorum  

vieras

22 Ekm 2012 16:36

Mesaj Gönder

geçen hafta 4 arkadaşım kayıt oldu,bu dönemin kayıt tarihi geçti diye biliyorum Confused  

Lucifer Die

22 Ekm 2012 16:43

Mesaj Gönder

zararı olmaz tabi yararı olur bende ist üni peyzaj mımarlıgı üstüne aöf işletme yapıyorum o zaman yoktu ist üni uzaktan egıtım yenı cıktı sayılır gercı olsada iki ist üni yaptırmazlardı herhalde Confused  

indians

22 Ekm 2012 16:44

Mesaj Gönder

boğaziçinde zor olmayan bölüm yok bence hepsi yerine göre kendi içinde zor alanları var - boğaziçi masterlı biri olarak bilerek konusuyorum .

aradan çıksın diye düşünmen pek mantıklı gelmıyor tabi . ne de olsa 4 senelık lısans bolumunden bahsedıyorsun. aradan cıkacak bır seyı yok yani . mıllet çatır çatır onu okuyor .

işletmede okutulan dersleri ist.edudan bakabılırsın bence. ve bölüm sekreterlkıgı gorusmelısın. 80den kımse sana xı sayarlar y dersını tekrar okuturlar dıyemez .  

PERFECTSMILE

22 Ekm 2012 16:47

Mesaj Gönder

2.üni dediğin örgün öğretim mi?

indians uzaktan eğitim yazmış. ben ilk posttan bu şekilde anlamamıstım . çap gibi düşünmüştüm  

PERFECTSMILE

22 Ekm 2012 16:49

Mesaj Gönder

yok hayır örgün öğretim değil Smile
ayrıca uzaktan açıköğretim şeklinde 2.üni

son katılım tarihi bu çarşamba

http://auzef.istanbul.edu.tr/ikinci-universite.aspx  

vieras

22 Ekm 2012 16:53

Mesaj Gönder

belkı ben yanlış anlamısımdır örgunden bahsediyor olabılır tekrar okudumda ucu açık sankı Confused ama ist üninin uzaktan egıtımı var isteyen derslerede girebılıyordu beyazıtdaydı galıba  

indians

22 Ekm 2012 16:54

Mesaj Gönder

ben linki bir inceliyim . döneceğim bu topice =)  

PERFECTSMILE

22 Ekm 2012 16:55

Mesaj Gönder

hıı biz aöf'nin sitesinden baktığımızda 19'u son tarih diye yazıyor da,pardon Confused  

Lucifer Die

22 Ekm 2012 16:57

Mesaj Gönder

uzaktan okunuo mu? ben de okıycam Confused
iü mezunu olmak şart mı?  

neeyiir

22 Ekm 2012 17:57

Mesaj Gönder

4 yıllık herhangi bir üni mezunu veya öğrencisi olmak yeterli

açık öğretim zaten Smile  

vieras

22 Ekm 2012 18:02

Mesaj Gönder

evrakları yarına kadar nası yetiştiricen üniversiteye?  

wert

22 Ekm 2012 18:21

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki