5. bahçeşehir üniversitesi mezunlar buluşması (2012)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  5. bahçeşehir üniversitesi mezunlar buluşması (2012)

runo ygl demiş ki:
mioonun faaliyetlerini görünce vay amk ot gibi okuyup gitmişiz okldan dedim kendime Kahkaha

nickimyok u hatırlar gibi oldum bu arada

@bunider i takip ve rt boynumuzun borcudur

yok o kadar haksızlık etmeyin kendinize benim b*kyedibaşılığım biraz da dayanamıyorum Kahkaha

bunider'i takip edin arkadaşlar,
bunider artık çok daha aktif, derneği ayağa kaldırıyoruz yavaş yavaş, mezunlar buluşması daha renkli olacak, geçen sene bahçeşehir üniversitesinin de ilk yıllığını çıkardık, mezuniyet balosu dolup taştı, sosyal ağlara daldık, linkedin'de mezun grubumuzu kurduk ve kısa sürede 800 kişiyi aştık, sitemizi yeniledik (en son saldırdılar şimdi bir daha açacağız kısmetse), mezunlarımızın istihdamı için çalışıyoruz, pek çok mezunumuzu işe yerleştirdik, engelli öğrenci birimine de üye aidatlarının bir kısmı ile destek oluyoruz, yüksek lisans öğrencilerine %25 karşılıksız öğrenim bursu veriyoruz, bursumuzun adını da okulumuzda okumuş olan şehit jan. ast. zeki burak okay bursu olarak değiştirdik ve adını yaşatmak istiyoruz, mezunlarımızın önemli günlerinde onlara destek olmaya çalışıyoruz, gerçek bir dayanışma ve mezunlar arası iş ağı yaratmak için çalışıyoruz. bunun gibi daha pek çok projemiz var, hepsini bu son 1 yıla sıkıştırdık dahasını da yapabiliriz sizlerin de desteğiyle Smile  

mioo

16 May 2012 22:23

Mesaj Gönder

mezunlar buluşmasına katılan ve emeğini esirgemeyen herkese 80binden de teşekkür ederim arkadaşlar.
insanlardan "bugüne kadarki en iyi mezunlar buluşmasıydı"yı defalarca duymak paha biçilemez Very Happy
eylül'de tekrar buluşacağız bu sefer parti tadında olacak, muhtemelen otoparktaki genişletilen kısımda ya da c-d arasındaki sokakta yapılacak, henüz orası kesinleşmedi, git gide daha da büyük ve camiamıza yakışır organizasyonlar olmasını hedefliyoruz.
tekrar katılan herkese teşekkürler.
unutmayın, bunider'i bunider yapan bahçeşehir üniversitesi mezunları ve mezun adaylarıdır Smile  

mioo

04 Haz 2012 02:58

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2