ingilizce kursu öneri

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  ingilizce kursu öneri

bir sürü ingilizce kursu var bir tanesine gideceğim ama henüz karar veremedim internette bakıyorum bloglara her kursu kötülemişler bir tek wall stret öne çıkıyor bunun haricinde gerçekten herhangi bir ingilizce kursuna gidipde memnun kalanlardan önerileri beklerim.

teşekkürler  

hard core

24 Nis 2012 08:34

Mesaj Gönder

2-3 ay yurtdışına çık, en iyisi.  

sanwhere

24 Nis 2012 09:16

Mesaj Gönder

amerikan kültür iidir.  

Out Of Balance

24 Nis 2012 09:18

Mesaj Gönder

que sera zeker demiş ki:
http://www.80630.com/profil.php?u=167088

bu arkadaşa bir piyem atın derim.. yardımcı olur..

kimdir bu arkadaş  

hard core

24 Nis 2012 09:41

Mesaj Gönder

yurtdisina gelmek isteyenlere amerika californiada cok uygun ingilizce kursu ayarlayabilirim arkadaslar...bana pm atin yeter...aylik sadece 350 dolar a ingilizce kursu....  

ouzcuk

24 Nis 2012 09:44

Mesaj Gönder

arkadaslar ben yaklasik 5 senedir yurtdisinda yasayan bir insanim once ispanyadaydim lisans yani bachelor egitimimi tamamladim ve sonrada askerligimi tamamladiktan sonra amerika californiaya geldim yuksek lisans egitimi icin...ve su andada mba yuksek lisansimi tamamladim...ingilizce ogrenmek icin eger yurtdisina falan gelecekseniz cokta pahali detayli ve teferruatli kurslara cok para vermenin bi manasi yok....ben san diego californiada yasiyorum ve insanlar kursa gidipte ogrenmiyo ingilizceyi....zaten sokaklarda ogreniyorsun ve arkadas cevresinde ogreniyosun....o yuzden pahali kurslara sakin ola ki para kaptirmayin en ucuzunu bulun...ne okuzler su gibi ing konusuyo 1 seneden sonra... Kahkaha  

ouzcuk

24 Nis 2012 21:26

Mesaj Gönder

notredame collage - baltimore / maryland. pişman olmazsın.  
fotoğrafı yok

OzTheKing

26 Nis 2012 12:40

Mesaj Gönder

universiteye girebilecek ingilizcen varsa zaten daha ne cabaliosun ??? requirement i geciosan zaten gerek yok dha fazlasina  

ouzcuk

03 May 2012 21:45

Mesaj Gönder

üniversite kısmına katılıyorum. bir dilbilimci prof girmişti bizim derslere. kadın dünyamı tersine döndürmüştü. ingilizce bilmediğimi ve hatta türkçeyi dahi eksik konuştuğumu farkettirdi. zamanın varsa yurtdışına çık ve ünilere git. kurslar amerikalı ingiliz otostopçuları getiriyorlar hem türkiye'de hem de amerika'da. senin benim gibi adamlar ingilizce dersine giriyor kurslarda.  

freeze bee

17 May 2012 11:13

Mesaj Gönder

english time Shocked  

Confused

14 Haz 2012 01:30

Mesaj Gönder

malta-ingiltere-abd-kanada yurt dişi dil eğitimi+ ücretsiz özel ders
ec english/malta (ingiltere-abd-kanada şubeleri de mevcut) clubclass language school/malta dil kursları hakkında eğitim danışmanlığı/maltada ilk 1 ayınız boyunca ücretsiz özel ders-tercümanlık hizmetinden yararlanmak istiyorsanız arayabilirsiniz

0542 363 40 44
0216 363 78 38
www.maltayaingilizceye.com  

VIPINTERPRETER

26 Haz 2012 01:14

Mesaj Gönder

http://forum.80630.com/f1/t300932_p45.html

dördüncü ve beşinci sayfalari okuyunuz.......

türkiyedeki yabanci dil kurslari ve dil eğitimi

hakkindaki aci gerçekler...  

VIPINTERPRETER

30 Haz 2012 00:36

Mesaj Gönder

dilmer hakkında birşey bilen var mı? erkek arkadaşım türkçe öğrenecek, orayı düşünüyoruz  

denizkit

26 Mar 2013 12:23

Mesaj Gönder

özel ders veriyorum. Neutral  

EtotheC

27 Mar 2013 21:43

Mesaj Gönder

akdeniz sahilleri anadolu yiğitleri  

madam nitrik

11 Nis 2013 15:55

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki