yurtdışı dil okulları ve konaklama için yardım

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  yurtdışı dil okulları ve konaklama için yardım

çaldırdım hocam  

Hallertau

13 Şub 2014 16:27

Mesaj Gönder

inlingua malta tavsiye etmem  

Jaimla Chatte

05 May 2014 20:11

Mesaj Gönder

ingiltere-southampton- lewis school tavsiye  

Jaimla Chatte

05 May 2014 20:11

Mesaj Gönder

malta-ingiltere-abd-kanada yurt dişi dil eğitimi+ ücretsiz özel ders
ec english/malta (ingiltere-abd-kanada şubeleri de mevcut) ve ace english malta dil kursları hakkında eğitim danışmanlığı/maltada ilk 1 ayınız boyunca ücretsiz özel ders-tercümanlık hizmetinden yararlanmak istiyorsanız arayabilirsiniz

0542 363 40 44
0216 363 78 38
www.maltayaingilizceye.com  

VIPINTERPRETER

02 Ağu 2014 23:53

Mesaj Gönder

çok faydalı bilgiler paylaşılmış teşekkürler  
fotoğrafı yok

sisi06

11 Ara 2014 11:11

Mesaj Gönder

ingilizce ogrenmek ve/ya gelistirmek istiyorsan, amerika'da yasamis birisi olarak imkanlar dahilindeyse eger amerika'ya gitmeni oneririm. dunyada amerikan ingilizcesine nispeten daha az bir kesim ingiliz ingilizcesi konusurken, yaygin olana gitmek daha faydali olur dusuncesindeyim. zira gidecegin yerde farkli memleketten insanlar da bolca olursa bu da hali hazirda senin baska aksanlara da asina olmana yardimci olacaktir. amerika"nin florida eyaletinde florida institute of technology universitesinde els diye bir okul var. koca okulda 1 adet turk oldugunu duymustum. egitim almasi icin cok yakin bir arkadasim rica etmisti, gidip derslerine girip baktim gayet guzel bir ortam ve tamamen sana yonelik bir calisma ortami vardi. kesinlikle tavsiye ederim. universite kampusu icerisinde oldugundan edinecegin arkadas cevrenin de sana saglayaci katki asikar. ayrica universite kampusunde de konaklayabilir, servis ve diger imkanlardan da faydalanabilirsin. ayrica okulun havacilik bolumu dekani'da bir turk. basin sikistiginda da gidebilecegin birilerinin olmasini dusunursen bunu da bir arti olarak dusun derim. okulun internet adresi

https://www.els.edu/

kolay gelsin.

fotoğrafı yok

ofkfkofokf

09 Ekm 2015 13:06

Mesaj Gönder

califrornia'dan uzak durun arkadaslar  

Volka

13 Ağu 2016 04:57

Mesaj Gönder

amerika vizesi amerika'ya gidiş, green card, amerika'da iş kurma, amerika'da evlilik, amerika'da okuma, amerika'da iş imkanları ve daha çok bilgi burada.
http://voiceofturks.com  

marvin

21 Oca 2017 21:28

Mesaj Gönder

geçen yüksek lisans için baktım bakmaz olaydıım Very Happy  

Sir Sensei

14 Şub 2017 17:49

Mesaj Gönder

sacremento  

YedekteBekleyenMelek

25 Şub 2017 07:09

Mesaj Gönder

7'den 70é herkesin ingilizce konustugu hollandaýi hic dusundun mu?  

Seyda Turgut

25 Nis 2017 22:43

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2