hangi üni? boğaziçi & sabancı

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  hangi üni? boğaziçi & sabancı

iyi de hangi firma işe alırken teknik bilgi testi yapıyor ki? hedefinde bilim adamı olma yoksa dediğin mantık çok çalışmıyor gibi. atıyorum sütçü imam'ın x bölümü ülkenin en iyi eğitimini veriyorsa sende boğaziçili başvurduğunda aynı işe kimi alırlar?  

hAdes

19 Mar 2012 13:47

Mesaj Gönder

herkesin herseyden haberı var, kımın ne egıtım verdıgınıde bılıyorlar. sonucta bu secımı yapanlarda benzer okullardan gelen ınsanlar. sen bolum sec sonrada dekı bu bolumu en ıyı hangı okul okutur. onun harıcınde okul ısmıne cok aldanma. muhendıslıgı bogazıcınde oku demem mesela gıt ıtude oku bılkentte oku. sosyal bılımlerı bence kocta oku denebılır mesela.bu bolumlerın nasıl ve hangı krıterlerle acıldıgını bıldıgım ıcın her okulda hersey okunmaz dıyorum.  

leblebi tozu

19 Mar 2012 14:02

Mesaj Gönder

boğaziçi' ni tercih etmeli zira birlikte okuyacağı insanların hepsi belli bir seviye üstünde olucak ve kendisini geliştirme imkanı çok daha fazla olacak. zira burslu ve burssuz sabancı öğrencileri arasında ciddi seviye farkı olur. kampüs hayatı derken de boğaziçi' ni pek yabana atmayın bence Smile)) zira şehir içi olup keyifli bir hayat sürecektir merak etmeyin hiçRazz  

Cube the Beer

19 Mar 2012 14:49

Mesaj Gönder

hades demiş ki:
özellikle bu okullarda okuyan, ya da iş hayatının içinde avantajları dezavantajları hakkında söyleyecekleri olanlara soruyorum.

kardeş bu yıl sınava giriyor. boğaziçi endüstri mühendisliği mi yoksa sabancı endüstri mühendisliği mi? sabancı (%100 burslu)

boğaziçi end. müh.  

künküllü

19 Mar 2012 14:53

Mesaj Gönder

boğaziçili olarak objektif olmam mümkün değil ama;
sabancı istanbul da bile değil .. evet eğitim önemli ama bunlar da önemli ..  

PERFECTSMILE

19 Mar 2012 22:53

Mesaj Gönder

alakasiz demiş ki:

sabancı istanbulda
şehir merkezinde değil ama demek istediğin oysa

istanbul "da" "bile" derken vurgulamaya çalıştığım yer aynen merkezde olmamasıdır . doğru yakaladın  

PERFECTSMILE

01 Nis 2012 22:56

Mesaj Gönder

kuzenim bogazici mezunu ve inanilmaz guzel bir isi ve maaşı var.ama sabancida kendi sirketlerinde mezunlarina is olanagi taniyo  

aaabenkimim

05 Nis 2012 15:38

Mesaj Gönder

bogazici derdim ama bi sene boyunca dersini aldigim hocalardan cok da hayran kalmadim.. belki s gunter disinda  

kartopu

10 Tem 2012 04:34

Mesaj Gönder

adidas demiş ki:
boğaziçinde master yapmıs biri olarak boğaziçini kesinlikle öneririm.
tabi önce puanını tutturması lazım.

PERFECTSMILE

12 Tem 2012 09:44

Mesaj Gönder

sabancı  

M e L

21 Tem 2012 11:41

Mesaj Gönder

bogazıcı tabikıde bogazıcı endustrı zaten dereceyle giriliyor=)  
fotoğrafı yok

ccn

30 Ekm 2012 00:51

Mesaj Gönder

boğaziçi  

olimbera

04 Ara 2012 02:18

Mesaj Gönder

net boğaziçi  

Hummhumm

04 Ara 2012 20:44

Mesaj Gönder

şuan boğaziçinde okuyan biri varsa birşey soracağım da.  

sipidiblues

06 Ara 2012 10:43

Mesaj Gönder

var mı ?
neyse dönün bana hemi.  

sipidiblues

06 Ara 2012 10:50

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki