hangi üni? boğaziçi & sabancı

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  hangi üni? boğaziçi & sabancı

özellikle bu okullarda okuyan, ya da iş hayatının içinde avantajları dezavantajları hakkında söyleyecekleri olanlara soruyorum.

kardeş bu yıl sınava giriyor. boğaziçi endüstri mühendisliği mi yoksa sabancı endüstri mühendisliği mi? sabancı (%100 burslu)  

hAdes

19 Mar 2012 12:48

Mesaj Gönder

tartışmasız sabancı.. zaten okumaya basladıktan sonra ne demek ıstedıgımı cok daha ıyı anlıcaktır  

En son barberousse tarafından 19 Mar 2012 12:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

barberousse

19 Mar 2012 12:52

Mesaj Gönder

brbrs demiş ki:
tartışmasız sabancı.. zaten okumaya basladıktan sonra ne demek ıstedıgımı cok daha ıyı anlıcaksın
peki biraz da önden bilgi alsak? belki sana çok cazip gelenler onu sevindirmez di mi ama?  

hAdes

19 Mar 2012 12:53

Mesaj Gönder

ilerde kendini garantiye almak istiyorsa sabancıyı seçsin
bide kendini sevdirise her türlü iş konusunda açıkta kalmaz
lakin sonuçta sabancı
ilk krizde kapıya koyar oda ayrı mesele : ))))  

MidnighT SuN

19 Mar 2012 12:54

Mesaj Gönder

bı kere teknolojıye doyucak.. tam bı unıversıte hayatı yasayabılıcek (kampus vs) bunun dısında derse gıtmek gıbı bı zorunluluk yok ama gıtmezsen kalıosun Very Happy
ıstedıgı bolumu secebılıcek yanı okula gırdıkten sonra karar degıstırıp baska bı bolumu de okuyabılır.. ve sabancı markasının sagladıgı avantajlardan faydalanıcak..  

barberousse

19 Mar 2012 12:55

Mesaj Gönder

odtü düşünmüyoruz ya... istanbul olması iyi olur...

genel kaygılarımız eğitim düzeyi, okul-kampüs hayatı ve mezun olunca iş fırsatları...  

hAdes

19 Mar 2012 12:55

Mesaj Gönder

brbrs demiş ki:
bı kere teknolojıye doyucak.. tam bı unıversıte hayatı yasayabılıcek (kampus vs) bunun dısında derse gıtmek gıbı bı zorunluluk yok ama gıtmezsen kalıosun Very Happy
ıstedıgı bolumu secebılıcek yanı okula gırdıkten sonra karar degıstırıp baska bı bolumu de okuyabılır.. ve sabancı markasının sagladıgı avantajlardan faydalanıcak..
mezun olduğunda gerçekten böyle bir imkan oluyor mu? atıyorum bilg. müh. okudu akbank bilgi işlem departmanı öncelik tanıyor mu? sen mezun musun?  

hAdes

19 Mar 2012 12:56

Mesaj Gönder

trmnmmt demiş ki:
tabiki boğaziçi.
biraz da somut veri cinsinden neden niçin alırsak harika olur...  

hAdes

19 Mar 2012 12:57

Mesaj Gönder

umarım bu bozuk düzende
sistem hatasına kurban gidip ünv.giriş sınavına takılmaz
başarılar  

MidnighT SuN

19 Mar 2012 12:58

Mesaj Gönder

amin herkes için  

hAdes

19 Mar 2012 12:58

Mesaj Gönder

jass demiş ki:
hades beni dinle sabancı mezunlarının önü çok açık
giriyorsa sabancıya girsin.
yurt hayatı falan da çok keyifli diye duydum...  

hAdes

19 Mar 2012 13:04

Mesaj Gönder

7tp Neutral  

Vito Andolini

19 Mar 2012 13:06

Mesaj Gönder

vito andolini demiş ki:
7tp Neutral
: )  

hAdes

19 Mar 2012 13:07

Mesaj Gönder

gönlümüz boğaziçinden yana ama okulda devam eden hocalarımdan duyduğum kaliteyi korumada problem yaşadıkları yönünde, bu yuzden sabancı olabilir fakat hangisi olursa olsun iyi olur.  

Dsquared

19 Mar 2012 13:08

Mesaj Gönder

trmnmmt demiş ki:
koç ve sabancıdan mezun olunca aynı grup bünyesinde işin hazır geyiğiini öncelikle bir kenara bırakalım. her yıl bir dünya insan mezun oluyor bu okullardan hangi birini istihdam edecek?
tabii ki mümkün değil... bunun garantisini veren okula gidilmez zaten. çaycı mı yapacak sekreter mi belli değil...  

hAdes

19 Mar 2012 13:08

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4   Sonraki