abd dil okulu

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kamp├╝s  \  abd dil okulu

abd nin kendisine gidince zaten dil okuluna gitmi┼č gibi oluyorsun ama bilmedi─čin insanlarla yurtta falan kalacax─▒n,
┼čahsen ben yapt─▒m tek hatam g├╝neyde alabama eyaleti florence kasabas─▒na gitmek oldu,
├žok h─▒zl─▒ ┼čiveli ve anla┼č─▒lamayan bi┼čekilde konu┼čuyorlard─▒ 3 d├Ânem yani 1,5 sene kald─▒m 15kilo al─▒p d├Ând├╝m g├╝zel ┼čehrim istanbul'a !!!  
foto─čraf─▒ yok

ozench

03 Ekm 2011 10:11

Mesaj G├Ânder

malta-ingiltere-abd yurt di┼či dil e─čitimi
ec english/malta http://www.ecenglish .com/(ingiltere-abd ┼čubeleri de mevcut) clubclass language school/malta http://www.clubclass .com.mt/ dil kurslar─▒ hakk─▒nda e─čitim dan─▒┼čmanl─▒─č─▒/maltada ilk 1 ay─▒n─▒z boyunca ├╝cretsiz ├Âzel ders-terc├╝manl─▒k hizmetinden yararlanmak istiyorsan─▒z arayabilirsiniz

0542 363 40 44

www.maltayaingilizce ye.com  

VIPINTERPRETER

07 Ekm 2011 20:09

Mesaj G├Ânder

university of north alabamaya gittim 1,5 y─▒l, k─▒sa s├╝rede vazge├žip d├Ând├╝m ├ž├╝nk├╝ g├╝neyde oldu─ču i├žin insanlar─▒n a┼č─▒r─▒ g├╝ney aksan─▒&├žok s├╝ratli konu┼čuyor olmalar─▒&giri┼čken konu┼čkan biri de─čilsen sadece tipten bile kaybediosun, bide ├žok t├╝rk├╝n oldu─ču yabanc─▒ bi ├╝lkeye gitme ├ž├╝nk├╝ o zaman t├╝rk├ženi geli┼čtirip d├Ân├╝yorsun!! Wink  
foto─čraf─▒ yok

ozench

10 Ekm 2011 09:29

Mesaj G├Ânder

┼čahsen okul okuyaca─č─▒m diye university of north alabamaya gittim, tabii ki ingilizcen geli┼čti ama ay─▒ gibi yiyip hep yerimde oturdu─čum i├žin ├Â─črendi─čim dille beraber 15 kg da ald─▒m ay─▒ gibi oldum yani 110 kilo kadar Sad o y├╝zden okul ve dil i├žin k├Âyden bozma bi kasabaya gitme!!! Wink  
foto─čraf─▒ yok

ozench

27 Ekm 2011 11:08

Mesaj G├Ânder

fark etmeden ayn─▒ yere ├╝st├╝ste 2 sefer yazm─▒┼č─▒m Sad  
foto─čraf─▒ yok

ozench

27 Ekm 2011 11:10

Mesaj G├Ânder

kanada nedir lan amerika varken. delirmeyin. ├╝niversitelerin kurslar─▒na git. dil okullar─▒n─▒n hocalar─▒n─▒ g├Ârsen hi├ž bir yeterlilikleri yok. benim rummeyt k─▒zlardan biri dahi dil okulunda hocay─▒m ben diyordu kii, k─▒z─▒n tek olay─▒ ingilizcesinin anadili olmas─▒. ve kaplanda ├žal─▒┼č─▒odu.  

freeze bee

22 Kas 2011 17:35

Mesaj G├Ânder

central community college kearney, nebraska Cool  

e s p e r a n z a

13 Mar 2012 00:46

Mesaj G├Ânder

kmrn demi┼č ki:
mrb arkd┼člar bn amerikada dil e─čitimi almak istiyorum bir iki yerden fiyat ald─▒m kesinlik kazand─▒rmadan once bir de burdan fikir almak istedim
tavsiye edebilece─činiz yada daha onceden bi kurs vas─▒tas─▒ ile gitti─činiz bildi─činiz ┼čunlara ┼čunlara dikkat et diyebilece─činiz ┼čeyler varm─▒d─▒r t┼čkler

university of north alabama'ya gitme,
gittim 20 kg ald─▒m+esrarke┼č oldum+1.5 sene sonunda sadece ingilizcem ve kilom geli┼čmi┼č oldu!! Sad  
foto─čraf─▒ yok

ozench

21 May 2012 22:44

Mesaj G├Ânder

Sayfa:   ├ľnceki  1 2