erasmus.

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  erasmus.

hollanda için güz döneminde başvurmuştum ama soğuktan donarım diye iptal ettim, baharda gidicem mesela. iyi etmiş miyim?  

En son stardust tarafından 11 Oca 2012 00:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

stardust

22 Nis 2011 21:46

Mesaj Gönder

ben hollandaya martta gittm. lakin mart bile dondurmaya yeterli derecede soguk oluyor oyle solim- guzden iyidir tabi ki diye dusunuyorum.. ama gereksiz ayrintilar bunlar Smile  

M e L

24 Nis 2011 08:28

Mesaj Gönder

gidecek erasmuslularla takılacak onun için ingilizce konusacak gttiğin yerin dilini ögrenmesende olur ben 5 ay cek cumh.de kaldım alakam olmadı ama ispanyaya fln gidersen az ögren iidi yani:)))sen ingilizce bilen hocalarla muhattap olacaksın bilmeyenlerle muhattap olrsan onlarda zaten hemen gecirir seni derslerle alakası olmuyo insanın onun için dil fln cokta önemli deil asıl olay kaynaşma gezip görme vs. vs.%80 alıyosun gitmeden %20 gelince derslerde basarılı olursun zaten onu kafana bile takma.küçük şehirlere gitmek daha mantıklı erasmusta ayrıca stardust bende baharda gittim daha avantajlı bence son zamanlarda az sıkılabilirsin ama o zamanda geziye ayırırsan ispanyada denizde veya italyada denizde fln gecirirsin zamanınıSmile)))yeni gelmiş bi insan olarak hertürlü yardımcı olabilirim kafasında soru işareti olanlara  

memottt

12 Eyl 2011 15:12

Mesaj Gönder

floransa erasmus partileri üzerine kusulacak kadar sıkıcı oluyo mesela.  

melloow

10 Kas 2011 13:04

Mesaj Gönder

erasmusuda askerlikten saydırıcam
vatani görev bi yerde  

creamfields

22 Kas 2011 21:16

Mesaj Gönder

finlandiyaya gidemedim ya ortalamam yüzünden.. yanarım yanarım ona yanarım hayatımın en keşkelerinden biriydi  

Confused

10 Şub 2012 09:24

Mesaj Gönder

yapmadığıma köpek gibi pişmanım.  

Piizci

10 Şub 2012 11:26

Mesaj Gönder

prag a gidiyosun nokta  
fotoğrafı yok

horkeljok

15 Şub 2012 18:23

Mesaj Gönder

cek iidr erasmus icin ya !
hem ucuz hem eglenceli !
ama egitim konusunda ne kdr referans olur dil konusunda ne kdr katkili olur tartisilir..  

M e L

16 Şub 2012 12:54

Mesaj Gönder

yani çek eğitim konusunda gittiğin bölüme ve üni.ye göre cok katkılı olr kaliteli cok üniversite var cidden ama dil konusunda cokta katkılı olmayabilir eğer zaten ingilizcen iyise 2.ci bi dili yani çekceyi katmazsın ben 5 ay kaldım 1-2 bişi ögrendim o kdr:)))floransa sanki dha cok partiden ziyade sanat kültür aktiviteleri için uygun bi yer gibi mellow  

memottt

24 Şub 2012 10:22

Mesaj Gönder

floransada erasmus yapmis arkadasm var gayet kraldi ya..italyayi gezmek icin de guzel lokasyon floransa.. toscana candir ayrica.  

M e L

25 Şub 2012 23:51

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3