istanbul aydın üniversitesi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  istanbul aydın üniversitesi

mezun oluyordun dimi sen olm böyle bir okul bırakılırmı dgs ye flan gir 2 sene daha oku =))  

gigantic

11 Şub 2010 19:47

Mesaj Gönder

slm  

jacobb

18 Şub 2010 18:34

Mesaj Gönder

her kampüse slm oda güzel Very Happy  

gigantic

23 Şub 2010 20:40

Mesaj Gönder

okulun gezileri oluyor onlara gitmek lazım fiyatlarıda uygun oluyor en son ispalyolca klübü yaptı gezisini  

gigantic

03 Mar 2010 15:34

Mesaj Gönder

üniversiteden baska herseye benziyo  

IrMaK

15 Mar 2010 14:07

Mesaj Gönder

m e r t c demiş ki:
kızların erkeklerden çok olduğu nadir okullardan Smile o yönüyle baya şöhretli
aynen bunun nedenide bayanların tercih ettiği birçok bölümün bulunması özellikle 2 yıllık bölümler meslek yüksekokulundan direk geçiş yapılıyor.  

gigantic

19 Mar 2010 14:41

Mesaj Gönder

çok dandik bir master programı arıyorum,herkesin tavsiyesi aydın üni. yönünde, kaydını yaptır gitmesen de olur diyorlar... anlatın bakalım neymiş bu okul...  

mioo

22 Mar 2010 00:54

Mesaj Gönder

2.senem hiç bi artısı yok..sonradan görmelerle dolu bi okul işte ama mecbur okuyorum
bilgi uniden sonra bu üni attan inip eşşeğe binmek gibi bişi oldu resmen bana bövvvv  

PrinceSsSiwa

30 Mar 2010 20:08

Mesaj Gönder

bildiğin dershane mantığıyla çalışmaktadır. en çok tercih edilen üniversite olmasının en baştaki sebebi yatırımını akademik çalışmalara değil, reklam ve pazarlamalarına ayırıyor olmasıdır.  

rockstar

25 Nis 2010 22:40

Mesaj Gönder

d blok -2. kattaki yeni yapılan laboratuvarlar çok güzel olmuş gittikçe güzelleşiyor okul bide biraz yeşillendirseler okulun bahçesini güzel olur.  

gigantic

06 May 2010 20:01

Mesaj Gönder

gigantic demiş ki:
d blok -2. kattaki yeni yapılan laboratuvarlar çok güzel olmuş gittikçe güzelleşiyor okul bide biraz yeşillendirseler okulun bahçesini güzel olur.

e blok bahçeye numunelik yeşil alan yaptılar ya burak ayıpsın ama... okul yönetimi çok çalııyor.. ((= başkanın da dediği gibi üniversite hastalığı olanları tedavi eden hastahane üniversite...  

MustafaKaya

09 May 2010 03:00

Mesaj Gönder

pardon sözümü geri alıyorum o zaman 10 m2 lik numune çim yaptılar doğru =)))  

gigantic

09 May 2010 16:54

Mesaj Gönder

akon üniversitemize gelmiş yine reklam konusunda 1 numarayız plaket alıp gitmiş konser vermeden Very Happy neymiş istanbul aydın üniversitesi bahar şenliğine akon geldi Very HappyVery Happy  

gigantic

23 May 2010 23:51

Mesaj Gönder

ögrencılerı sömürmekten baska bisey bılmeyen bı okul. okuduquma pişmanım. okurken zaten dunyanın parasını alıyolar bıde mezun olunca diplama ıcınde ayrı para ıstıyolar. bahar şenlıqınde ögrencılerı dolandıran tipler dolu kafalarına göre şu gelıyor bu gelıyr dıyıp getıremıolar Smile kıç kadar okulun bahcesınde bahar şenlıgı yapmaya kalkıolar. mezunıyet torenı bılmem nesı ztn fıyasko. ama yınede guzel gunlerım gectı Very Happy  

RL

25 May 2010 19:49

Mesaj Gönder

hertürlü eleştiriye rağmen tercih rekoru kırıyoruz gel vatandaş gel Very Happy  

gigantic

18 Haz 2010 20:20

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki