Sabancı Universitesi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  Sabancı Universitesi

n a z a n demiş ki:

sen şehir dışından geliosun sanırım Rolling Eyes

SmileSmileSmile

ya bana da cıksın bana daaaa yolurrrrrrrrrrrrr Hass

eet ben kadroluyum zaten yurtta Smile kontenjandan bi tane düş sen şimdiden  

theaddictive

05 Ağu 2007 14:03

Mesaj Gönder

|ygt| demiş ki:
çok sevdiğim bir arktan alınıtı :

-insanlıktan çıkıp sebzeleşmek: önce odaya kök salmak, bi kaç gün sonra dışarı çıkınca gün ışığından korkmak, ardından kampüste yarı-mobilize bir deniz yosunu gibi yaşamaya alışıp bu sefer şehre inince kalabalıktan tırsmak

-yatağın altında yaşamak: sebzeleşme/ kök salma sürecinin büyük bir kısmını teşkil eden lap-top la oynaşmak, ders çalışmak veya sandalyede oturup aptal aptal durmak eylemlerinin gerçekleştiği alan olan deha ürünü yatak altı masasında vakit geçirmek, hatta yatmak için merdiven çıkmaya üşenip kafayı yatak altı masasının kitapsız, laptopsuz bir boşluğuna gömmek, suntadan yastık tadı alıp tatlı tatlı salya sümük uyumak...

-aptallaşmak: zeka, bilgi, eleştirellik, duyarlılık vs. ile akademik yoğunluk, derslere abanmak vs. arasında pozitif bir korelasyon var sanıp engin aptallar okyanusuna karışmak ve hiç bir zaman denklemin bir tarafında parantezin dışında aslında bir eksi işareti olduğunu anlayamayacak duruma gelmek

-mühendisleşmek: hissizleşmek

-görünmez olmak: dia da, güvenlikte, özençte, posta merkezinde, dormda, canonda, kurdoğlunda vs. de taşeron firma çalışanı olarak genellikle asgari ücretle ağır koşullar altında çalışıp üstüne üstlük öğrenci, akademisyen ve de idari personel tarafından "sen yoksun" muamelesi görmeye alışmak, bir şey yapamamak, susmak...

-birlikte yaratıp geliştirmek: yalan olmak

(oblomov)

hade len Very Happy  

theaddictive

07 Ağu 2007 11:20

Mesaj Gönder

|ygt| demiş ki:

iddası =) olm yalan mı lan?

aynı odada msnden konuştuğumuzu yalanla hadi =)

bu da mı yalan!

beni karıştırmasan kardeşim ben gayet sosyal bi insanım Razz len 2 sene daa sabancıdayım adamın hevesini kaçırma..  

theaddictive

07 Ağu 2007 18:46

Mesaj Gönder

confessu yu okurken eski ünimi çok özediğimi farkettim yahuu  

volkan_y

17 Oca 2008 23:02

Mesaj Gönder

pek yakında juice zone açılıyor. sağlıklı yiyecek ve içeceklerle hizmetinizdeyiz Very Happy  

Kahin

03 Nis 2010 15:36

Mesaj Gönder

evet arkadaşlar sonunda açtık. sabancı üniversitesi piaza cefede juice zone hizmetinizde. hepinizi beklerim Very Happy  

Kahin

10 Nis 2010 20:36

Mesaj Gönder

baya kötü cafe mi o en iyisi hangar onda da servis berbat  

Jaimla Chatte

05 May 2014 20:19

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8