itüüüü

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  itüüüü

6. senesine ve 5. yazokuluna gidecek bi kaç dersi kalmasına ragmen hocaların en ufak bir anlayıs göstermedigi bi öğrencinin siniri olabilir Kahkaha

ayrıca itü makina etiketi mezun olmadan bile işe yarıyo iş görüşmelerinde
ama bu hocaların puşt oldugunu ve benim de tembel bir öğrenci oldugum gercegini değiştirmiyo Kahkaha  
fotoğrafı yok

ath cliath

23 Haz 2009 01:50

Mesaj Gönder

ben kendi hatamın farkındayım o nefret dolu mesajı yazmamın nedenini acıklyim artık bardagı tasıran son damla oldu
sen gemicisin heralde bilmiyorum söyleyecegim proje bi anlam ifade eder mi sana

makina elemanlar 2 dersi lamelli kavrama projesi daha yazokulunun ilk haftasından projenin hesaplarının tamamı isteniyo, neyse bunlara alışığız

derse gitmedim daha dogrusu işim vardı gidemedim ve devamsızlık hakkımı kullandım dogal olarak
fakat saygıdeger hocam derse gitmedigim için normalde verilen iletilecek moment değerinin 3 katı gibi bir değer verdi benim projem için
bu da herkesin harcayacagı emegin bilmemne kac katını harcamam gerekecegini gösteriyo.

Hass  
fotoğrafı yok

ath cliath

23 Haz 2009 01:59

Mesaj Gönder

tabi bi de şöyle bi şey var ki benim projem daha önce hiç yapılmamış lamelli emniyet kavraması yani kol mol yok sadece yay var Kahkaha  
fotoğrafı yok

ath cliath

23 Haz 2009 02:05

Mesaj Gönder

o yay g.tüne girsin reha !  

AMO

28 Haz 2009 17:07

Mesaj Gönder

maslak kampüsü adam olmuş yahu. taksim'e akmak için dakikalar.. dakikalar..  

eserdem

29 Haz 2009 16:21

Mesaj Gönder

nerde kampuste geceleri kopek cetelerinin yol kestigi harac aldigi itu:),nerde icinden metro gecen,ogle yemegine kahveye istinye park a gidilen itu,,yeniler eskileri hicbir zaman anlayamayacak..  

nevo

08 Tem 2009 13:11

Mesaj Gönder

2003 te matematik mühendisliği bölümünden mezun oldum.. geçen ay gittim, baya değişmiş gördüm..  
fotoğrafı yok

JAL 123

10 Tem 2009 01:40

Mesaj Gönder

ist.üni.edebiyat fakültesinin o karanlık,sıkıcı,ruh karartıcı ve ilk girdiğin sene savaşlar, yemekhanede uçuşan sürahiler olunca ister istemez irkiliyorsun işte o anlardan bir süreliğine beni kurtaran itü işletme fakültesi
okuldan ne kadar çok sıkılıyormuşum ki maçkadan o teleferiğee binmeyi hele bir de rüzgarlı günlerde teleferikte yusuf yusuf olmalara rağmenn gidebilmek biraz fazla abarttım hatta derslere girmişliğim var arkadaşlarınn gazıyla ne yapabilrim blok ders yapıyorlardı...
okuldan birinin yanıma gelip seninle aynı derse giriyoruz klübümüze katılmak ister misin demesi öğrenci olmadığımı söyleyince inanmaması komik günlerdi
sanırım biraz dahaa gitsem bana da diploma vericeklerdi Smile
benim için keyifliydi ne de olsa orda öğrenci değildim ama arkadaşlar için aynı şeyleri söyliyemiyeceğim yöneylem,ataç soysal onlar anlarlar...  

Auguste Rodin

28 Ağu 2009 15:41

Mesaj Gönder

armageddon1903 demiş ki:
2003 te matematik mühendisliği bölümünden mezun oldum.. geçen ay gittim, baya değişmiş gördüm..

ben de 2003 mezunuyum .. 2 ay önce gittim maslak kampüsüne bizim dönemlerle alakası yok.. bir de yeni sınav sistemi öss olunca teknik üniversitelerde baayan sayısı epey bi artmış Kahkaha  
fotoğrafı yok

supradynov

04 Nis 2010 21:53

Mesaj Gönder

senelerdir rivayet edildiği gibi maçka kampüsünün wcleri bile boğaz manzarası görüyor arkadaş replikleri yalandır. kandırmayın çoluğu çoçuğu  
fotoğrafı yok

master of escape

07 Ekm 2010 22:29

Mesaj Gönder

kaç sene okudum ilk defa böyle bir rivayet duydum
boğaziçiyle karıştırıyosun bence  
fotoğrafı yok

ath cliath

07 Ekm 2010 23:07

Mesaj Gönder

ccc makina fakültesi ccc.  

negatiVe creep

25 Kas 2010 22:51

Mesaj Gönder

taşkışla party varmış.  
fotoğrafı yok

loreley

28 Eyl 2013 00:42

Mesaj Gönder

ya buranın ayazağa kampüsünde bir lokali vardı ben okurken spor salonunun üstünde , kafayı çekiyorduk. ne günlerdi ya bilardo kumar , alkol kadın :,(  

antonios

01 Ekm 2013 09:55

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4