Kabataş Erkek Lisesi..

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  Kabataş Erkek Lisesi..

fado demiş ki:

cumhurlar karısmıs o zaman...bahsettigim cumhur ben lise 1deyken basket takımından arkadasımdı..(cok da saglam oynardı..) trafik kazası gecirdi ve belden asagısı felc oldu ve kabatas onu okula kabul etmedi o haliyle..ondan beri acaip sinir oluom basta korel olmak uzere okul idaresine vs..adam liseyi bile bitiremedi iste..

ouufff.. fena karıştırmışım.. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed  
fotoğrafı yok

rennieduo

11 Kas 2004 16:12

Mesaj Gönder

9unkaresi81 demiş ki:

ewet gençkel olayı ama ben ilgilenmiyorum bana saçma gelio... ne yani bu işin genci yaşlısı mı olurmuş?
bir dernek varsa orada genlik kolu açar yaparsın ne yapacaksan illa ayrı gayrılık yaratmaya ne gerek var....
hem ben hristiyanım belki banada şükran gününde bişi yapacaklar mı ?
tasvip etmiyorum, ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM..

düzeltme: dernek ile bir bağlantısı yok demişim bilgim olmadan söyledim göt olmayım. bağlantı var mı ? ama bağlantı olsa bile yine karşıyımSmile

ya nebiliim neolursa olsun gençkel işi ii gibi..madem ii buluorum nie kayıtlıdeilim oda ayrı bi soru tabi..  

NoMaD

12 Kas 2004 20:00

Mesaj Gönder

Rabarba demiş ki:
ben kabataşı film çekim stüdyosu zannediyordum demek eğitim de veriyor boş zamanlarında harika :! :D

aslında haklısın böyle düşünmekte..
ne gariptir ki, girilmesi ve bitirilmesi böylesi zor,
böylesine köklü, kalitesinden hiç ödün vermemiş, eğitimini ve öğretimini kanıtlamış, tarihe imzasını atmış bir okul ekonomik nedenlerden dolayı boş zamanlarında sanata bir nevi hizmet olarak da kullanılıyo..
sizin gibiler tarafından da böylesine değerlendirilebiliyo..
acaba utansak mı?  
fotoğrafı yok

rennieduo

18 Kas 2004 10:11

Mesaj Gönder

yukarı.. :D  
fotoğrafı yok

rennieduo

06 Ara 2004 00:15

Mesaj Gönder

valla yukarı çıksın die yazmıorum... Kahkaha  

NoMaD

06 Ara 2004 19:52

Mesaj Gönder

NoMaD demiş ki:
valla yukarı çıksın die yazmıorum... Kahkaha

inan ben de..  
fotoğrafı yok

chiaro_e_scuro

06 Ara 2004 19:59

Mesaj Gönder

hihihihihi..  
fotoğrafı yok

rennieduo

07 Ara 2004 01:38

Mesaj Gönder

99
gülçin orkan Bravo ı tanıma fırsatı bulanlardan...  

kavkamilena

09 Ara 2004 11:46

Mesaj Gönder

-XV- demiş ki:
walla ben kabataşta okumuyorum ama geçen sene uzunca bir süre spor salonunu kullandım..spor salonu brz kçük olsada sevimli..söylemek istediğim tek şey okulunuzun değerini fazlasıyla bilin..böyle bir manzara hiç bir yerde daha yoktur...ha birde yatakhanede nöbetçi kalan bi hocanın akşam erkeklere ördek yürüyüşü yaptırmasına çok gülmüştüm...

Aslında dediin dooruda haftasonu dahil orda kalınca pek eğlenceli olmuo aslında...ha buarada ördek yürüyüşü hayli ilginç,biz hiç yapmadık..ama bebeğe koşardık bak ah ah!!  

NoMaD

09 Ara 2004 21:43

Mesaj Gönder

-XV- demiş ki:

walla bilmiorumda ben ıraya idmana geldiğimde okulun etrafında turlayanları,boğazı izleyenleri baya bi kıskanmıştım şahsen...birde okulunuzda cumaları böyle müdür veya o tarz bi idareci,töreni tribüne çeviriodu..çok gülmüştüm

ya hakkaten tribün muabbeti olurdu..bide gıcık olduum bi olay hafta sonları yatla gezinenler, olm bırakın okumaın kaçın die baarırlardı tilt olurdum....  

NoMaD

11 Ara 2004 13:51

Mesaj Gönder

-XV- demiş ki:

walla ben o kdr bilmiorum..ben idman yaptıım için salonda pek öğrencilerle dialoğa girmedim..bildiim bişeyse..mesela diğer yatılılar bööle varoş gibidir ama sizde yatılılar süslenip fln iniolardı kantine..baya takdir etmiştim

ben hep merak edip sorardım kaç dolabınız var die kızlara..yani nasıl olur yaa..benim ütülü bi kıyafetim olmazken dersaneye abiye kıyafetle geliceklerdi utanmasalar..bigün kavga dövüş kızlar yatakanesine girme izni alıştım bi koşup çıktım valla inanılmaz iiydi odaları..  

NoMaD

12 Ara 2004 03:10

Mesaj Gönder

'99  
fotoğrafı yok

O-tune

14 Ara 2004 04:14

Mesaj Gönder

yukarı.. Hi Hick  
fotoğrafı yok

rennieduo

26 Ara 2004 12:06

Mesaj Gönder

AeRoP demiş ki:
BİZ BEŞİKTAŞ LİSESİ OLARAK KABATAŞI HİÇ SEVMEYİZ

HERZAMAN KABATAŞI BASTIK KAPILARI KIRDIK BU HEP BÖLE DEVAM EDİCEK..

.....ALEMIN KRALI BEŞİKTAŞ.....

eee? buraya bunu yazdın da ne oldu şimdi? Kahkaha  
fotoğrafı yok

rennieduo

07 Oca 2005 18:24

Mesaj Gönder

AeRoP demiş ki:
BİZ BEŞİKTAŞ LİSESİ OLARAK KABATAŞI HİÇ SEVMEYİZ

HERZAMAN KABATAŞI BASTIK KAPILARI KIRDIK BU HEP BÖLE DEVAM EDİCEK..

.....ALEMIN KRALI BEŞİKTAŞ.....

Bunnarı yazınca tatmin olmuşsundur..Zaten oyüzden Beşktaş Liselisin..  

NoMaD

09 Oca 2005 19:06

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6   Sonraki