i.ü & sütlü kahve

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  i.ü & sütlü kahve

yeni dekoruyla daha bi gidilesi var ama biraz yürümeyi göze alarak diger mekanlara gitmeye devam edicem Wink  

TUNCCCCCC

25 Eyl 2010 17:09

Mesaj Gönder

freeze bee demiş ki:
oha bu sıfat tamlamasını iduymayalı 24 yıl olmustu nerdeyse
heueheuehuebeue Neutral  

freeze bee

26 Eyl 2010 18:01

Mesaj Gönder

okulun kantini bile bin basardı o ortama, daha ne söylenebilir ki sütlü kahve için Confused  

minicupcake

08 Ekm 2010 16:54

Mesaj Gönder

erol büfe ve çemberlitaş starbucks
özledim yahu  

minicupcake

08 Ekm 2010 16:56

Mesaj Gönder

dyyyg demiş ki:
yeni dekorları iğrenç olmuş Very Happy

eski dekorları da pek matah değildi sanki Kahkaha

cafe's ne oldu bu arada? ne güzel mtv, bilardo, tabu, meksika yemekleri falan vardı.  

Dave Grohl

15 Ekm 2010 00:30

Mesaj Gönder

dyyyg demiş ki:

eskiden daha çekilebilirdi ya renkler o kadar uyumsuz deildi sanki :s
hı aynı zamanda sanırım artık öyle bi yer yok :s hiç duymadım we gitmedim çünkü.

yenisi demek o kadar kötü :s

bizim ana kapının karşısında işhanları vardır ya onlardan birinin 3. katında baya geniş bi yerdi cafe's. geniş camlar, sürekli mtv yayını , dergi standları, oyunlar, herkes bilmediği için de saçma tipler de olmazdı Very Happy kapandıysa çok üzüldüm Crying or Very sad millet iyice sütlü'ye kaldı yani Confused

vezneciler durağının ilerisinde el torrito vardı. o duruyo mu peki ???  

Dave Grohl

17 Ekm 2010 00:50

Mesaj Gönder

istanbul üniversitesi etrafının mekan olarak kıtlığını en güzel şekilde ortaya koyuyo bu mekan bence. gidildiğinde oturacak mekan yok, oturulduğunda matah bir ortam yok. yokluk içinde kimi zaman mecburiyetten gidilen bir yer  

ringeril

17 Ekm 2010 12:22

Mesaj Gönder

dyyyg demiş ki:

el torrito wesneciler tarafında degıl cemberlitsta.

evet ya taşınmış. eskiden çok dandik yemekleri olan bahçeli bi mekan vardı oraya taşınmışlar Smile)
.
ilk 2005 gibi 3 katlı lüks bi yer açmışlardı veznecilerde.tutmamış herhalde Very Happy  

Dave Grohl

19 Ekm 2010 20:49

Mesaj Gönder

elif cafeciydik  

Obi-wan

17 May 2012 11:07

Mesaj Gönder

ben ki orda okumadım ama çok sefer yunan dilinde okuyan kuzenimle ve onun okul tayfasıyla sütlüye geldim
Wink  
fotoğrafı yok

ozench

03 Ağu 2012 17:29

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4