ne hissediyorsun?

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  ne hissediyorsun?

ne hissettiğim ne hissetmediğime bin basar asjlakfgf  

nazlimoo

27 Haz 2018 10:01

Mesaj Gönder

basmati pirinç gibiyim  

BUMBLEBEE

27 Haz 2018 12:43

Mesaj Gönder

salağın biri bana bulaşmaya çalışıyor ... çalışmaya devam etsin benim için yok ötesi...  

masterares

27 Haz 2018 19:59

Mesaj Gönder

günün sonunda karamsarlık sardı ruhumu Sad  

masterares

28 Haz 2018 20:56

Mesaj Gönder

tembel.  
fotoğrafı yok

meyyy

28 Haz 2018 23:31

Mesaj Gönder

yılgınlık  

YedekteBekleyenMelek

29 Haz 2018 17:20

Mesaj Gönder

hep onun yanında olmak onu hissetmek istiyorum Sad  

masterares

29 Haz 2018 22:14

Mesaj Gönder

sıkılıyorum  
fotoğrafı yok

meyyy

30 Haz 2018 19:44

Mesaj Gönder

korkuyorum... onun başına kötü bir şey gelmemiştir umarım Sad  

masterares

30 Haz 2018 22:17

Mesaj Gönder

darth denuz demiş ki:
i

bakın burada espri yaptığını zannediyor. ve güya o kadar ince bir espri ki anlaşılmıyor.

deniz çok basit bir şey söylicem, o sınırlı kapasiteni böyle ince(!) esprilerle zorlama... cevabı alınca klasik erkek tribi "senin yazdığınla alakası yok" diyeceksen, ben gerçekten anlamsız üzerime alındıysam, aslında sen kendin i ile yazılmış hâlini yazmak istemiş ama yazamamışsan... var gay arkadaşlarım, ayarlarım senin için bir şeyler... dert etme.  
fotoğrafı yok

meyyy

01 Tem 2018 11:18

Mesaj Gönder

ta eskiden sohbet eder selamlaşırken kendi kendine tribe girip cevap vermeyen, sohbeti kesen, kendi haline bırakınca aklınca orada burada yazdığı salak saçma postlarla laf sokan ama buna rağmen de bulabildiği her yerden takip eden birisin enteresan ki...

kendini ele vermen çok hoş. yaptığın dangalaklığı, yani benim yazdığıma cevaben yazdığını kabul ediyorsun ki aldığın cevaplara sidik yarışı diyorsun. ama şunu sorayım, sen kimsin ki seninle sidik yarışı yapayım. cidden soruyorum.. seni neden dikkate almalıyım sence? Very Happy (:edit: bu yaptığıma dikkate almak dersin şimdi o "dr.a git" seviyenle diye söyleyeyim: bu, bana söylediğini senin de kabul ettiğin salak post'a cevabımdır.)

ve.... kendime birini ayarlayıp ayarlamamdan sana ne? ayrıca ayarlamadığımı bilecek daha doğrusu sanacak kadar sağlam takip etme sebebin nedir? ve daha da önemlisi etmediğimi nereden biliyorsun?  
fotoğrafı yok

meyyy

01 Tem 2018 13:26

Mesaj Gönder