eski sevgili ile buluşmak

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  eski sevgili ile buluşmak

dün nerden estiyse artık, yıllar önce birlikte 1 yıla yakın çok güzel bir aşk yaşadığım eski sevgilimle buluştum. kötü ayrılmamıştık, ama onu biraz üzerek ayrılmıştım. en azından ortada net bir sebep yokken ayrılmayı ben istemiştim. yaklaşık 4 senedir 1-2 kere karşılaşmıştık ama o kadar, sohbet dahi etmemiştik. 1-2 kere yine internet üzeirnden kısa yazışmalar, ve yakın zamanda whatsapp'tan yazışmıştık.

derken dün buluştuk. gayet normal arkadaş gibi yemek yedik, güldük, eğlendik, eskilerden konuştuk biraz. hala hatırladığı şeyler var haliyle ilişkimizden.

tek sorduğu soru "neden ayrıldın?" oldu. benden sonra epey üzülmüş, killo vermiş vs. anlattım durumu tabi vs. konuştuk yine.

yemekten sonra da çay/kahve içmeye gittik, tavla oynadık.

genel olarak güzeldi, değişik bir deneyim/duyguymuş eski aşık olduğunuz, ilişki yaşadığınız kadınla tekrardan bir araya gelip, tebessüm yaşamak.

paylaşmak istedim..  

crashinEyes

05 Eyl 2012 13:55

Mesaj Gönder

sakın haaaa
sakın
sakın  

Kahin

05 Eyl 2012 13:56

Mesaj Gönder

tehlıkelı , sonu cıkmaza gırebılecek ısler bunlar  

alessandrodelpiero

05 Eyl 2012 13:59

Mesaj Gönder

yapma bunuu  

arwen

05 Eyl 2012 14:04

Mesaj Gönder

teşekkürler crashineyes  

FlyinG...[Eldar]

05 Eyl 2012 14:53

Mesaj Gönder

ben hergün görüyorum
aynı işteyiz  

oh yes

05 Eyl 2012 15:06

Mesaj Gönder

sakın yeniye soyleme, bi dahada yapma aman ha.  

Kastore

05 Eyl 2012 15:13

Mesaj Gönder

vakti zamanında ben de onunla yeniden buluşma fırsatı yakalamıştım. uzun zaman sonra, öyle özlemiştim, öyle saplantı haline getirmiştim ki, sustalı maymun gibi istediği her şeyi yapabilirdim.  

show must go home

05 Eyl 2012 15:22

Mesaj Gönder

çarşamba günü kurulan diyaloğun sonunda "cumartesi dışarı çıkıcaz, gelmek ister misin?" dedi... "evet" diye atladım hemen. gitmek istiyordum. gidersem, görüşürsek, eski duygularını canlandıracağımdan emindim.  

show must go home

05 Eyl 2012 15:23

Mesaj Gönder

cuma akşamına kadar başka irtibatımız olmadı. ne bir mesaj, ne bir mail, ne bir güvercin... randevumuza bir gün kalmış ve ben alternatif hiç bir plan yapmamıştım. unutulmak, ertelenmek istemiyordum. hevesli gibi görünmek de istemiyordum aslında.  

show must go home

05 Eyl 2012 15:24

Mesaj Gönder

bu açmazın ortasında daha fazla dayanamayıp feysden mesaj attım; "yarın konusunda bir değişiklik yok di mi?" beklediğim yanıt çok gecikmeden geldi. "hayır, bir değişiklik yok. yarın birlikteyiz, saat 10 gibi taksimde ol."  

show must go home

05 Eyl 2012 15:25

Mesaj Gönder

saat 10 mu?
bunca zaman sonra iki eski sevgilinin buluşması için epey geç bir zamandı. ancak dedim ya, patron oydu. çok özlemiştim. ayrılmamız benim suçumdu ve geri dönmesini istiyordum.  

show must go home

05 Eyl 2012 15:26

Mesaj Gönder

işte oradalardı... eski çıktığım, gay arkadaşı can ve frapan olduğu kadar enerjik kız büşra... aynen ilk randevumuzda olduğu gibi tam takım gelmişlerdi.  

show must go home

05 Eyl 2012 15:27

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22   Sonraki