dostuma

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  dostuma

ortada duygu varsa
gerisi teferruat...  
fotoğrafı yok

running

21 Eyl 2012 15:15

Mesaj Gönder

+1  

Turuncudoritos

21 Eyl 2012 15:18

Mesaj Gönder

ne zaman başladığını bile anımsayamadığım dostluğumuz ilk günkü tazeliğiyle yanı başımda duruyor her gülüşünle.
hayatın, aile dışında aldığı her şeyin yerine başka bir şey koyabileceğini düşünürken, buna bir dostun dahil olmadığını öğrettin sen bana.
aynadaki yansımam oldun, sessizliğimdeki gürültüyü duydun. konuşmadan da anlaşmayı, bir bakışta saklı duyguyu görebilmeyi senle öğrendim ben.
gecenin 3'ü 5'i farketmez. bilirim gel dediğimde "neden?" yerine "neredesin? diyeceğini, bilirim 1 saat istediğimde gerekirse 1 haftanı vereceğini ve bilirim o 1 haftada tek kelime etmesem sessisliğime büyük bir mutlulukla ortak olacağını.
iki fotograf var şuan önümde duran, birinde 14, diğerinde 27 yaşında olduğumuz. her ikisinde de aynı olan tek şey yan yana iken duyulan mutluluk, güven ve gücün objektife yansıma şekli Smile
bu dostluk için ne yazılırsa yazılsın illaki eksik kalacak bir şeyler, bir şehirde başlayıp başka bir şehre uzanan onca yılın paylaşımını anlatmaya yetmeyecek satırlar.
hep yanımda kalabilmen umuduyla,

can dostum emre'ye...  

pespaye

23 Eyl 2012 00:27

Mesaj Gönder

biri pepe reyize rakı versin ulan : )

http://tinyurl.com/d27nwea  

En son socraticirony tarafından 23 Eyl 2012 16:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

socraticirony

23 Eyl 2012 01:36

Mesaj Gönder

socrat senin linkler hep karavana yahu ... tinyurl kullan kadın ...  
fotoğrafı yok

Nathan

23 Eyl 2012 01:46

Mesaj Gönder

8 senedir aynı evde, aynı alışkanlıklarla birlikteyiz ya, insan çocuğu olsa keser belki. gecenin bu saatnde bile aynı skindirik flash oyunu beceremediğimiz için hala gülüp birbirimize laf sokuyoruz. ve gelecek planlarımız aynı evde saksılarla ve kedilerle yaşlanan iki kadın olmak üzerine. ha bir de park eden arabalara camdan bağırmak..sen bana baston alıcaktın, ona buna vurıyım diye. hatırlatırsın şimdi..
kalktığımda anne dışında kahvtı hazır koş diyen tek varlık olduğun için, her daim nescaelerimizi çokça biramızı tokuşturduğumuz için, kadın erkek dedikodusunun bokunu çıkartıp tek bi bakışla gülme krizine bile girebildiğimiz için, şu anda bile veee 46. bölüme geçebiliyorum diye sevindiğin için, elektrikler kesildiğinde artık konuşcak bişeyimiz olmadığı halde bön bön birbrimize bakıp eğlenebildiğimiz için, ihale oynayabildiğin, iyi içebildiğin, herşeyden önemlisi bana katlanabildiğin için, sen kardeşsin. herşey için. senle sıkılmak bile güzel ! erkek olaydım alcaktım seni şansına küs.
kardeş. kardeş magis 'e. (şimdi nescafeyi hakettim bence? kıh kıh)  

kasos

23 Eyl 2012 02:22

Mesaj Gönder

ha bir de; kızım sana yazı yazdım oku dediğimde du bi dakka bölüm bitsin dediğin için cansın. ayıyız.  

kasos

23 Eyl 2012 02:25

Mesaj Gönder

kasos demiş ki:
8 senedir aynı evde, aynı alışkanlıklarla birlikteyiz ya, insan çocuğu olsa keser belki. gecenin bu saatnde bile aynı skindirik flash oyunu beceremediğimiz için hala gülüp birbirimize laf sokuyoruz. ve gelecek planlarımız aynı evde saksılarla ve kedilerle yaşlanan iki kadın olmak üzerine. ha bir de park eden arabalara camdan bağırmak..sen bana baston alıcaktın, ona buna vurıyım diye. hatırlatırsın şimdi..
kalktığımda anne dışında kahvtı hazır koş diyen tek varlık olduğun için, her daim nescaelerimizi çokça biramızı tokuşturduğumuz için, kadın erkek dedikodusunun bokunu çıkartıp tek bi bakışla gülme krizine bile girebildiğimiz için, şu anda bile veee 46. bölüme geçebiliyorum diye sevindiğin için, elektrikler kesildiğinde artık konuşcak bişeyimiz olmadığı halde bön bön birbrimize bakıp eğlenebildiğimiz için, ihale oynayabildiğin, iyi içebildiğin, herşeyden önemlisi bana katlanabildiğin için, sen kardeşsin. herşey için. senle sıkılmak bile güzel ! erkek olaydım alcaktım seni şansına küs.
kardeş. kardeş magis 'e. (şimdi nescafeyi hakettim bence? kıh kıh)

ne kadar özel olduğumu biliyorum Smile  

magis

23 Eyl 2012 02:31

Mesaj Gönder

Alıntı:
nathan demiş ki:
socrat senin linkler hep karavana yahu ... tinyurl kullan kadın ...

şu çirkinlerden de kullanayım: Kahkaha
çok çirkin yaf bu

socraticirony

23 Eyl 2012 16:49

Mesaj Gönder

benim hiç dostum olmadı mesela  

olimbera

23 Eyl 2012 21:44

Mesaj Gönder

arkadaş desen üüff herkes arkadaşım  

olimbera

23 Eyl 2012 21:45

Mesaj Gönder

dost dediklerimden yediğim kazıklar... peh.  
fotoğrafı yok

meyyy

03 Ağu 2017 18:38

Mesaj Gönder

beş sene önce iyimiş buralar Confused  

donkisot

03 Ağu 2017 21:11

Mesaj Gönder

kaçırmışız o zamanları demek Confused  
fotoğrafı yok

meyyy

03 Ağu 2017 21:54