dostuma

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  dostuma

bir dostu özledi bakışlarım...
iyimser ve kırılgan olan, bir tebessümle uyanmayan ve bin nüsubetten anlamayan. eskiden zaman zaman, şimdilerde ise bir çok zaman kafası karışan. gün doğumuna kadar uzanan kısık düşlere aldırmadan mutlu yaşayan; en azından yaşamaya çalışan. uykuları da iç benliği gibi hafif olan, kendi gibi ağırlaşıp ayılamayan…

bir dostu özledi bakışlarım…
şimdilerde yüzü pek gülmeyen, belki de vazgeçmişlikten öteye gitmeyen bir duraksama halinden… kıssalardan hisseler çıkartalım da kısa kısa yaşanmışlıkların ardından geriye kalan biraz toz, biraz da yalan. bazen tanrıya sığınan, bazen ona bile sıra gelmeden bir paket sigara eşliğinde uyuya kalınan detaylar bütünü… biz değil miydik oysa ki bir atari kolunun bozulmasıyla tanışan? detaylara ne lüzum var? biz değil miydik birlikte büyüyen ve sevinç-hüzün ayırt etmeden paylaşan, ağlayan ve gülen?

o kendiyle, ben kendimle meşgulken birbirinden ayrı şekillenen ve çelişen hayat tarzları… oysa yine de birbirine bağlı ve bir parça birbirine katılmış hasretler yumağı. geride kalanlar eriyip giderken biz bazen ayrı kalmışız çok mu? her şey değişip bir çok şey anlamsızlaşırken çardakta eskittiğimiz sevgilerden ve sevgililerden bahsederken ‘‘bunu da bitirdik! sabah ola hayrola…’’ diye çöpe fırlattığımız kırmızı tuborg kutuları çok mu anlamsız?

bu aralar pek mutlu sayılmam, bilesin… yorgunluğum, sevincimi ve heyecanımı tonlarca zihin ağrısının yardımıyla çok çabuk bastırdı. her zamanki ufak sıkıntılar gibi gelip geçici midir bilmiyorum ama her gelen-giden bir şeyler kaçırıyor benden. artık kalmadığımı hissediyorum. her şeyi bırakıp gitmek var aklımda. yapabilir miyim bilmiyorum. yine de sonuç ne olursa olsun iyi olduğunu ve arada bir tadın kaçsa da huzurlu yaşadığını duymak istiyorum. sana bir nasihat da benden;dış dünyayı mahrum etme kendinden. bolca yaşa, çokça hata yap, her zaman ders al ve sonunda kendince doğru yaşa. bak! geceyi yarıladığım sıkıntılardan birinde bir dostu özledi bakışlarım.

sen, sen ol; kendini fazla özletme...

bn yazıyı çok beğendim paylaşmak istedim Smile sizinde var mı böyle özlediğiniz uzakta olan yada yakınınızda olsada görüşemediğiniz koptuğunuz dostlarınız??  

melonimo

11 Ara 2009 12:55

Mesaj Gönder

dostsuz arkadaşsız hayatmı geçer Rolling Eyes Rolling Eyes  

melonimo

11 Ara 2009 12:59

Mesaj Gönder

o da bı yasam tarzı tabı Wink  

melonimo

11 Ara 2009 13:07

Mesaj Gönder

dostla arkadaşlık farklı şeler abi arkadaşn vardır hrlde Smile yalnızları oynamıosundur =)))  

melonimo

11 Ara 2009 13:10

Mesaj Gönder

Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

melonimo

11 Ara 2009 13:13

Mesaj Gönder

yok ne haddime bn şarkın hoşuma gitti ona güldüm Kahkaha Kahkaha  

melonimo

11 Ara 2009 13:31

Mesaj Gönder

koraysahin demiş ki:
hacım son durum ne =)

Rolling Eyes Rolling Eyes  

melonimo

11 Ara 2009 13:37

Mesaj Gönder

koraysahin demiş ki:
felaket hastayım

gçmş olsun  

melonimo

11 Ara 2009 13:39

Mesaj Gönder

m l a demiş ki:
dost görünümlü arklarım var Neutral

üzücü Confused Confused  

melonimo

11 Ara 2009 13:40

Mesaj Gönder

koraysahin demiş ki:
kapandım eve , dilee selam söle

görüşeblrsem sölerimmm Wink  

melonimo

11 Ara 2009 13:41

Mesaj Gönder

haklısın kötü gün dostumn az olduğunu anladım hatta hiç olmadığını Kahkaha  

En son melonimo tarafından 11 Ara 2009 13:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

melonimo

11 Ara 2009 13:43

Mesaj Gönder

koraysahin demiş ki:

,
aleyküm selam demen lazım burda cvp bu olmalı neyse ben kendi selamımı kendim sölerimmmm
kendi işini kendin yapıcaksın demşlerrr alksjd

asdfghj prdnnnn a.s Razz  

melonimo

11 Ara 2009 13:43

Mesaj Gönder

koraysahin demiş ki:

demek dilekte sattı ,o kadar beraber maça gittiniz,3 lü çektiniz omuz omuza hayat böle iştee Razz

dileğin saattığını kim sölediii ortalığı karıştrma Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

melonimo

11 Ara 2009 13:44

Mesaj Gönder

bize söleeeeee Wink  

melonimo

11 Ara 2009 13:46

Mesaj Gönder

koraysahin demiş ki:

2 dk da satar dilek banamı anlatıyosun ya =) allahtan erkegimde kadın milletine güven olmıcagını çok iyi bilioyurm Razz bir kız olarak bunu anlaman çok zor :pkajshdkjh

[/b]dileği 6 senedir tanıorm o satmaz kimseyi asdfgh Smile ayrıca o teorin tam tersi olcaktı Confused [b]  

melonimo

11 Ara 2009 13:49

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4   Sonraki