gece çok karanlıkmış gerçekten...

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  gece çok karanlıkmış gerçekten...

gecenin hiç bu kadar siyah olduğunu farketmemişim daha önce. saatte bayağı yavaş ilerliyormuş aslında. nasılda farketmemişim bunca yıl sudan bile yavaş
akan zamanı ve onun üstüne bi kabus gibi çöken geceyi. ilk defa dün gece anladım gündüzün rakibinin kuvvetini uykusuzluğumun 1-3 nöbetinde!

neler yapmışım allahım meğerse,ya da neleri yapamamışım. içimde bir savaş var,iyi ki yapmışımlarla keşkeler arasında,hakem yok,durmak yok,vicdan yok,
sadece ve sadece arada kalan bir ben varım. ne sert yumruklar bunlar yarabbim,bir sağdan bir soldan...

ne kadar çabuk büyümüşüm,oysa ki daha dün legolarımla oynuyor,iki mahelle arası futbol maçlarının kahramanı oluyordum. şimdilerdeyse benim bir süpermen'e
ihtiyacım var.

yalnız mı kalıyorum ne, nedir bu korku?

yastığımın kucağımda işi ne böyle,ümüğü sıkılmış insan gibi dili dışarda sanki.. evet evet bişeylerden korkuyorum,tik tak tik tak tik tak tik tak....

bu sesi tanıyorum ama daralıyor mu, genişliyor mu anlayamıyorum. sanırım legolarımdan yaptığım kaleler çok güçlü değil,tıkırtılarını,yıkıntılarını duyuyorum
tik-tak'ların arasında...

şutlarımda durdumu ne,çalımlarımıda atamıyorum sanki,kötürüm mü oluyorum yoksa dünyanın yeşil sahalarında.

10 numaralı formamdaki 1'i kim sildi,kim bıraktı o koca "0" ı geriye.

fay hattı bu şehirden geçiyor diyorlar,allahım yoksa başlangıç noktası benmiyim,ne bu içimdeki yıkkın enerji? komik geliyorum kendime,ya da gülümseyenler
duvarlarmı?

kim olcak ki başka? tabi ki duvarlar.. 4 duvardan başka ne kaldı ki hayatımda... bide cinsiyeti belli olmayan bi bilgisayar... gece gündüz onunlayım,
yatağımda,kucağımda,sağımda solumda... ama henüz cinsiyeti ne onu bile bilmiyorum,onunla yatıyorum ama... kendimden şüphe etmeye başladım,töbe yarabbim töbe...

pencereden de baktım,kimse yokmuş.. hani uyumuyordu bu şehir... bal gibide uyuyormuş işte,derken aklıma yediğim kazıklar geldi... şehir uyumuyor,bizler uyuyoruz!
hemde o kadar güzel uyuyoruz ki,bu şehrin bir parçası olup insanlıktan çıkmış taş bedenler asıl uyumayanlar... nasılda sömürülüyoruz aslında... vay anam-babam vaaaaay!!!

kanım aksın isitiyorum artık,delikanlıyım ya.. bulsun yolunu hesabı...bulsun da bu kalp atmasın artık,çünkü gerçekten gece karpkaraymış,zamanda çok yavaş...

#10 ilker ezibay  

MrBoss

25 Nis 2008 20:33

Mesaj Gönder

aydinlatmakta senin elinde  

Gyuli

25 Nis 2008 20:35

Mesaj Gönder

teşekkür ederim Wink bişiler olcak tabi ki zamanla.. sadece yazmak istedi canım...  

MrBoss

25 Nis 2008 20:36

Mesaj Gönder

rica ederim
olsun icini dokerek ilk adimi atmisin zaten Wink  

Gyuli

25 Nis 2008 20:37

Mesaj Gönder

bu bi kaç paragraftı sadece Very Happy giriş diyelim Very Happy  

MrBoss

25 Nis 2008 20:38

Mesaj Gönder

sen gıne cok fazla dalmada
ılk adım derken gerceklerı gormusun bazı olayların farkına varmısın dımek ıstedım=)  

Gyuli

25 Nis 2008 20:40

Mesaj Gönder

geç kalınmış farkındalık Kahkaha sadece zorro'culuk oynuyordum ben..fakat yeni farkettim maskemin göz delikleri yokmuş...ondanmış bu geç kalınmışlık... kör kahramanlıklarım olmuş kendi çapında ünlü..  

MrBoss

25 Nis 2008 20:41

Mesaj Gönder

hıcbısey ıcın gec kalınmaz
gecmısnı degıstremezsın ama gelecegın ıcın bıseyler yaparsın
aynı hataları yapmamak gıbı
=)  

Gyuli

25 Nis 2008 20:43

Mesaj Gönder

ya aslında hata değil benimki,isyan dicem ama isyan etmiş olmak istemediğim için geç kalınmışlık diorum..  

MrBoss

25 Nis 2008 20:45

Mesaj Gönder

çok teşekkürler arkadaşlar...  

MrBoss

03 May 2008 16:18

Mesaj Gönder

sabah5:45 te kalk gece 3te gemiyi yolla zaten uyku haram bana...gecelerin adamı olduk... eskiden bardan çıkmazdım şimdi tersaneden çıkmıyorum...  

secko

21 Ekm 2009 22:46

Mesaj Gönder

gözünüzü kapatırsanız kararır tabi dünya... Confused  

FlyinG...[Eldar]

21 Ekm 2009 22:55

Mesaj Gönder

ağladığım zamanlarda bile karamsar olmadım hiç...umut doluyum  

Essmerr

28 Ekm 2009 13:39

Mesaj Gönder

hemcinslerimin bu tarz yazıları bana hep garip gelmiştir Confused