ilişkilerde yaş farkı

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  ilişkilerde yaş farkı

yemişim yaşını Confused  
fotoğrafı yok

bond james bond

02 Ara 2007 23:48

Mesaj Gönder

hayatı beraber yakalamak lazım ama.. çok bi fark olmamalı.. Confused Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

bond james bond

02 Ara 2007 23:51

Mesaj Gönder

en az 4-5 yaş

erkek dediğin olgun düşünmeli
çoluk çocukla uğraşılmaz bu saatten sonra Very Happy  

zxczxc

03 Ara 2007 09:54

Mesaj Gönder

aklı selim hiç kimseyi tanımadım bu 84 modellerden...
84 modelden sonrası biraz fason üretim gibi olmuş....
mümkümse önceki modellerden alalım...  
fotoğrafı yok

Mistwalker

03 Ara 2007 14:41

Mesaj Gönder

kondansator demiş ki:
aklı selim hiç kimseyi tanımadım bu 84 modellerden...
84 modelden sonrası biraz fason üretim gibi olmuş....
mümkümse önceki modellerden alalım...

hoop dedik!!! tüm sezon fason olamaz bence o kendi fasonlugundan olmasın sakın Evil or Very Mad  

Gokhano55

03 Ara 2007 14:44

Mesaj Gönder

valla yaş farkı bazı riskleri yanında getirir ama iki tarfta güçlü ise birbirine destek ise sorun yok toplumun yarattığı abuk paranoya ve korku ne yazık ki ilişkileri bitirebiliyor çünkü kadın kendinden küçük bir erkek ile olursa o kadın ya şıllıktır yada azmıştır mantığı çok yanlış erkek bunu yapınca helal olsun deniyor ikiyüzlülük bence.  

Dante

12 Haz 2008 21:56

Mesaj Gönder

user 137700 demiş ki:
erkeklerin gözlerinin dışarıya kayması kadının yaşıyla hiç alakalı bir durum değil diye düşünüyorum...

+1 bencede değil açıkcası erkeklerin gözlerinin dışarıya kayması eziklik ve maymun iştahlılık eğer böyle gözün kayıcaksa evlenme kardeşim one nightlar ile hayatına devam et kıl kapıyorum hem ondan hem şundan yok öyle bir seçenek birisini seçip ona göre yaşıcaksın.hem zampara olurum hemde evli yemezler hatta yedirtmezler.  

Dante

12 Haz 2008 22:11

Mesaj Gönder

user 137700 demiş ki:

eziklik ve maymun iştahlılık olarak düşünmemek gerekir...
erkeklerin doğasında var çok eşlilik...
gözü dışarıya kayan her erkegin hayatındaki kadının yaşı da büyük değildir neticede!

aslında bu konu hakkında genelleme yapmak bence yanlış çünkü bu mantığa sahip olamayan erkekde epeyce var ama bu olguyu doğuran bence toplum ve insanlarının kişiliğinin oturmaması .bir birey kendini yetiştirmemişse evliliğinde bu tarz davranışlarda bulunur ilişkilerini rant gözüyle bakar veya iş hayatında diplerde olur.bu kadınlar içinde geçerli.

ama "gözü dışarıya kayan her erkegin hayatındaki kadının yaşı da büyük değildir neticede!" sözüne katılıyorum aman bizim kadın eskisi eskisi gibi bir mantık zaten olmaz olamazda eğer hep kaçamak veya sex üzerine dayalı bir hayatın olucaksa evlenmesinler kadın veya erkek fark etmez.  

Dante

12 Haz 2008 22:21

Mesaj Gönder

user 137700 demiş ki:

genelleme yapmak istiyorum çünkü bir erkek birlikte oldugu kadını en az bir kez olsa bile aldatmıştır...
erkeklere bu konuda prim yaptıran ise biz kadınların affedici yönüdür...
erkekler arasında malesef ki istisna hiç göremedim...

kusura bakma ama bu konuda yanlış bir tespitin var çünkü bu konu hakkında kendimden örnek verebilirim ne fiziksel olarak ne de mental olarak hiç bir ex sevgilimi aldatmadım ha boynuz yedim o farklı ama 1 kişi bile bu durumda ise (daha da fazlası vardır) genelleme bozulur.

ama şu noktada haklısın erkeklerin aldatma potansiyeli arttı ve bunu marifet sayan erkeklerde çoğaldı o konu gerçek.  

Dante

12 Haz 2008 22:34

Mesaj Gönder

dorian demiş ki:
anlaşabildikten sonra no prob...

hadi len pis sistemci Kahkaha bizim gibi adamlar işin analatiğine bakar Kahkaha ondalık yok ki bizde ikilik sistem var Kahkaha  

Dante

12 Haz 2008 22:44

Mesaj Gönder

gençlikte hep yaşları büüyük
şimdi kendi yaşıma yakın
biakç sene sonra kendi yaşımda
yaşlandıkça da yaşı daha ufak tercih sebebidir
Hick  

AcKurabiye

12 Haz 2008 22:44

Mesaj Gönder

önemsiz  

Met

12 Haz 2008 22:47

Mesaj Gönder

user 137700 demiş ki:

tesbitimin yalnış olması bir dilek!
fakat çevremdeki tüm erkekler ( arkadaş,kardeş,sevgili vs. ) bu konuda yanıltmadı...
aldatmak ve aldatılmanın altında nedenler aramak gerekiyor...
erkek için seçenekler çoğaldı çünkü kadınlar daha rahat bir yaşam sürüyor...

evet nedenlerin mantığını bulmak çok daha önemli bencede.senin dezavantajın etrafındaki örnekler olmuş bence bu örnekleri kendine entegre etme çünkü ilerde cidden karşına bu davranışları sergilemeyen ve kendi kişiliğini oturmuş birisi çıkar ve bu şansız çevre etkileşiminden dolayı hem kaybeder hemde ilişkini tam anlamıyla yaşıyamazsın.

aslında kadınların rahat yaşam yaşamaları beni mutlu ediyor çünkü kadınlarında bir birey olduğunu yavaş yavaş bazı kesimler anlıyor (ok tam oturmadı tabikde) ama ohh bu hatun relax herşeyi yapar dur şunu bir şaaapayım mantığı zaten insanlık değil direkt cinsel sapıklık.

aslında cinselliğin daha rahat yaşanması imkanı olsa (kesinlikle ucuzluk ve önüme geleni mantığı değil) bazı tabular kırılmış olucak ve insanlar birazcık daha doygunluğa ulaşıp kendilerini başka konulara kanalize edicekler.

hala türk erkeğinin en büyük zahafı şeyi ile düşünmesi.(bana görede üretimin verdiği haz en iyi orgazımdan daha muhteşem)  

Dante

12 Haz 2008 22:55

Mesaj Gönder

aslınd aşırıya kaçınılmasıda hata.

cinsellik aslında rahat yaşanmıyor ucuz yaşanma olayları gelişti birbirlerini ayı gibi yoklayanlar var.yani o oalyın kutsallığını tükettiler açıkcası.bu da birazcık tüketim trendlerinden kaynaklanıyor.

kadın - erkek ilişkisinde laçkalık ne yazık ki var heleki kıro erkeklere özenen kızlar çok arttı bu çok kötü.aslında bu tarz kıroları (erkekde dahil) asimile ediceksin ki yaşayacaklar.prim verilirse ego patlamasından ve narsistlikten kaynaklanan yükselmeye çalışırlar.  

Dante

12 Haz 2008 23:32

Mesaj Gönder

yok bilimsel olarak kanıtlandı o bende anlamamıştım ama kadınların beyin (yani akıl yaşı ve iq seviyesi) ergenlik çağında erkeklerden daha hızlı bir şekilde ilerliyormuş ve gelişimi daha hızlı ve etkiliymiş.bundan kaynaklanarak bizden daha hızlı olgunlaşıyorlar anaçlık için ve hormonel etki ile.

ama bir erkeğin her zaman hayat tecrübesi daha fazla olabilir bana göre.erkek bu konuda daha uzmandır deneyim edinmede.  

Dante

12 Haz 2008 23:39

Mesaj Gönder