ilişkilerde yaş farkı

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  ilişkilerde yaş farkı

ülkemizde yaş farkı konusunda. erkek kendinden 10 yaş küçük bayanlarla evlenebilirken.
bayanlar kendilerinden 5 yaş küçük biriyle olunca olay(sübyancı) oluyor.
ne diyorsunuz bu konuda? sınırınız nedir? kim büyük olmalı ya da olmalı mı? neden? Confused  

Gokhano55

30 Kas 2007 11:32

Mesaj Gönder

yas farkinin onemi yok
ama mesela ben su anda benden 5 yas buyuk biriyle birlikte olsam tamam
ama benden 5 yas kucuk biri su anda yeni ergenlik sivilceleri cikartiyordur heralde Rolling Eyes  

S I N E M

30 Kas 2007 11:33

Mesaj Gönder

erkekler bu konuda fazla yüzeysel.beraber oldukları kişinin taze olması yeterli oluyo off tash gibi diyip durumuyla gururlanıyo.yani 40 yaşında adm 19 yaşında bi kızla beraber oluyo ve bundan en ufak bi hicap duymuyo.beyin olarak yetmiş yetmemiş önemli diil onlar için.karşına alıp iki laf edemedikten sonra napıym öle ilişkiyi  

criz

30 Kas 2007 11:37

Mesaj Gönder

erkegin büyük olması makbuldur...ama kural degil illaki...  

FlyinG...[Eldar]

30 Kas 2007 11:38

Mesaj Gönder

criz demiş ki:
erkekler bu konuda fazla yüzeysel.beraber oldukları kişinin taze olması yeterli oluyo off tash gibi diyip durumuyla gururlanıyo.yani 40 yaşında adm 19 yaşında bi kızla beraber oluyo ve bundan en ufak bi hicap duymuyo.beyin olarak yetmiş yetmemiş önemli diil onlar için.karşına alıp iki laf edemedikten sonra napıym öle ilişkiyi

hemen erkeklere yüklenmişsin de öyle değil kazın ayağı. 22 yaşındayım ve 18den aşağı inmem. ciddi bi ilişki ararken erkekler de çogunlukla "özelikle bu yaş aralığında" yaşa bakıyolarl  

Gokhano55

30 Kas 2007 11:39

Mesaj Gönder

20 22 yaşlarında bi erkek için 27 28 yaşında bir kadının ilgisini çekebilmek daha gurur verici birşeydir...hani eğer mevzu böbürlenmekten geçicekse...tek taraflı bir durum degil...20sinde öyleyken 40ken diger türlü...

artı aklı başında hiç bi 40lık adam da gidip lise kapısında kız arkadasını karşılamaz...

FlyinG...[Eldar]

30 Kas 2007 11:43

Mesaj Gönder

flying...[eldar] demiş ki:
20 22 yaşlarında bi erkek için 27 28 yaşında bir kadının ilgisini çekebilmek daha gurur verici birşeydir...hani eğer mevzu böbürlenmekten geçicekse...tek taraflı bir durum degil...20sinde öyleyken 40ken diger türlü...

artı aklı başında hiç bi 40lık adam da gidip lise kapısında kız arkadasını karşılamaz...

yapan varsa sapik gozuyle bakarim Kahkaha  

S I N E M

30 Kas 2007 11:44

Mesaj Gönder

earth demiş ki:
ya 4 Rolling Eyes Embarassed

ayyy tamam bak seninkisi sorunlu değil. onaylıyorum ben Twisted Evil  

Gokhano55

30 Kas 2007 11:44

Mesaj Gönder

s i n e m demiş ki:

yapan varsa sapik gozuyle bakarim Kahkaha

açıkçası kimse normal bakmaz ki...erkeklerde bu tipleri sübyancı olarak görür...  

FlyinG...[Eldar]

30 Kas 2007 11:45

Mesaj Gönder

flying...[eldar] demiş ki:

açıkçası kimse normal bakmaz ki...erkeklerde bu tipleri sübyancı olarak görür...

e yani
aysel gurelin 20 yasindaki adamla birlikte olmasi ne kadar subyanciliksa
40 yasindaki adamin liseli sevgilisi olmasi da o kadar subyanciliktir  

S I N E M

30 Kas 2007 11:45

Mesaj Gönder

e aşkn yaşı olmaz diye bir söz vardır. ona ne diyosunuz?  

Gokhano55

30 Kas 2007 11:46

Mesaj Gönder

bakınız ; bülent abi  

FlyinG...[Eldar]

30 Kas 2007 11:46

Mesaj Gönder

askin yasi olmaz evet
ama zaten asik olurken mantiksiz bile gorsek kendimize uygun birini seciyoruz Rolling Eyes
ben dusunemiyorum 40 yasinda birine asik olabilecegimi, amca yani direk Kahkaha
ya da 40 yasindaki adami kendime asik edebilecegimi, cunku onun aradiklari cok farkli... ben daha o kadar buyumedim  

S I N E M

30 Kas 2007 11:48

Mesaj Gönder

aşkı aşk gibi yaşamak ?  

FlyinG...[Eldar]

30 Kas 2007 11:49

Mesaj Gönder

lebdemeden demiş ki:

aşkın tanımına girer...

her hoşlanmayı, heycanı aşk sanıyosan olmaz...

aşkı aşk gibi yaşıyosan bal gibi yaşı olur...

allah aşkına nası bişeydir aşkı aşk gibi yaşamak? böyle yaparak aşkı kendine özelleştiriyosun.
herkesin aşkı, yaşayış tarzı, duyguları farklı farklı. aşkın gizemini koruması da bundan bence. kiminin aşkında yaş farkı önemlidir. kiminde değildir K?zg?n  

Gokhano55

30 Kas 2007 11:50

Mesaj Gönder