saçmalıklar karşısında sakin olmayı basarabilmek için...

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  saçmalıklar karşısında sakin olmayı basarabilmek için...

düzenli olarak balık yemek lazım  

Hallertau

02 Eyl 2010 04:12

Mesaj Gönder

ve herşeyin başı sağlıktır
bunu unutmayalım ...  

Hallertau

02 Eyl 2010 04:12

Mesaj Gönder

bi o kadar saçmalayabilmek lazım....  

jarentasis

02 Eyl 2010 04:15

Mesaj Gönder

tekme tokt dalarım
sonra sakinleşrm işte  

mutevellit

02 Eyl 2010 04:28

Mesaj Gönder

he heee dıyıp gecmek lazım  

arwen

02 Eyl 2010 09:45

Mesaj Gönder

absürd diye bir kavram olmadığını idrak etmek lazım  

gandhi

02 Eyl 2010 09:46

Mesaj Gönder

ben öfkelendiğimi hissettiğim an uzaklaşıorum. sinir anında ağzımdan çıkanları kontrol edebilirmiyim bilmediğim için o anki sinirin biraz durulması gerekio. aynı ortamdaysam ortamdan uzaklaşıorum, telefondaysak sonra konuşalım diorum.
hatta bi süre de konu üzerinde düşünmemeye çalışıorum. düşündükçe kendi kendimi gaza getirme ihtimaline karşı Very Happy
zaten sakin olup karşındakine rahatsızlığını yada sıkıntını düzgün ifade edebilirsen senin bakış açını anlama ihtimali artar, senin de onu anlama ihtimalin artar.  
fotoğrafı yok

fairydustt

02 Eyl 2010 10:33

Mesaj Gönder

ben bazen durabiliyorum hatta insanlar sende peygamber sabrı var diolar ama bazen haddinden fazla tepkiler verebiliyorum bende anlamadım neyse oldu iyi günler :/  

artiz cocuk

02 Eyl 2010 10:49

Mesaj Gönder

fairydustt demiş ki:
ben öfkelendiğimi hissettiğim an uzaklaşıorum. sinir anında ağzımdan çıkanları kontrol edebilirmiyim bilmediğim için o anki sinirin biraz durulması gerekio. aynı ortamdaysam ortamdan uzaklaşıorum, telefondaysak sonra konuşalım diorum.
hatta bi süre de konu üzerinde düşünmemeye çalışıorum. düşündükçe kendi kendimi gaza getirme ihtimaline karşı Very Happy
zaten sakin olup karşındakine rahatsızlığını yada sıkıntını düzgün ifade edebilirsen senin bakış açını anlama ihtimali artar, senin de onu anlama ihtimalin artar.

beni yazmışsın fairy Cool .. tek farkı sinir anında ağzımdan çıkanlardan çok kendime yada çevreye zarar verebiliyorum hulk gibi Confused  

yolverine

02 Eyl 2010 10:55

Mesaj Gönder

drc demiş ki:

beni yazmışsın fairy Cool .. tek farkı sinir anında ağzımdan çıkanlardan çok kendime yada çevreye zarar verebiliyorum hulk gibi Confused

o daha kötü ki Smile hiçbişi için kendine zarar vermeye değmez  
fotoğrafı yok

fairydustt

02 Eyl 2010 11:01

Mesaj Gönder

başarmışlığım var  

yssmm

02 Eyl 2010 11:08

Mesaj Gönder

fairydustt demiş ki:

o daha kötü ki Smile hiçbişi için kendine zarar vermeye değmez

yeşil olunca bilinç kalmıyo Smile gama ışını bu havada durduğu gibi durmuyo Confused
gerçi gençlik hallerindeki hoyratlık yok tabi..  

yolverine

02 Eyl 2010 11:09

Mesaj Gönder

başlık demiş ki:
saçmalıklar karşısında sakin olmayı basarabilmek için...

tambirgokkusagi demiş ki:
sakın olurum
ustune bı de gulerım Very Happy

anlatım bozukluğu oluyor başlıkla birlikte okuyunca Cool  

yolverine

02 Eyl 2010 11:15

Mesaj Gönder

tambirgokkusagi demiş ki:

heh aferın caner
ıcımden öleyazmak geldı ole yazdım hıhhhhhh Very Happy

"şuna bak cadaloz" diye inişli çıkışlı bir vurgu ile tepki veresim geldi resmen Confused  

yolverine

02 Eyl 2010 11:18

Mesaj Gönder

derin nefesler alıp ver  

CommanderLogar

03 Eyl 2010 22:41

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22   Sonraki