tepkiniz ne yonde olur?

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  tepkiniz ne yonde olur?

herseyinizi paylastiginiz cok hoslandiginiz bir kiz arkadasiniz var.o tam olarak sizi tamamlayan biri.aradiginiz butun herseye sahip.ama bunlarin yani sira o striptiz kulup te dansci ve isini seviyor zevk alarak yapiyor bu meslegi.hersey bu kadar guzelken onunla evlenmeye mi karar verirdiniz yoksa kiz arkadasiniz olarak kalmasini isteyip iliskinize o yonde mi devam ederdiniz? Rolling Eyes  

adria

02 Ağu 2007 21:59

Mesaj Gönder

ziynap demiş ki:
erkek milleti boyle bir işi kaldıramaz. valla benim erkek arkdaşım da striptizci olsa bende isteemem.

bir roportajda okudum ben bu olayi kadin dans ediyormus kocasida haftada 1 gun onu izlemeye gidiyomus ve adam karisini tanitirken exotic dancer olarak tanitiyomus herkese...  

adria

02 Ağu 2007 22:07

Mesaj Gönder

e kadioglu demiş ki:

kimi erkekler sewgilisine karısına bakılmasından inanılmaz haz duyuyor. öle hastalar da war anlıcagın

tanıyorum kendsini Kahkaha  

lissa

02 Ağu 2007 22:16

Mesaj Gönder

adria demiş ki:
herseyinizi paylastiginiz cok hoslandiginiz bir kiz arkadasiniz var.o tam olarak sizi tamamlayan biri.aradiginiz butun herseye sahip.ama bunlarin yani sira o striptiz kulup te dansci ve isini seviyor zevk alarak yapiyor bu meslegi.hersey bu kadar guzelken onunla evlenmeye mi karar verirdiniz yoksa kiz arkadasiniz olarak kalmasini isteyip iliskinize o yonde mi devam ederdiniz? Rolling Eyes

almiyim  

EarK

02 Ağu 2007 22:22

Mesaj Gönder

küçük emrah filmi gibi ne lan öle

fanteziye bak  

Seytantuylu

02 Ağu 2007 22:26

Mesaj Gönder

adria demiş ki:

Rolling Eyes acaba kac erkek karisinin striptiz "kariyer"ine destek olur????  

S I N E M

02 Ağu 2007 23:14

Mesaj Gönder

bu konuyla ilgili yorum yapmak sakat olur Smile  

Saviourmole

03 Ağu 2007 10:06

Mesaj Gönder

~mel~ demiş ki:
olaya bak .. hangi filmdi vardı böle bi olay.. Neutral closer mı.

closerdakilerin hepsi arızaydı ...
striptizden zevk alıosa gitsin kendi gb arıza birini bulsun K?zg?n  

quotabLe

03 Ağu 2007 10:17

Mesaj Gönder

oluru yok.  

m u j u

01 Mar 2008 17:13

Mesaj Gönder

çok film izlemişsin sen.  

fullia

01 Mar 2008 17:15