monogami vs. poligami

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  monogami vs. poligami

bence...
  poligami
  monogami
| Sonuçlar
dövseydin Hick Hick o zaman cvp hakkımı kullanıyorum; 1-yahu bu konu daha önce bir kaç defa tartışılmadımı? 2-madem bu siteye girmek bile istemiyorsun ne diye buradakileri kaale alıp topic acıyorsun? 3-siteyi acıyorsun başlıklara bakıyorsun:poligami vs monogami, kac sevgilin oldu,evde sevgilinle tek başına kaldın ıvır zıvır konular...ha ilginctir biri topiği acmış sonra kendi ortada yok orada birileri konuşup duruyor.hem ne bagırıyorsun ayrıca?topic sahibiyim diye pek otoriter gördüm seni Wink Wink  

immortal_beloved

01 Tem 2007 20:09

Mesaj Gönder

iliski isimli bir forum acilirsa ne konussun insanlar?

sanat mi?

sanat forumunda bile konusamiyo kimse.. soru soracaksan bunlara... basit olacaksin... mesela su basliga bunun yerine...

"cok sevgili mi? az sevgili mi?" yazsaydim su anda yirminci sayfadaydik...

basit insanlarin basit problemleri.. comedymax tadinda bir site iste... kafa bosalt yat uyu...  

suerdas

01 Tem 2007 20:09

Mesaj Gönder

niko demiş ki:
yorum yapılacak yazı olup olmadığına neye göre karar veriyorsunuz suerdas bey acabağ?

sevgililik yalandan oyun ha... aldatılmış 2.
(picture)

tabi aldatildim...
tabi aldattim...
bu oyunsa kurallarini ogrenene kadar biriki tekme yicen kicina...
yemedim diyenin sadece haberi yoktur canım... inan bana...  

suerdas

01 Tem 2007 20:10

Mesaj Gönder

immortal devam cok iyi = ) bunun icin giriorum iste ahahah = )  

suerdas

01 Tem 2007 20:11

Mesaj Gönder

suerdas demiş ki:
immortal devam cok iyi = ) bunun icin giriorum iste ahahah = )

hadi leynnn...topiğin 2 kişiyle yürümüyorsu şurada destek vedik bir de ukalalık yapıyor Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

immortal_beloved

01 Tem 2007 20:13

Mesaj Gönder

durun kahve alıp geliorum ahahah  

manuel ayar

01 Tem 2007 20:15

Mesaj Gönder

niko demiş ki:

insan ilişkilerine,paylaşıma,sevgi ve saygıya oyun diye bakan tabi ki tekme yer tabi ki tekme atar.
ondan sonra da uzaylının biri gelse merhaba dünyalı dese utanmadan ben insanım der.yanlış bilgi verir.
şimdi tutup ben masumdum beni beyle ettiler demesin kimse.öyleyse başka şeylerden bahsederim zaten...

kimse masum degildir... sadece saflar ve kirletilmisler vardir...
ha saf ask yok mu? ben birdaha asik olmicam mi?
18 yasimda en son "birdaha asik olmicam" zirvasini soyledim
uzerine 2 defa daha oldum... bu deil konu...
konu ask bitip de iliski baslayinca ne kadar temiz kalabiliyorsun...
iliski cikistan inise gecince durumu nasil idare ediosun...  

suerdas

01 Tem 2007 20:16

Mesaj Gönder

niko demiş ki:

insan ilişkilerine,paylaşıma,sevgi ve saygıya oyun diye bakan tabi ki tekme yer tabi ki tekme atar.
ondan sonra da uzaylının biri gelse merhaba dünyalı dese utanmadan ben insanım der.yanlış bilgi verir.
şimdi tutup ben masumdum beni beyle ettiler demesin kimse.öyleyse başka şeylerden bahsederim zaten...

Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

immortal_beloved

01 Tem 2007 20:16

Mesaj Gönder

suerdas demiş ki:

kimse masum degildir... sadece saflar ve kirletilmisler vardir...
ha saf ask yok mu? ben birdaha asik olmicam mi?
18 yasimda en son "birdaha asik olmicam" zirvasini soyledim
uzerine 2 defa daha oldum... bu deil konu...
konu ask bitip de iliski baslayinca ne kadar temiz kalabiliyorsun...
iliski cikistan inise gecince durumu nasil idare ediosun...

konuyu dagıtma ataklarımı bunlar?  

immortal_beloved

01 Tem 2007 20:17

Mesaj Gönder

senin gibi kizlari oldursek sanrıım insanlık 10 sene icerisinde kaybolurdu... o yuzden ihtiyacimiz var... ama ne olur akillan azicik daha.. ne soyledigimi anlamadan ne konu dagiştmasi... takip edemiyorum de aciklayayim ama abuk subuk flood yapma ne olur...  

suerdas

01 Tem 2007 20:21

Mesaj Gönder

alprider demiş ki:

bazıları ve bazıları şeklinde kendi kendine misler gibi açıklamışsın zaten.

''her insan kendinden mesuldür, istediğine verir, isterse çok kişiye verir, isterse tek kişiye...''

dur be abi mantıklı acıklama yaptı adam...
ben aptal saptal suclamalar istiorum lutfen konuyu dagitma!  

suerdas

01 Tem 2007 20:24

Mesaj Gönder

suerdas demiş ki:
senin gibi kizlari oldursek sanrıım insanlık 10 sene icerisinde kaybolurdu... o yuzden ihtiyacimiz var... ama ne olur akillan azicik daha.. ne soyledigimi anlamadan ne konu dagiştmasi... takip edemiyorum de aciklayayim ama abuk subuk flood yapma ne olur...

yahu konu çok eşlilik tek eşlilikken sen kalkmışsın masumiyeti tartışır olmuşsun.bu başka bir konudur üzgünüm ama.hem flood yapmak kötümü?hoşuma gidiyor aynı anda hareket eden ikonlar ne var yani?çok mu gördün orda 2 ikonu bana.yazıklar olsun Hick Hick  

immortal_beloved

01 Tem 2007 20:26

Mesaj Gönder

niko demiş ki:

sen bir defa inanmadığın birşeyin üzerine ne diye yorum yapıyorsun önce onu bi açıkla. hatta az evvel yorum yapmaya değer birşey yok ben açtım izleyip eğleniyorum demiştin...
bir de basit insanların basit konuları diyerek kaç numaraları egolarını gözler önüne serdiğinin bilincinde misin acaba? keşke herkes gerçekten 'basit' olmayı becerebilse.esas acı olan basitliklerin üzerine komplike denklemler yükleyip devreleri yakmak ve akabinde sağını solunu sebepsiz aşağılamak...bireysel mevzularımızı temize çıkardıktan sonra zaten ilişkilerle alakalı herhangi bir sorunumuz kalacağını zannetmiyorum. (güvensizlik,umutsuzluk vs... manasında)

evet actim
evet egleniorum
hayir ciddi yazmiorum hicbir yazdigimi
evet ciddiyet payi var
evet basit insanlari basit konuslari bu 80630 forumlari
evet ben de basitlesmek istedigimde girip sizle basitlesiorum
evet sen de basitsin ki benle burda aptal saptal konuslarda tartisabiliosun
evet basitin uzerine komplike yukleyebilirsin
hayir sen komplike degilsin
hayir iliskilerle sorunum yok
evet hepimize sevmek lazim
evet hepimize asik olup resim yapmak lazım
hayır bu omur boyu surmez
buna da bundan uzun cevap sanırım gerekmez... daha noolsun = )  

suerdas

01 Tem 2007 20:29

Mesaj Gönder

ya kabul her gün makarna yiycez

ara ara sos değiştirsek olmaz mı?  

Coctail80

01 Tem 2007 20:29

Mesaj Gönder

alprider demiş ki:

bak burada yine güzel bir açıklama gelmiş senden. yemedim diyen yoksa 'monoami' de yokolmuş demektir.

bu işin de bir kuralı yok. şu aralar herkesin kesin budur diye baktığı kural 'ssss'. o bile kişiye göre deişir. bir kural olmadığına göre öğrenilecek bişey de kalmıyor. olabildiğince monogamisel yaşamaya çalışıp, önümüze bakalım gitsin...

takmayın kafanıza, olur hepsi olur... Confused

abi mantıklı cevap istemiorum diorum adam inatla seviyeyi yukseltiyor... bırak oldugu gibi kalsın = )  

suerdas

01 Tem 2007 20:34

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki