kaybolma tanımı üzerine bir başlangıç

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  kaybolma tanımı üzerine bir başlangıç

her pazartesi olduğu gibi yeniden aynı hengamenin içine düşen kavurulasıca ruhum kendi çelişkileri içinde kaybolmuştu.
kaybolmak tanımını hatırlıyorsan bu çekici bir şeydir aslında. tem de hızla giden bir arabanın camında kendi yansimanı görmeden dalgınca akana hayatı izlemek gibidir kaybolmak. kocaman bir boşluğun içinde yalnız olduğunu keşfetmek gibi. yada içinde büyük bir boşluğun olduğu fark etmek gibi. en son o boşluğu ne zaman hissetmiştin ve o boşluğun içinde ne vardı? şimdi neredeydi ve neden ordaydı? kendi sorularının içinde kaybolmak en tehlikeli olan kayboluşlardan biridir aslında. zira soruların cevaplarına bulacağın yanıtlar seni hiç de hoş olmayan yerlere getirebilir.
klavyem içinde kaybolmayalı ne kadar zaman geçti mesela... neden yazmadım, neden yazmayı bile düşünmedim... cevabını vermekten korkacağım turden sorular gibi görünmese de bir kez sormaya başladığında herşeyin kontrolden çıkacağını hissettiğim ve beni ürperttiğini itiraf edebildiğim bir izin başlangıcı aslında.
bu durumda ise kaybolmuşluğum ister istemez bir nevi intihar halini almıyor mu ?
kaybolduğunu fark edip geriye dönmek için gereken çabadan korkmak ne anlama geliyor?
bulacağın ip uçları hangi soruları da berbaerinde getirecek ve hangi aynada kendine bakmak zorunda kalacaksın?
neleri kabul edeceksin?
yada neleri red edeceksin?
gerçekten olduğun yerdeyken bunu düşün... gerçeken olmak istediğin yerde misin ? yoksa bu bir rastlantı mı?  
fotoğrafı yok

gri

18 Haz 2007 08:52

Mesaj Gönder

sibel gokce demiş ki:
sineği gene uyuyan adamın suratına konmuş olduğunu görünce,o koca değirmen taşını alıp sineği ezmek için adamın suratına fırlattı....anlayacağınız aptalın sevgisi süphesiz ayının sevgisidir.kini sevgidir sevgisi kin....kaybolmaktır kendinden yok olanın yaptığı
Shocked ii tanım Bravo  
fotoğrafı yok

gri

18 Haz 2007 14:38

Mesaj Gönder

gri demiş ki:

gerçekten olduğun yerdeyken bunu düşün... gerçeken olmak istediğin yerde misin ? yoksa bu bir rastlantı mı?

yoksa bu bir kabus mu?  
fotoğrafı yok

Maske

18 Haz 2007 19:26

Mesaj Gönder

bir iki kere yazdım ama sonra vazgeçtim
yazdıklarımı okumak, geriye dönüp kendimi yargılamak veya övmek sadece acı verdi
her ne kadar beni ben yapsalar da anıların yüküyle yola devam edilmiyor...
anılarımı unutarak ilerleyen zaman içinde sizin tabirinizle "kaybolmayı" yeğeliyorum. nasıl veya temeli nedir bilmiyorum ama ileride olmak istedğim yerde olacağıma bir şekilde sonsuz denecek kadar inanıyorum o yüzden çok uçlara gitmedikçe şu an ne yaptığımın aşırı bir önemi yok gibi
yeter ki hedefimiz belli olsun...  

AMO

19 Haz 2007 00:32

Mesaj Gönder

maske demiş ki:

yoksa bu bir kabus mu?
Kahkaha  
fotoğrafı yok

gri

19 Haz 2007 08:33

Mesaj Gönder

beavis eve l demiş ki:
ilk defa offtopicte olması gereken biişi ilişkilerde gördüm Neutral
topiclere ciddi anlamda bakmıyorsun sanırım Very Happy  
fotoğrafı yok

gri

19 Haz 2007 09:14

Mesaj Gönder

ço fazla soru sormak düşünmek anlmaya çalışmak iyi değildir. karanlıkta kalması gerekn şeyler olmasıydı her yer aydınlık olurdu...  

DASOL

19 Haz 2007 09:20

Mesaj Gönder

bilmem sana ait bir şeyi sormuyorsan kendini ne kadar tanıyabilirsin ki?  
fotoğrafı yok

gri

19 Haz 2007 15:42

Mesaj Gönder

ah be ne şanslısın ben göbeği büyüttüm sırf bu yuzden Sad  
fotoğrafı yok

gri

19 Haz 2007 15:44

Mesaj Gönder

darth denuz demiş ki:
benimkide erimiyo bira yı azalttım daha iyi şimdi Kahkaha
ya uydu fotorafımı çekseler kocaman o olcam böle devam edersem
ama şimdi şu sıcakta da bira içilmez mi ya Kahkaha  
fotoğrafı yok

gri

19 Haz 2007 16:19

Mesaj Gönder

her başlangıç bir bitişin eseridir Confused  

m u j u

11 May 2008 01:02

Mesaj Gönder

vah vaaah Confused  

m u j u

11 May 2008 01:05

Mesaj Gönder

yok değilim  

CommanderLogar

28 Haz 2010 12:44

Mesaj Gönder

sırf kaybol mesajını vermek için

sen tut ilişkilerde "kaybol" kelimesiyle baslık arat sandıktan baslıgı çıakrtıp yaz

pes :/

FlyinG...[Eldar]

28 Haz 2010 12:51

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki