kadın milletine güven olur mu??????

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  kadın milletine güven olur mu??????

lostun en son bölümünü izledim ve aklıma bu soru takıldı. izlemeyenler için kısaca şöle özetleyebiliriz;bir kadanı kendisine ve arkadaşlarına kazık atmasına rağmen onu affeden kişinin kendine ve arkadaşlarına tekrar bir kazık atmaya hazırlanıyor ve herkesin ona güvenmesine karşın.benim başıma bu geldi o kadar saf ve masum oluolar ki inanmamak gibi bir şansın olmuo ve o senin hiç ummadın zaman ummadıın bişeyi yapıo.sizce nedir ??  

totemshark

15 Nis 2007 22:12

Mesaj Gönder

şeytana olursa evet  

beaute

15 Nis 2007 22:16

Mesaj Gönder

kimseye güwen olmas bu zamanda Twisted Evil
ben basen kendime bile güwenemiorum Hi  

birk

15 Nis 2007 22:21

Mesaj Gönder

güvenmek zorundasınnn en başta kalıcılığı senin zekanla ilgili bir kıısm karıştırmıcam onu  

Arap Sabunu

15 Nis 2007 22:27

Mesaj Gönder

insan kendine guwenicek, baskasina degil ! ister kadın ister erkek. i do trust no one bu me !  

_SupermaN_

16 Nis 2007 00:25

Mesaj Gönder

kimseye güven olmaz  
fotoğrafı yok

Sinosh

16 Nis 2007 00:29

Mesaj Gönder

totemshark demiş ki:
lostun en son bölümünü izledim ve aklıma bu soru takıldı. izlemeyenler için kısaca şöle özetleyebiliriz;bir kadanı kendisine ve arkadaşlarına kazık atmasına rağmen onu affeden kişinin kendine ve arkadaşlarına tekrar bir kazık atmaya hazırlanıyor ve herkesin ona güvenmesine karşın.benim başıma bu geldi o kadar saf ve masum oluolar ki inanmamak gibi bir şansın olmuo ve o senin hiç ummadın zaman ummadıın bişeyi yapıo.sizce nedir ??

hauahuaha nannn baree dızıyıı de kendınee uyarlamsıın yaa nee dıım sana yaa Hick olurr olurr bazılarınaa olurr ama o bazılarnaa bılee azıcıkk guvenn olurr Kahkaha  

Leon_

16 Nis 2007 00:30

Mesaj Gönder

güvenmekte bir ihtiyactır.. bunun eksikliğini çeken yokmu yahu.. herkes birbirine güvenmemek için yarışıyor resmen....  

Sevil

16 Nis 2007 00:51

Mesaj Gönder

".mı olanın imanı olmaz" demişti bir büyük.  

Agent Provocateur

16 Nis 2007 01:09

Mesaj Gönder

kancık olmamak lazım kısacası...  
fotoğrafı yok

imamın_kızı

17 Nis 2007 09:31

Mesaj Gönder

doğru kadını bulamıyosunuz die niye pire için yorgan yakıp ruh halinizin içine ediosunuz anlanmıyorum ki..bu sadece kadınlar için geçerli değil..erkekler içinde geçerli..seçici davranın kardeşim..dikkatli olun..yinede kazık yiyosanız henüz yiyeceğiniz kazıklarbitmemiştir..zamanı vardır...ayrıca ortada bir hata varsa bu da hiç birzaman tek tarflı değildir...  

manessa

17 Nis 2007 09:38

Mesaj Gönder

ben guvenmıyorum kımseye.  

cemrEDeniz

17 Nis 2007 09:38

Mesaj Gönder

kimseye güven olmaz...  

NeverWhere

17 Nis 2007 09:44

Mesaj Gönder

olmaz..