yazıklar olsun ...........

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  yazıklar olsun ...........

merves demiş ki:
di di herşey bianda olmuo güzel şeyler fadakarlık ister,he bide yaşadıkları hayatı güzel sanıp,o kızdan o kıza gidip,aşktan kaçanlarada yazıklar olsun

arkadan vuranlara denk gelip asktan dili yandıysa adamın,asktan kacmasında napsın...  

John_M

05 Ara 2006 19:53

Mesaj Gönder

merves demiş ki:
çok fln diil kaç kaç nereye kadar,işte sorununuzda bu güven noksanlığını bağlanma korkusunu birlikte aşıcaksın,ne yani yalnızmı ölmek istion veya sevmediğin biryle

yoo yalnız olmemki ama olsemde sorun olmaz cok takmıyorum, aslında ben bu ilişkilerden çok anlamıyorum sanırım hersey paylaşmaktan geçio diolar ama cevremde kimi gorsem birbirlerini yiolar.. korkuyorum...  

dooku

05 Ara 2006 19:54

Mesaj Gönder

aksakalli demiş ki:
abi paylaşmak o aslında doru görmüşün.. Kahkaha

Smile  

dooku

05 Ara 2006 19:59

Mesaj Gönder

[quote="tug©e"]
john_m demiş ki:

arkadan vuranlara denk gelip asktan dili yandıysa adamın,asktan kacmasında napsın...[/quote
benim gibi salaksan aynen devam edersin Very Happy

e sende akıllan o zaman yoksa hayatın yazıklar olsun demekle gecer...

ama önceki serefsizdi diye yenisinden cıkarmamak lazım acısını...yoksa genellersen kendini de aynı kefeye koyarsın,sen o hainden farklıysan,senin gibilerde vardır...  

John_M

05 Ara 2006 20:01

Mesaj Gönder

merves demiş ki:
aferin bikere yandı die kaç,o hayatına devam ederken sende ömür boyu yasını tutarsun Confused

valla yas fln tutmam,daha yeni basıma geldi...varlıgı huzursuzluk mutsuzluktu,yoklugunu daha iyi geldi...insanın tek uzuldugu onca zaman yasandıysa geriye döndugunde arkada kimseyi görememesi,hic yasanmamis gibi...  

John_M

05 Ara 2006 20:06

Mesaj Gönder

merves demiş ki:
aynen katılıyorum,ve zaten oda seni seviosa bu güveni san öle güzel verirki,kendini kahraman sanırsın Kahkaha

hepsini hormonal olaylar, psikolojik, hissettiklerin vs. insanın bağımlı hale gelmesi belli duygulara.. ben daha gercekci bakıyorum olaya sanırım sizin gibi dusunemiyorum.. yani yalnızkende insan mutlu olabilir.  

dooku

05 Ara 2006 20:08

Mesaj Gönder

merves demiş ki:
bende yaşadım çok kısa zaman önceye kadar ama şunu diyorum hep: o an onumu yapmak istiodum ewet bundan mutlu oluyomuydum evet eeeeeee sorun yok ozaman şuanda istemiyomuyum ewetbaşkası beni mutlu edbilirmi bundan snr e ewettttt Smile

Smile  

dooku

05 Ara 2006 20:18

Mesaj Gönder

peri su demiş ki:
yazıklar olsun dedikleriniz .........

o yada onlar için bir çok şeyi göze alırsın ama o sonunda bunların kıymetini bilmez
seni gene arkandan vurur ...
ya bırak ben allalarından bulsunlar dedim döndüm arkamı ne sıkıcakcın canını gerennnkkk yok;)  

GOODMAN

05 Ara 2006 21:06

Mesaj Gönder

ikiyüzlüler  
fotoğrafı yok

Esila

06 Ara 2006 18:21

Mesaj Gönder

kaç kere dedim acaba Confused  

g i z

06 Ara 2006 19:16

Mesaj Gönder

fix lafım Kahkaha Kahkaha  

iyiniyetlibiri

06 Ara 2006 19:23

Mesaj Gönder

püüüüüüüüü.  

m u j u

11 May 2008 01:00

Mesaj Gönder

nyseki kafamıza silah dayayarak yaptırılmıyo yaptıklarımız...
kimseye de yazıklar olmasın...kime neyin emegini veriyosam istedigimden veriyorumdur en nihayetinde...

FlyinG...[Eldar]

21 Mar 2009 23:09

Mesaj Gönder

dooku demiş ki:
güven noksanlığı, hissedilen sevgiyi karşıya gösterememek, geçmişten kalan yara izleri hayatını etkiledikçe geçmişe dönüp diyorum.. yazıklar olsun..
tam olarak budur.. Bravo  

HhHaKaNnN

21 Mar 2009 23:19

Mesaj Gönder

esila demiş ki:
yazıklar olsun dedikleriniz .........

o yada onlar için bir çok şeyi göze alırsın ama o sonunda bunların kıymetini bilmez
seni gene arkandan vurur ...

allah onların belasını versin  

HhHaKaNnN

21 Mar 2009 23:23

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki